آرپیجی با ميراث مبارزه سریع…

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

هشتم Ys: Lacrimosa دانا در حال آمدن است به PS4 و PS ویتا این پاییز. برخی از شما، بسیار هیجان زده و برخی از شما هستند به درخواست خودتان “Ys است؟” خوب، اجازه دهید که پاسخ برای شما!

به عبارت ساده, Ys (تلفظ “ees”) است اقدام سری RPG است که به دنبال ماجراجو به نام کریستین انگلبرث، دانش Adol او را به زمین پرت و دور افتاده سفر موجب صرفه جویی در روز از طریق مبارزه با ابریشمی صاف و کاملا بی اعتنا به swooning دلبرانى در تلاش خود را برای ماجراجویی است.

اما به عبارت ساده است. آن دو حرف معنای بسیار بیشتری برای بسیاری از مردم نگه دارید — و دلیل خوب. برای برخی از, آن دو حرف تعریف اکشن ماجراجویی. برای دیگران، آنها تقاطع rousing برخی از انجمن های بهترین موسیقی و گیم پلی ونرخ. به به چه آن دو نامه واقعا معنی کنید، من فکر می کنم ما نیاز به کمی برگشت. 30 سال دقیق باشد.

در سال 1987 Falcom — شرکت سپس شش ساله است که تا کنون همه چیز از گلف به فال ماهجونگ بازی منتشر کرده بود — منتشر آرپیجی نام Ys: باستان Ys محو فال که به نوبه خود مبتنی بر جنگ eschewed در اکثر RPGs برای سیستم “حمله دست انداز” است که عمل انتقال یافت. شخصیت های این بازی Adol کریستین انگلبرث، دانش ماجراجو قرمز به رهبری که در شانزده برای پیدا کردن ماجراجویی خانه را ترک کردند و اهل سفر خود را در مجله بود.

از اولین بازی کریستین انگلبرث، دانش Adol است راه هیجان انگیز؛ جدولها بازی در سری شده است منتشر شد و در همه چیز از آرایی سی دی به PS4 دوباره منتشر شد, Ys است تولید خود miniseries برای تلفن های موبایل، و حق رای دادن اسیر دل امید و علاقهمند ماجراجویان همه جا. این به دلیل چند مولفه های کلیدی موفقیت آمیز بوده است: شادمان داستان ماجراجویی; اقدام های صاف و اعتیاد; و با عشق تشکیل ارکستر موسیقی که آن همه با هم روابط.

هر Ys داستان است جای خود را در خط زمان Adol، اما که می داند هر ماجراجو درست نیست مهم ترین چیز سفارش و یا مقصد، سفر. به عنوان وبلاگ می رود، هر یک از بازی Ys می گوید داستان از نوشته های مجله Adol است. هر کس تمایل نسبت به طرح ساده بیشتر روایت اپیزودیک و چند شخصیت های تکراری.

خوشبختانه برای یک سری با اعداد رومی برای در نام آن جدید ترین بازی داستان های آنها به ترتیب با تجربه لازم نیست — هر یک استقبال ماجراجویان جدید و کنگلومرای wayfinders توزیع های مبتنی بر. Adol صدای شلاق غیر طبیعی برای پیدا کردن خود را در مکان های جدید نیاز به ماجراجو در تلاش حماسی است. و خوشبختانه او، رفیق خود Dogi استعداد مشابه به نظر می رسد. بیشتر از نه، این دو به جنگل، کوه، و فراتر از آن در جستجوی زمان خوب است، و به طور کلی سرمایه گذاری مبارزه حماسی و یا دو امتداد راه.

اول Ys که بازیکن صرف هرگز به معنای بازی ضربت حمله سیستم زمان انتظار برای نبرد برای شروع و یا انتخاب “حمله” از منو. فقط به دشمن از مسیر درست اجرا شود و شما می wallop بسته. هیچ دکمه حمله، چاره مراقب حمله فقط عمل. در حالی که سیستم حمله دست انداز پس از بازی دوم در سری چپ، اصول که باعث آن — سرعت, پاپ, عمل — زنده و در هر قسط Ys هستند.

از Ys هفت، مبارزه سریع و می بیند شما سرعت سوئیچینگ بین شخصیت به عنوان وضعیت دیکته به نوع مناسب آسیب برخورد. حتی در برخوردهای عادی سری Ys مبارزه با خون پمپاژ که پاداش واکنش سریع برنامه ریزی هوشمند و بازشناسی الگو ارائه می دهد. اما مبارزات رئیس حماسی است که خود به طور کامل در خلسه، دست آوردن کنترل تنگ به عنوان موسیقی متن تپش قلب ضربان ریتم نبرد خود را از دست شما فقط ممکن است.

من شوخی درباره موسیقی فیلم تپش قلب. موسیقی که همراه با بازی Ys در واقعا کار هنری نابغه است. Falcom در خانه صدا JDK تیم یاد موسیقی برای هر یک از بازی ایجاد می کند.

اگر می خواهید طعم خوبی که موسیقی متن فیلم شیرین، شما در Spotify الان اتمام آن می تواند. من کردن به آن تمام وقت من صرف نوشتن این متراکم شده است. ممکن است توصیه می کنم گوش دادن به آهنگ 5 خط ساحلی آفتاب?

که به ارمغان می آورد من سادگی برای جدید ترین بازی در سری هشتم Ys: Lacrimosa دانا. Ys هشتم تمام عناصر که Ys, خوب, Ys، طول می کشد و پليش ها آنها را. داستان تکامل بیشتر از همیشه و برای اولین بار در سری, شعبه در کل گیم پلی داده شده به ما قهرمان، دانا است. می درخشد اقدام با برخی از واقعا حماسه جنگ و رئیس و کنترل هرگز در راه خود را دریافت کنید. سپس موسیقی متن فیلم است که خوب، فقط به گوش دادن به آن وجود دارد.

من فوق العاده هیجان زده به می گویند که هشتم Ys: Lacrimosa دانا می شود ضربه PS4 و PS ویتا این سقوط در شمال امریکا و اروپا با صوتی دو زبان انگلیسی و ژاپنی و در بازی متن زبان انگلیسی و فرانسه. ما باید بسیاری از جزئیات بیشتر در هر دو نسخه بعدی من شما عضویت در اینجا. تا آن زمان، نگاه حتی عمیق تر در تاریخ Ys در این مقاله خوب گذشته نگر و نشانه وب سایت رسمی این بازی برای دیدن اخبار مورد Ys هشتم به عنوان ما آن را اعلام!

دفعه dood می بینید!


<


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/13 | نویسنده : admins