آزمون مک دونالد سفارش تلفن همراه از برنامه های iOS … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]مک دونالد را آغاز کرده خرید گیفت کارت برای تست سفارش تلفن همراه از مواد غذایی از برخی از رستوران ها، با مشتریان در زمینه های واشنگتن و کالیفرنیا در میان اولین سعی کنید از ویژگی های جدید در iOS برنامه، که زنجیره ای فست فود امیدوار به گسترش در سطح جهانی بعد از این سال.

مشتریان قادر خواهد بود بصورت مستقیم سفارش خود را از برنامه های iOS قبل از ورود، با نرم افزار ردیابی مکان کاربر را به مطمئن شوید رستوران رخرید گیفت کارت، با توجه به رویترز . ردیابی مکان نیز اجازه می دهد در رستوران شروع به آماده شدن به منظور مدت کوتاهی قبل از انتظار می رود مشتری به نوبه خود تا، زمان بندی تکمیل سفارش برای ورود به نگه داشتن مواد غذایی به عنوان تازه که ممکن خرید گیفت کارت.

قبل از سفارشات را به آشپزخانه رستوران تحویل، مشتریان باید به تایید و پرداخت هزینه برای آن از طریق برنامه، هر چند که نسخه نهایی نیز شامل گزینه هایی برای خدمات جدول، ضد وانت، وانت از طریق درایو خواهد شد، و تحویل سطلهای کناره خیابان. گیفت کارت اپل اینسایدر خرید گیفت کارت برای روشن شدن در مورد اینکه آیا این خواهد پرداخت گیفت کارت اپل و یا برخی از روش های دیگر پرداخت برای دستگاه های گیفت کارت اپل خرید گیفت کارتفاده کرد.

مدیر اجرایی خرید گیفت کارتیو Easterbrook نشان می دهد که اگر 20 درصد از مشتریان از طریق درایو خرید گیفت کارتفاده تحویل سطلهای کناره خیابان و 20 درصد دیگر با خرید گیفت کارتفاده از خطوط از طریق درایو برای وانت تنها، رستوران ها قادر خواهد بود برای خدمت به 20 اتومبیل دیگر در ساعت به طور متوسط . از طریق درایو کسب و کار بزرگترین منبع درآمد برای این شرکت در ایالات متحده خرید گیفت کارت، حسابداری برای حدود 70 درصد از فروش.

سفارش موبایل در 29 رستوران ها در Monterey و سالیناس زندگی می کنند خرید گیفت کارت ، کالیفرنیا از چهارشنبه، با اضافی 51 رستوران در اسپوکین، مجموعه واشنگتن برای پیوستن به طرح آزمایشی در مارس 20. [19،459،008] [19،459،019] پس از محاکمه، مک دونالد انتظار برای شروع به نورد از برنامه به بسیاری از 14،000 رستوران های دیگر در ایالات متحده، و همچنین 6000 واقع در کانادا، انگلستان، فرانسه، آلمان، چین و خرید گیفت کارترالیا بعد از این سال.

در ابتدا اعلام کرد به عنوان بخشی از نسخه مالی در آغاز ماه مارس، گسترش دیجیتال مک دونالد نیز حضور بیشتری از سفارش کیوسک در رستوران ها را ببینید. کیوسک قادر به مطرح کردن سفارشات مورد علاقه و قبلی مشتری از برنامه، و همچنین روش های پرداخت ترجیح داده، برای سرعت بخشیدن به روند سفارش خواهد بود.

مک دونالد نسبتا دیر به رقابت خود را در ارائه سفارش تلفن همراه به مشتریان خود مقایسه شده خرید گیفت کارت. زنجیره ای بزرگ مانند پیتزا دومینو و خرید گیفت کارتارباکس سفارش مبتنی بر نرم افزار برای چندین سال ارائه داده اند، در حالی که مجموعه ای از راه اندازی نیز ساخت آن آسان برای سفارش غذا از گوشی های هوشمند.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/20 | نویسنده : admins