اختراعات گیفت کارت اپل دوباره نقطه را به کار بر روی بهداشت … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


یک گروه سه نفره از برنامه های ثبت اختراع گیفت کارت اپل در جزئیات پنجشنبه منتشر شده عملکرد داخلی از یک سیستم بی سیم هدست به رادیو با سنسور بسته بندی شده برای گرفتن خوانش بیومتریک، نشان می دهد این شرکت گیفت کارت در حال توسعه مجموعه پیشرفته ای از AirPods.

منبع: USPTO

منتشر شده توسط ثبت اختراع ایالات متحده و دفتر علائم تجاری، هر یک از اختراع ثبت شده گیفت کارت اپل (1، 2، 3) با عنوان "از earbuds با سنجش های بیومتریک" و شامل زبان مشترک توصیف یک دستگاه هدست به رادیو بی سیم پیکربندی شده با حداقل یک سنسور بیومتریک.

توضیح همراه تصاویر نقطه متن ثبت اختراع به یک دستگاه شبیه به یک سمعک بزرگ، تا حدودی شبیه به محصولات در حال حاضر توسط فروشندگان شخص ثالث تولید شده گیفت کارت. که گفت، نقاشی صرفا گویا، به این معنی فن آوری فاش ممکن گیفت کارت به هر تعدادی از طرح های زیبایی گیفت کارتفاده شده گیفت کارت.

هر سه اختراعات جزئیات یک دستگاه بسیار شبیه به AirPods، با آرایه پرتو میکروفون، باتری، و نزدیکی و سنسور جهت گیری. در واقع، اختراع ثبت شده تقریبا یکسان هستند. با گیفت کارت اپل با گیفت کارتفاده از لفاظی همان برای پس زمینه، خلاصه و بخش شرح مفصل. ادعای، با این حال، متفاوت از ثبت اختراع به ثبت اختراع، هر طرح یک تابع بیومتریک خاص که ممکن گیفت کارت راه خود را به یک دستگاه AirPods سبک آینده را.

به عنوان مثال، برخی از تجسم ادغام photoplethysmogram (PPG) سنسور – تکنولوژی در حال حاضر در گیفت کارت اپل دیده بان مستقر – در یک پایان یک هدست به رادیو. PPGs معمولا مورد گیفت کارتفاده برای نظارت بر ضربان قلب کاربر را با تاباندن نور بر روی مجاور پوست و اندازه گیری تغییرات در بازتاب، که پس از آن می توان برای توصیف جریان خون گیفت کارت.

اگرچه طراحی هدفون معمولی خودش را به اندازه گیری PPG قرض دادن نیست ، گیفت کارت اپل پیشنهاد موقعیت سنسور به سمت باز بلندگو به ایجاد ارتباط با با تراگوس گوش. یک زبانه ی گوشتی واقع در مقابل کانال گوش، تراگوس یک مکان ایده آل برای اندازه گیری خون گیفت کارت.

مانند گیفت کارت اپل دیده بان، یک سنسور PPG بر اساس هدست به رادیو می شود از دو قطره چکان نور در فرکانس های مختلف به نور خروجی پیکربندی، و دو آشکارساز نور تشکیل شده گیفت کارت. برای اطمینان از مهر و موم جامد، گیفت کارت اپل نشان می دهد یک عضو حفظ انعطاف در پایان مقابل از سنسور PPG می چرخاند به تعامل با بوق گوش، یا رکود مخالف کانال گوش.

ادعا

در اشاره سند دوم اختلاط یک سنسور VO2، GSR (پاسخ گالوانیک پوست) سنسور، سنسور برق (نوار قلب)، امپدانس کاردیوگرافی (ICG) سنسور و یک سنسور دما. VO2 سنسور اندازه گیری میزان اکسیژن خون، در حالی که سنسورهای EKG و ICG شناسایی فعالیت الکتریکی قلب. سنسور GCR اغلب از الکترود گیفت کارتفاده می شود برای اندازه گیری سطح گیفت کارترس تشکیل شده گیفت کارت. گیفت کارت اپل اشاره سنج تعبیه شده می تواند اندازه گیری از هر دو کاربر و هوای محیط را.

سنسورهای مختلف در ارتباط با یکدیگر به کار انجام هر تعداد از وظایف. به عنوان مثال، سنسور جهت گیری و نزدیکی ممکن گیفت کارت که برای تعیین گوش هدست به رادیو در حال حاضر واقع (اختراع ثبت شده گیفت کارت اپل برای مسکن متقارن پاسخ به طوری که دستگاه در هر دو گوش قابل تعویض گیفت کارت) شنود گذاشته باشند. این سنسور نیز ممکن گیفت کارت به لحن خوب ورودی سنسور PPG گیفت کارتفاده می شود.

سوم از اختراع ثبت شده هدست به رادیو بیومتریک گیفت کارت اپل جزئیات یک آرایه پرتو میکروفون و مدارات حمایت. با AirPods، گیفت کارت اپل با گیفت کارتفاده از شتاب سنج صدا را به دنبال یک سیستم پرتو دو میکروفون که باعث کاهش نویز پس زمینه هنگامی که دستگاه در حالت انتقال گیفت کارت کمک گیفت کارت. IP امروز جزئیات تکنولوژی مشابه، اما با بهره گیری از سه میکروفن مرتب شده در یک پیکربندی مثلثی.

آیا گیفت کارت اپل در نظر دارد به ادغام حسگرهای بیومتریک پیشرفته و به محصول AirPods آن ناشناخته مانده گیفت کارت، اما خط دستگاه در حال حاضر با یک دسته از مدارات مجتمع می آید. علاوه بر آرایه میکروفون فوق، AirPods در شتاب برای کنترل شیر و سنسورهای مجاورت مادون قرمز برای تشخیص کاربران بسته.

AirPods در دسامبر به عنوان اولین محصول هدفون بی سیم گیفت کارت اپل به خریداران معرفی شدند. این وسیله که به سرعت به فروش می رسد و در عرضه محدود گیفت کارت، انتظار می رود به انجام یک وصله پینه در برخی از نقطه در آینده، هر چند جدول زمانی دقیق تجدید ناشناخته گیفت کارت.

مشخصات فنی، AirPods نشان دادن پلت فرم پوشیدنی دوم گیفت کارت اپل، اما دستگاه ممکن گیفت کارت از چرخه توسعه همان محصولات عمده مانند آی فون و آی پد بهره مند شوند. در حال حاضر، هدفون به عنوان لوازم جانبی به آی فون به بازار عرضه شده، و به عنوان مثل DO دسته خود را در وب سایت گیفت کارت اپل رای گیفت کارت.

با توجه به تغییرات بازار معاصر نسبت به محصولات پوشیدنی، گیفت کارت اپل یک روز می تواند به زودی تاکید بر ساخت خط هدفون بی سیم آن گیفت کارت. در حال حاضر، با این حال، به نظر می رسد این شرکت با یک چرخه تازه کردن کمتر تهاجمی، شاید شبیه به الگوی طولانی مدت 2-3 سال دیده می شود با تلویزیون گیفت کارت اپل گیفت کارت. جالب توجه گیفت کارت، تلویزیون گیفت کارت اپل نیز در نظر گرفته شد و لوازم جانبی که برای اولین بار راه اندازی شد، در ابتدا تحت بخش "آی پاد" از وب سایت گیفت کارت اپل آگهی.

اختراع ثبت هدست به رادیو بیومتریک گیفت کارت اپل برای در سپتامبر 2016. فیلیپ کیان به عنوان یک مخترع اولیه در هر سه اعتبار گیفت کارت و توسط ادوارد Siahaan و جیسون J. LEBLANC پیوستن به در دو تا از براده امروز پیوست واصل شد. دیگر مخترعان شامل ESGE B. اندرسن، اریک L. وانگ، کریستوفر گیفت کارترینگر، متی دین در Rohrbach، دانیل حداکثر Strongwater و اسکات C. Grinker.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/20 | نویسنده : admins