ارور 1009

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

رفع ارور ۱۰۰۹

 

رفع ارور 1009

ساخت اپل آیدی

گیفت کارت رایگان آیتونز

مسدود شدن اپل آیدی

فعال کردن هات اسپات

رفع ارور ۳۱۹۴ آیتونز

رفع ارور ۱۰۰۹

رفع ارور ۱۰۰۹

رفع ارور ۱۰۰۹

ارور cannot connect to itunes store

رفع ارور ۱۰۰۹

شاید شما هم مشغول گشت و گذار در اپ استور اپل باشید که ناگهان با خطای ۱۰۰۹ روبرو شوید!

طبق آخرین گفته های شرکت اپل خطای ۱۰۰۹ زمانی رخ میدهد که شما قصد دریافت محتوایی، همچون: برنامه یا بازی را از اپ استور(App store)، را در کشوری غیر از کشوری که شما به طور فیزیکی در آن قرار دارید اختصاص یافته، دانلود یا خرید نمایید.

error 1009 iphone| رفع error 1009 در اپ استور (رفع ارور ۱۰۰۹)

خب تا اینجای کار حتما متوجه شده اید که دسترسی برخی کاربران ایرانی به اپ استور(App store) محدود و مسدود خواهد شد، زیرا به دلیل تحریمات، عملا استفاده و ساخت اپل آیدی با اطلاعات و هویت ایرانی امکان پذیر نیست!

و برای استفاده از اپل ایدی و ساخت آن مجبور به استفاده از مشخصات آمریکایی و یا سایر کشور هاکه در تحریم نیستند، خواهد بود!

زمانی که شما قصد دریافت محتوای از اپ استور() را دارید، به دلیل اینکه شما در ایران زندگی میکنید با خطای ۱۰۰۹ مواجه خواهید شد.

همچنین احتمال اینکه حتی وقتی شما از اپ استور استفاده نمیکنید خطای ۱۰۰۹ مدام در صحفه اصلی یا دراپلیکیشنی خاص مواجه شوید، علت آن این است که شما اپلیکیشنی روی آیفون، آیپد و.. نصب دارید که سعی در استفاده از اطلاعات اپل ایدی شما دارد و چون مدام در حال ارتباط با سرور های اپل می باشد خطای ۱۰۰۹ نمایش داده میشود.

ولی خب با رشد نرخ خرید دستگاه های اپل در ایران کم کم شرکت اپل این موضوع رو در اکثر اوقات نادیده میگیرد وشما میتوانید با اندکی رفع ارور ۱۰۰۹صبرو شکیبایی این خطا را رفع نمایید.

رفع ارور ۱۰۰۹

رفع ارور ۱۰۰۹

رفع ارور ۱۰۰۹

| برای رفع خطای ۱۰۰۹ باید چه کنیم ؟

ما در اینجا آسانترین راه ها را برای رفع  ارور ۱۰۰۹ برای شما بیان میکنیم پس در ادامه با ما همراه باشید!
روش اول: شرکت اپل تنها زمانی متوجه مکان واقعی شما میشود که اینترنت شما(هر نوع اینترنتی) روشن باشد!پس اگر نیازی به اینترنت ندارید میتوانید برای رفع این خطا اینترنت خود را خاموش نمایید.

روش دوم: روش دیگر این است که کلا قید اپل ایدی را بزنید! کافیست از اپل ایدی خود خارج شوید در این صورت دیگر اپل ایدی در دستگاه شما وجود ندارد که شرکت اپل بخواهد اطلاعات موجود در آن را برسی نماید. برای خروج از اپل ایدی خود میتوانید به ترتیب مراحل زیر را انجام دهید

۱ – از منوی اصلی وارد Settings شوید.

۲ – گزینه iTunes & App Store را انتخاب نمایید.

۳ – بر روی اپل آیدی خود یک لمس کوتاه انجام دهید و Sign Out را بزنید.

برای رفع ارور ۱۰۰۹ از برنامه قندشکن استفاده کنید

جهت دیدن بقیه بازی های پربازدید و پر طرفدار به دسته اپ استور مراجعه فرمایید. چنانچه خدمات وبسایت یورکاردز دات نت مورد پسند شما قرار گرفت، با تشکر گروه یورکاردز (خرید گیفت کارت )

تاریخ ارسال : 17/05/13 | نویسنده : admins