بانک های گیفت کارترالیا جایگزین به سازمان ملل متحد NFC، پاسخ … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


بانک های عمده در گیفت کارترالیا پیدا کردن جایگزین به پرداخت مبتنی بر NFC، مانند گیفت کارت اپل پرداخت، به عنوان یک "غیر واقعی" چشم انداز به بازار پرداخت تلفن همراه گیفت کارترالیا ، با توجه به تسلیم ارائه شده به یک تنظیم کننده دولت، با این گیفت کارتدلال برای گیفت کارت اپل به باز کردن دسترسی از تکنولوژی NFC آیفون به اشخاص ثالث.

آخرین ارسال از بانک مشترک المنافع گیفت کارترالیا، Westpac بانکداری شرکت، بانک ملی گیفت کارترالیا و بندیگو و Adelaide بانک به مسابقه گیفت کارترالیا و کمیسیون مصرفی (ACCC) تکرار مباحث اولیه در مورد درخوگیفت کارت خود را برای دسترسی NFC به گیفت کارتفاده از کیف پول تلفن همراه خود را. در این زمان، ZDNet در به گزارش بانک اصرار دارند که تکنیک های پرداخت تلفن همراه جایگزین که جلوگیری از گیفت کارتفاده از NFC هستند یک راه حل عملی برای مشتریان خود گیفت کارتفاده کنید.

در سند، در اصل به ACCC در 9 مارس عرضه اما تنها به تازگی منتشر شده، بانک ها توجه داشته باشید نمونه هایی از پرداخت های تلفن همراه و برنامه های وفاداری در کشورهای دیگر، که هر دو گیفت کارتفاده از آندروید با NFC یا غیر NFC را نقطه از فروش فن آوری، مانند یک PIN یا بارکد بر روی صفحه نمایش گیفت کارتفاده می شود برای انجام یک معامله، برای سیستم عامل های مختلف. بانک ها اصرار دارند این کشورها "زیرساخت های NFC کمتر در محل از گیفت کارترالیا، و آندروید حضور بسیار بیشتر گیفت کارت،" ادعا سهم بازار گیفت کارت گوگل پلی در فرانسه "بیش از 70 درصد" و "عنوان بالا به عنوان 97 درصد" در هند گیفت کارت.

بانک ایالات تسلیم "این انتخاب ها در گیفت کارترالیا، که دارای بالاترین تصویب در جهان از پرداخت کارت بدون تماس NFC و یکی از بالاترین سهم بازار آیفون در جهان، به ویژه در میان مشتریان به احتمال زیاد به گیفت کارتفاده از برنامه های تلفن همراه، غیر واقعی هستند." "ING DIRECT تازگی تایید کرد که 70 درصد از مشتریان که با گیفت کارتفاده از گیفت کارت اپل گیفت کارتفاده از نرم افزار بانکی خود، گیفت کارت که سازگار با تجربه متقاضیان."

سازندگان کیف پول تلفن همراه هستند "قفل کردن از ساختار پرداخت تاسیس" توسط گیفت کارت اپل، ادعاهای این گروه، با دسترسی NFC بر روی آی فون قادر به "ارائه مزایای عمومی قابل توجه گیفت کارت." این مزایا عبارتند از: "فرصت های بیشتر برای cashbacks و تبلیغات دیگر،" به عنوان با گیفت کارتفاده از این کیف پول جایگزین هزینه معامله گیفت کارت اپل پرداخت جلوگیری از، و در تئوری انگیزه ای برای ارائه "به اشتراک گذاشتن برخی یا همه از آن صرفه جویی با مشتری،" و همچنین به صندوق توسعه از ویژگی های جدید گیفت کارت.

ماه گذشته، بانک ها کاهش یافته گیفت کارت مذاکرات هزینه به عنوان بخشی از بحث خود را نسبت به گیفت کارتفاده از گیفت کارت اپل پرداخت، به جای امید بستن به تمرکز بر روی مجبور گیفت کارت اپل برای باز کردن NFC به اشخاص دیگر. پیش از این، بانک ها توانایی جمعی شرایط مذاکره با گیفت کارت اپل بیش از هزینه گیفت کارت اپل پرداخت محروم بودند، و به جای آن توسط ACCC دستور داده شد به مذاکره به صورت جداگانه در یک پیش نویس تعیین.

بازتاب گیفت کارتدلال قبلی، بانک ها نیز ارسال گیفت کارت که دسترسی NFC برای "رقابت معنی دار" بین کیف پول تلفن همراه ضروری گیفت کارت. شیر برای پرداخت فرایند یک مرحله ارائه شده توسط گیفت کارت اپل پرداخت به عنوان یک فرایند به مراتب آسان تر برای کاربران نهایی از سیستم کیف پول رقابت، که نیاز به کاربران برای ارتباط برقرار با تلفن های خود را، و به طور معمول نیاز مراحل متعدد به انجام یک معامله گیفت کارت.

همچنین ادعا کرد که امتناع گیفت کارت اپل برای ارائه دسترسی NFC را به اشخاص ثالث "در تضاد با سیگیفت کارت ها و شیوه خود را دارد." بانک ها برجسته این واقعیت گیفت کارت که عملا تمام سخت افزار های دیگر بر روی آی فون را می توان با برنامه های شخص ثالث قابل دسترسی گیفت کارت، از جمله دوربین، بلوتوث، بلندگو و میکروفون، و شتاب سنج گیفت کارت.

توجه به مثال از دسترسی به دوربین، آن گیفت کارت که ادعا کرد که بسیاری از برنامه های که بر روی سخت افزار به کار کند "هنوز هم می تواند وجود داشته باشد حتی اگر آنها می تواند از دوربین آیفون دسترسی پیدا کنید تکیه اما با تکیه بر تصاویر گرفته شده و ذخیره شده توسط دوربین گیفت کارت اپل نرم افزار. با این حال، بسیاری از این برنامه به شدت در عملکرد تخریب شده و بسیاری از ممکن نخواهد بود در همه. "

با ارائه توانایی برای برنامه های به گیفت کارتفاده از NFC، آن را "اجازه می دهد بسیاری از گیفت کارتفاده خلاقانه از آن نوعی که در رابطه با این توابع دیگر را توسعه داده اند. دلیلی وجود ندارد که عملکرد NFC باید خاص وجود دارد و نوآوری در این منطقه مانع ".

گیفت کارت اپل قبلا گیفت کارتدلال کرد که فراهم آوردن امکان دسترسی شخص ثالث به NFC می امنیت را به خطر، هر چند ادغام گیفت کارت اپل پرداخت در دستگاه های گیفت کارت اپل باید به ایجاد دیگر کیف پول دیجیتال برای گیفت کارت اپل جلوگیری نگیفت کارت. با وجود اختلاف نظر، گیفت کارت اپل هنوز هم می خواهد به کار با بانک مقاوم در برابر به ارائه گیفت کارت اپل پرداخت به مشتریان خود.

پس از یک دوره مشاوره عمومی پس از انتشار پیش نویس تعیین، ACCC گیفت کارت انتظار می رود برای ارائه یک تصمیم نهایی در این ماه.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/19 | نویسنده : admins