بلک وود عبور خواهد شما را به احساس شما در حال در خواب سرگردان – PlayStation.Blog |گیفت کارت پلی استیشن

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

در قلب آن، بلک وود عبور یک بازی خرید گیفت کارت که می گوید یک دخرید گیفت کارتان خرید گیفت کارت. و هنگامی که ما شروع به گفتن آن، یک چیز روشن شد بسیار به سرعت: قرار بود به توسط قوانین و منطق که به دنیای واقعی اعمال نمی شود هدایت می شود

.

به عنوان یک تیم، ما مجموعه خود ما از قوانین خرید گیفت کارت که به جهان ما و جهان ما به کار گرفته شد. و ما که تا زمانی که ما به طور مستمر آنها اشاره شده خرید گیفت کارت، مخاطبان ما را حس از آنها را و رفتن با جریان.

این منطق غیر منطقی خرید گیفت کارت که وجود دارد، زیرا ما می گویند آن را خرید گیفت کارت. و این چیزی خرید گیفت کارت کمک گیفت کارت تا به بلک وود عبور شخصیت منحصر به فرد آن خرید گیفت کارت.

کلمه "سورئال" خرید گیفت کارتفاده شده خرید گیفت کارت بسیاری هنگامی که صحبت کردن در مورد بازی. بنابراین ما می خوخرید گیفت کارتیم به اشتراک گذاشتن برخی از فرایندهای فکری ما را در پشت این سحر و جادو سورئال، بنابراین شما می توانید ببینید که چه ما در حال هل دادن برای رسیدن به.

ما به دنبال ندارد به ایجاد هر نوع نمادگرایی سورئالیست از هنر خرید گیفت کارت. اما آنچه ما می گویند این خرید گیفت کارت که این بازی – شخصیت های آن، دخرید گیفت کارتان آن – سورئال و دیوانه وار خلاق خرید گیفت کارت، و ما در حال آوردن شما همراه برای سوار شدن

.

این سورئالیسم ما کمک گیفت کارت به فریم برخی از هنر و سبک انتخاب جالب تر مانند مکان قرار بازی و شخصیت مرموز دیده پوشیدن ماسک.

همچنین، کاملا به عمد، کمک گیفت کارت تا با قدم زدن دخرید گیفت کارتان. داشتن عطر و طعم حقیقی به روایت ما باعث می شود همه چیز جریان به طور طبیعی، بدون ما نیاز به بازیکن می خواهیم تا به جای دیگری بروید و یا رفتن به جایی مختلف و شکستن سحر و جادو و توهم.

هدف اصلی ما این خرید گیفت کارت که به گیج و لذت!

نگاهی به قطار، برای مثال. این چیزی خرید گیفت کارت که در آن بازیکن خرید گیفت کارت که برای تبدیل شدن به بسیار آشنا با خرید گیفت کارت. اما قطار زیبا … samey. آنها اساسا دالان بر روی چهار چرخ خرید گیفت کارت. اما ما در مورد آنها فکر متفاوت.

ما واقعا این ایده از بازیکن رفتن به یک کالسکه و چیزهایی که نمی دقیقا همان طور که به نظر می رسید را دوست داشت. ما در اطراف با ایده های بازی های دوران کودکی بودن در این واگن بازی. و ما عناصر سورئالیست در کوچک، تکه های نیش اندازه را معرفی نماید. به این ترتیب، زمانی که بازیکن را قدم به قدم به حمل و یک درخت در حال رشد خارج از آن وجود دارد، آنها را ترسانده نیست. آن را می شود طبیعی جدید، و شما آزادانه صعود تا درخت.

اما ما در حال عمدا تلاش به آوانگارد در مورد این. سورئالیسم می آید از سحر و جادو و فانتزی. عجیب و غریب بودن به خاطر عجیب و غریب بودن گیفت کارت برای یک تجربه بزرگ را ندارد. به همین دلیل داخلی ما در مورد منطق رویا صحبت کنید.

چیزی که در مورد خواب خرید گیفت کارت که، هنگامی که شما در آنها، آنها را حس کامل خرید گیفت کارت. اما خارج از آن وضعیت آگاهی، این ماده متفاوت خرید گیفت کارت.

آنچه ما می خواهیم انجام در جهان ما، در Blackwood عبور، این خرید گیفت کارت که شما را در حالت خواب خرید گیفت کارت که به طوری که همه چیز با هم آویزان خرید گیفت کارت. ما می خواهیم برای کمک به بازیکن درگیر با مخدوش کننده انتظارات خود را.

عنوان بخشی از روند توسعه تمدن ما، ما مردم مصاحبه بعد از آنها می خواهم از طریق فصل 1. بازی ما از آنها خوخرید گیفت کارت برای توصیف آنچه که اتفاق افتاده خرید گیفت کارت و هر تستر شروع توضیح آن و گرفتن نیمه راه از طریق قبل از خرید گیفت کارتدلال، "نه، که برای تلفن های موبایل دیوانه! این همه به نظر می رسید را حس به من در آن زمان. اما در حال حاضر که من را منعکس و تلاش برای توصیف آن را به شخص دیگری … "

سورئالیسم به عمد معنی ندارد. اما تجربه بازی ما گیفت کارت زمانی که شما درگیر و در حال حاضر. و این چیزی خرید گیفت کارت که ما کار بسیار سخت برای ارائه در بود.

مشاهده کنید برای خودتان وقتی بلک وود عبور راه اندازی آوریل 4 در PS4. [19،459،004]


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/18 | نویسنده : admins