به روز رسانی گوگل حرکت عکسهای اجازه می دهد تا کاربران برایمان … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


سال گذشته گوگل راه اندازی یک برنامه به نام حرکت عکسهای که بسیاری از مسائل که کاربران به حال ثابت – و هنوز هم – با عکس های جدید زنده گیفت کارت اپل ویژگی معرفی شده در آیفون 6S و آیفون 6S پلاس. با به روز رسانی جدید، حرکت عکسهای اکنون کاربران امکان می دهد سفارشی قاب نمایش داده که به طور خودکار در رول دوربین از برنامه های iOS عکس به نظر می رسد.


هدف این خرید گیفت کارت که برای نمایش واضح تر آنچه که در تصویر عکس زنده تشکیل شده خرید گیفت کارت، به ویژه زمانی که قاب نمایش محتوا از یک بخش تار و یا نامشخص از زنده عکس گرفته شده خرید گیفت کارت. در حال حاضر، کاربران می توانند چرخه را از طریق هر فریم از یک عکس زنده در عکسهای حرکت، یک تصویر جدید را انتخاب کنید، و صادرات آن به خارج به برنامه های iOS عکس با قاب های جدید خرید گیفت کارت. این فرایند صادرات نگه می دارد عکس زنده در گیفت کارت اپل سفارشی 3D لمس حلقه فرمت و نه فرمت GIF از عکسهای حرکت.

به عنوان در آستانه اشاره کرد، گرفتن در تابع اولیه عکس زنده خرید گیفت کارت که می تواند در یک قاب سفارشی ظاهر می شود پایین تر با وضوح در برنامه عکس نتیجه وجود دارد.

گرفتن وجود دارد. به دلایل فضا، زنده عکس فقط فریم اولیه در کامل وضوح 12 مگاپیکسلی با فریم های دیگر به کار گرفته شده به عنوان فیلم با وضوح کمتر نجات دهد؛ انتخاب یکی از این فریم بنابراین در یک عکس با جزئیات کمتر از اصل منجر خواهد شد. اما از آنجا که اکثریت قریب به اتفاق عکس مشاهده زنده احتمالا در گوشی های تلفن اتفاق می افتد، این ممکن خرید گیفت کارت یک مسئله مهم برای شما.

به غیر از ویژگی های قاب جدید، حرکت عکسهای به عنوان یک کل کاربران امکان می دهد به نوبه خود زنده عکس به فایل های gif به راحتی قابل اشتراک گذاری. این نرم افزار همچنین با خرید گیفت کارتفاده از تکنولوژی تثبیت کننده فیلم گوگل برای صاف کردن تصاویر وحشت زده و عصبی و پس زمینه یخ، به بهبود کلی در عکس عمومی زنده گیفت کارت اپل. عکسهای حرکت را می توان به صورت رایگان از فروشگاه App iOS دانلود. [Direct Link]


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/21 | نویسنده : admins