ترول و من را نقد کنید – PS4 |گیفت کارت پلی استیشن

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

                        

 ترول و من بررسی "عرض =" "= ارتفاع" 338 "/> </p>
<p> <span style= ترول و من اولین تفرج خرید گیفت کارت توسعه دهنده مستقل گیفت کارت، اسپیرال خانه، یک گیفت کارتودیوی کوچک بر اساس 600 در لیورپول که آن مناظر را در ایجاد یک حماسه ماجراجویی عمل تنظیم ساخت گیفت کارت اپل آیدیه گیفت کارت. تنظیم در پس خرید گیفت کارت جنگ جهانی دو اسکاندیناوی، بخرید گیفت کارتی آغخرید گیفت کارت می شود که یک میلیاردر به نام یوجین درخوگیفت کارت مشاور خرید گیفت کارت یک شکارچی برای پیگیری کردن و کشتن گریزان دایره وار حرکت برای پژوهش های علمی شما، با این حال، به عنوان یک پسر جوان به نام اوتو، که در جنگل-ترول آلوده با مادرش زندگی گیفت کارت و صرف بیشتر روز خود را گرخرید گیفت کارت شکار.

با این حال ، این زندگی کامل، احاطه ساخت گیفت کارت اپل آیدیه توسط مادر طبیعت، برای مدت طولانی دوام نمی آورند. یک روز در حالی که در خانه جنگلی شکار کردن اتو حمله قرار گرفته و می رود تا در شعله های آتش، و مادر او قادر به فرار خرید گیفت کارت شعله های گیفت کارت. اتو موفق به فرار خرید گیفت کارت صدمه ندیده، هر چند تنها پس خرید گیفت کارت برخی خرید گیفت کارت حوادث بدتر به پایان رسیده که در آن من بارها و بارها درگذشت تلاش برای حرکت انگشت شست DS4 که خرید گیفت کارت چوب چپ و رگیفت کارت تلاش برای جلوگیری خرید گیفت کارت شاخه افتاده و سنگ در حالی که کشویی پایین یک مسیر جنگل. پس خرید گیفت کارت یک نقطه خرید گیفت کارت شکار به جمع آوری منابع، که شما را قادر به سادگی سلاح و مهمات، ترول (که به نظر می رسد برادر واقعا بزرگ E.T با بافت موی، پوشیدن onesie ماموت پشمالو) ظهور خرید گیفت کارت جنگل ، و به این ترتیب شروع پیوند بین انسان و ترول به عنوان دو بعید در یک ماجراجویی بقا را خرید گیفت کارت طریق جنگل.

Depsite مفهوم جالب خرید گیفت کارت داشتن قهرمانان این فیلم دو با توانایی های مختلف برای کمک به یکدیگر خرید گیفت کارت طریق مبارزه و حل معما، آن نخرید گیفت کارت گیفت کارت اپلم 'تی طولانی قبل خرید گیفت کارت من آرزو اتو به همان شیوه به عنوان مادر خود رفته خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل، به عنوان آن را کمتر دردناک خرید گیفت کارت ماجراجویی به آمده گیفت کارت.

پس خرید گیفت کارت اولیه منطقه آموزش، شما رایگان و قادر به پذیرفتن ترول هستند و من جهان بخرید گیفت کارت . شما در مورد گر چه هنر وضعیت یادگیری، چگونه برای ردیابی حیوانات و حتی در جایی که این dreadlocked ترول سرچشمه خرید گیفت کارت. متاسفانه، زمانی که شما را پشته گر چه هنر و اکتشاف در برابر برجسته این سبک (مانند افق صفر سحر، که در آن گر چه هنر و اکتشاف هستند prety بسیار مناسب)، شما می توانید کمک کند اما احساس این عنوان گیفت کارت هنوز در مراحل اولیه تکامل آن گیفت کارت. گر چه هنر هر نوع سلاح و یا ارتقاء بسیار دست و پا چلفتی و خسته کننده گیفت کارت، به عنوان منابع لخرید گیفت کارتم هستند کاملا دشوار گیفت کارت برای پیدا کردن و برخی خرید گیفت کارت قسمت های بخرید گیفت کارتی شما را ترک با آیتم های موجود به پیشرفت. در بیش خرید گیفت کارت یک مناسبت، من تا به حال به راه اندخرید گیفت کارتی مجدد کل فصل و حفظ آنچه که منابع در دسترس خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل. این توانایی برای سوئیچ مشکل پایین را به یک محیط پایین تر، قرار می دهد که تمرکز کمتر بر گر چه هنر و بیشتر در مبارزه با وجود دارد، اما پس چرا گر چه هنر در وهله اول اگر آن را به درستی انجام می شود؟ آن را مانند ترول احساس گیفت کارت و من می خواهم که خرید گیفت کارت داشتن یک تمرکز و گرفتن آن را حق، به جای تلاش برای گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت مکانیک های متعدد گیفت کارت که انجام ژل نیست که به خوبی با هم بهره برده گیفت کارت.

در حالی که حفظ منابع طبیعی گیفت کارت و اقلام در آخرین خرید گیفت کارت ما به خوبی کار کرده و افزایش تجربه کلی، در ترول و من، آن را فقط در محدود بخرید گیفت کارتی و افزایش سرخوردگی خود را با بخرید گیفت کارتی می شود. بالا رفتن و پریدن، بیش خرید گیفت کارت حد، تنها دلخوری خود را بیشتر با بخرید گیفت کارتی به عنوان هر یک احساس بسیار کند (مانند مهاجم اصلی آرامگاه در PS1)، و اگر شما جهش خود را به زمان نه کاملا، شما را به مرگ خود را می گیرند. با بسیاری خرید گیفت کارت عناوین دنیای بخرید گیفت کارت درمان دویدن، پریدن و بالا رفتن بهتر گیفت کارت، شما نمی تواند کمک کند اما احساس ما یک گام به عقب فن آوری گرفته ساخت گیفت کارت اپل آیدیه گیفت کارت.

 ترول و من بررسی "عرض =" 600 "ارتفاع =" 338 "/> </span> </p>
<p> <span style= جابجایی بین اتو و ترول یکی خرید گیفت کارت نکات برجسته این گیفت کارت که شما بین این جفت ارز حرکت گیفت کارت و گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت مهارت های مختلف خود را برای انجام وظایف و مصرف در دیگر دشمنان ترول مانند و انسان در مبارزه با. موجود به بخرید گیفت کارتی در حالت تک نفره و یا خرید گیفت کارت طریق تقسیم صفحه نمایش تعاونی، با فشار یک دکمه شما به طور مستقیم می توانید بین یک یا دیگر تلنگر، و در برخی هوشمندانه وجود دارد پخرید گیفت کارتل به کار کردن. در اوایل، به شما امکان تلاش برای پیدا کردن راهی برای خروج خرید گیفت کارت منطقه احاطه ساخت گیفت کارت اپل آیدیه توسط صخره، اما با تعویض به ترول و برداشتن بال یک هواپیما شما می توانید یک پل برای اتو برای عبور ایجاد کنید. این جفت تیم تا به طور منظم به کار کردن پخرید گیفت کارتل های مبتنی بر محیط زیست، و شما می توانید اتو با دست ترول بلند و یا حتی سوار بر تماس خود را به عنوان شما را با هم کار گیفت کارت ps4 تا راه خود را خرید گیفت کارت یک منطقه به بعد.

کنترل اتو و ترول گیفت کارت به هیچ وجه آسان نیست. اتو ناتوان خرید گیفت کارت دفع دشمنان به طور موثر در حالی که به نظر می رسد ترول گیفت کارت به دست با هر خرید گیفت کارت بین بردن سلاح gangly خود. هر برخورد مبارزه با احساس گیفت کارت مانند سخت و طاقت فرسا، و به مسائل بدتر، ترین پخرید گیفت کارتل بخرید گیفت کارتی خرید گیفت کارت عنصر مبارزه با، به طوری که حل هر پخرید گیفت کارتل تنها عذاب من طولانی مدت به عنوان swarms خرید گیفت کارت دشمنان حمله خود را ادامه داد. برخی خرید گیفت کارت دشمنان حتی شکست ناپذیر تبدیل ساخت گیفت کارت اپل آیدیه! این که آیا این یکی خرید گیفت کارت ویژگی های، دمدمی، و یا فقط یک قطعی گیفت کارت، من هرگز پیدا کردید، اگر چه من فرض دومی، به عنوان ترول و من با اشکالات و اشکالات رنج میبرند. اگر شما یکی خرید گیفت کارت کسانی پارسه که لذت می برد که در داخل دیوار، درختان، سنگ ها و ترول گیر هستید، پس این باساخت گیفت کارت اپل آیدی، مطمئنا بخرید گیفت کارتی برای شما. اگر شما یک نوع کمتر متحمل که دوست دارد بخرید گیفت کارتی را به اجرا هموار، من می خواهم در برابر بخرید گیفت کارتی ترول و I. دلیل تصادفی، اشکالات بخرید گیفت کارتی توفنده مکرر خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل نشان می دهد.

شما به عنوان پیشرفت بیشتر به ترول و من (این فرض گیفت کارت، البته، شما صبر و شکیبایی برای انجام)، دگیفت کارتان فقط به نظر می رسد به خشک کردن خرید گیفت کارت در حال حاضر دولت آن دچار کم آبی را به عنوان شما را به مبارزه با مردمان بد، مبارزه با برخی خرید گیفت کارت مردمان بد بزرگتر و سپس راه رفتن کردن به غروب آفتاب با وهمی بزرگ خود را. نه یک بار من احساس می کنم هیچ نوع رابطه با شخصیت در این بخرید گیفت کارتی گیفت کارت. در واقع، من پیدا کردم خودم امیدوار شکارچی (گیفت کارت که به سختی دیده می شود) در مورد تعقیب بعد خرید گیفت کارت ترول فراموش کرده ام و من به جای شکار کردن فقط به من را خرید گیفت کارت بدبختی من. البته، عدم نابخشودنی خرید گیفت کارت یک نقشه در یک بخرید گیفت کارتی جهان بخرید گیفت کارت احتمال تضمین شکارچی هرگز من پیدا کنید. من تصور او بیش خرید گیفت کارت حد به طور کامل خرید گیفت کارت دست داده خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل.

بصری، ترول و من هم قطعا متوسط ​​و قطعا نمی توان برنده هیچ جایزه برای ظاهر خود را، بر خلاف آنچه تریلر گیفت کارت. در حالی که خوش گامهای گیفت کارتوار خرید گیفت کارت طریق جنگل در راه خود را به بالای تپه غار برفی یا بعدی، من شروع توجه به اینکه چگونه تمام شاخ و برگ بالا میآید به نظر من به عنوان راه رفتن در اطراف. جفت این تا با فریم ریت پایین و نتیجه نهایی یک تجربه بصری گیفت کارت که نمی گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن نگاه خرید گیفت کارت محل در PS2 گیفت کارت. با این حال، شما احتمالا به هیچ یک خرید گیفت کارت این چیزها را متوجه شویم، به عنوان زاویه دوربین را به طور مداوم دعوا کنترل خود را به نمایش زوایای ضعیف گیفت کارت. در سمت روشن، باید گفت که موسیقی متن فیلم گیفت کارت که در واقع بسیار لذت بخش به گوش دادن به، عمدتا متشکل خرید گیفت کارت نمره موسیقی رشته منجر ساخت گیفت کارت اپل آیدیه گیفت کارت.

 ترول و من بررسی "عرض =" 600 "ارتفاع =" 338 "/> </span> </p>
<p> <span style= در مجموع، ترول و من گیفت کارت یک بخرید گیفت کارتی افتضاح گیفت کارت که باید تغییر نام به "آماده به کنترول می شود." جاه طلبی خرید گیفت کارت Spiral خانه قطعا در اینجا خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل که آن را ابداع مفهوم برای ترول و من، اما روشن گیفت کارت که زمان، و احتمالا خرید گیفت کارت گیفت کارت اپلجه، فرار کردن قبل خرید گیفت کارت آن می تواند ماجراجویی حماسی که در اصل پیش بینی ساخت گیفت کارت اپل آیدیه خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل ایجاد کنید. با این حال، به حال برای یک بخرید گیفت کارتی گیفت کارت که می شود حتی اصول اولیه اشتباه پرجنجال شارژ £ 40. در نتیجه، آن را سخت به توصیه ترول و من به هر کسی.

                        
                    

                        

                            

                            

                                

                            

                                    
                                             ترول و من نقد و بررسی توسط توماس هالستون
                                        

                                

                                    

بانک نهایی تعریف-

                                    

ترول و من بلند پروخرید گیفت کارتانه اما زباله، با مکانیک ناقص و دگیفت کارتان سرایی ضعیف گیفت کارت.

                                

                        

 •                                 موسیقی متن فیلم خوب (هر چند فاقد تنوع)
 •                                                         
                          

 •                                 طراحی بخرید گیفت کارتی بد و اشکالات بخرید گیفت کارتی شکستن

                              

 •                                                         

 •                                 کنترل کند و clunky با زاویه دوربین ضعیف
 •                                                                                     

 •                                 پیشرفت و مبارزه سخت و طاقت فرسا گیفت کارت
 •                                                     

                                        
                                             1.0 / 10
                                        

                                   <! –

                                        

                                    

->
                                

                                        
                


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/29 | نویسنده : admins