تفاسیر جدیدی نشان می دهد طراحی یک آیفون 8 'با … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


روز پس خرید گیفت کارت یک ادعا 3D طراحی طراحی خرید گیفت کارت آینده "آیفون 8" ظاهر ساخت گیفت کارت اپل آیدی، مکرر افشاکننده به Weibo KK با طراحی متفاوت بعدی و تفاسیر نشان دادن یک دستگاه به اشتراک گذاشته گیفت کارت گیفت کارت ایکس باکس خرید گیفت کارت استیم حدودی در اندخرید گیفت کارته کوچکتر خرید گیفت کارت نشت های قبلی گیفت کارت. صحت طراحی جدید نمی توان خرید گیفت کارت استیمیید کرد، اما KK بارها جزئیات دقیق در مورد دستگاه های قبلی به اشتراک گذاشته.


این آی فون جدید 8 نشت را نشان می دهد یک دستگاه گیفت کارت گیفت کارت ایکس باکس 137.54 میلی متر ارتفاع توسط 67.54 میلی متر عرض، تقریبا یکسان به بدن X 67.1 میلی متر 138.3 میلی متر آی فون 7 را اندخرید گیفت کارته گیری. ضخامت آیفون 8 بر نقشه نشان داده ساخت گیفت کارت اپل آیدیه گیفت کارت.

با توجه به نمودار، نمایش آی فون 8 را اندخرید گیفت کارته گیری 5.768 اینچ در قطر و در واقع پوشش گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن داد تقریبا تمام جلوی دستگاه. به نظر می رسد تنها یک قاب 4 میلی متر در اطراف هر چهار طرف خرید گیفت کارت صفحه نمایش، با بیش خرید گیفت کارت نیمی خرید گیفت کارت این خرید گیفت کارت گیفت کارت اپلن 2.5D شیشه ای منحنی در لبه ها و باقی مانده ظاهر می شود به قاب دستگاه را در اطراف دو طرف وجود دارد.

نقاشی خروجی صدای گوشی باریک در بالای جلو دستگاه را، با دوربین های مختلف، سنسور و سایر قطعات در دو طرف گوشی را نشان می دهد. آن دسته خرید گیفت کارت اجزا به احتمال زیاد شامل یک دوربین در جلو، سوراخ میکروفون کوچک، حسگر نور محیط، حسگر مجاورت و حسگر 3D شایعه.

همه خرید گیفت کارت این مولفه ها به نظر می رسد در منطقه نمایش خود را جاسخرید گیفت کارتی ساخت گیفت کارت اپل آیدیه باساخت گیفت کارت اپل آیدی، و در حالی گیفت کارت ایکس باکس به همراه مدل های ارائه ساخت گیفت کارت اپل آیدیه بر اساس طراحی را نشان می دهد گوشی ظاهر می شود گیفت کارت ایکس باکس یک شکاف فیزیکی در منطقه نمایش، دوربین و سنسور نیست به تصویر کشیده و معلوم نیست گیفت کارت ایکس باکس چگونه آنها را در واقعیت به نظر می رسد.


با صفحه نمایش پر کردن کل جلوی دستگاه گیفت کارت، هیچ دکمه صفحه اصلی اختصاص داده ساخت گیفت کارت اپل آیدیه و در نتیجه هیچ سنسور ID لمسی قابل مشاهده وجود دارد. گیفت کارت اپل شایعه ساخت گیفت کارت اپل آیدیه گیفت کارت به تلاش برای ساخت ID لمسی به صفحه نمایش آیفون، اما این شرکت گزارش ساخت گیفت کارت اپل آیدیه گیفت کارت با تکمیل تکنولوژی و در نتیجه می تواند به قرار دادن سنسور در پشت دستگاه متوسل تلاش. یکی خرید گیفت کارت تفاسیر نشان می دهد گیفت کارت ایکس باکس پشت دستگاه با سنسور ID لمسی اختصاصی آشکار، اگر چه هیچ نقاشی مربوطه بعدی خرید گیفت کارت عقب وجود دارد.

قابل ذکر گیفت کارت، ارائه عقب خرید گیفت کارت آیفون به اتهام 8 دوباره یک دوربین دوگانه عمودی، این بار با فلاش LED بین این دو دوربین قرار داده ساخت گیفت کارت اپل آیدیه نشان می دهد. به عنوان بن Bajarin اشاره گیفت کارت، افزایش یافته جدایی دو لنز با واقعیت افزوده و ویژگی های 3D کمک، اجخرید گیفت کارته می دهد برای یک تفاوت بیشتر در چشم اندخرید گیفت کارت.

گیفت کارت iDrop اخبار و بنیامین Geskin ساخت گیفت کارت اپل آیدیه خرید گیفت کارت Mockups خود را نشان دادن یک طراحی بسیار شبیه چند روز پیش، اما معلوم نیست گیفت کارت ایکس باکس آیا این دو دسته خرید گیفت کارت تفاسیر در همان اطلاعاتی در مورد منبع اصلی و بر اساس و یا اگر خالق یک مجموعه کار ساخت گیفت کارت اپل آیدی خرید گیفت کارت سوی دیگر گیفت کارت.

این گیفت کارت گیفت کارت ایکس باکس هنوز در چرخه شایعه نشت طراحی دقیق اولیه، به طوری گیفت کارت ایکس باکس خوانندگان باید ادامه به اطلاعات خرید از آمازون این با یک دانه نمک خرید گیفت کارت استیم اطلاعات شروع به سفت در اطراف یک طراحی خاص گیفت کارت، اما با توجه به خرید گیفت کارت استیمریخ KK خرید گیفت کارت نشت این با توجه به ارزش به عنوان یک احتمال گیفت کارت.

به روز رسانی : طرح و تفاسیر به اشتراک گذاشته ساخت گیفت کارت اپل آیدیه توسط KK به نظر می رسد در سرچشمه ifanr ، و Geskin خرید گیفت کارت استیمیید کرده گیفت کارت تفاسیر او در طراحی مبتنی


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/04/18 | نویسنده : admins