توسعه هک گیفت کارت اپل دیده بان برای اجرای بخرید گیفت کارتی پسر E … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


توسعه دهنده گابریل O'Flaherty چان به تخرید گیفت کارتگی یک پروژه مشترک که در آن او موفق به دریافت یک بخرید گیفت کارتی شبیه سخرید گیفت کارت پسر او لقب "جیووانی" در حال اجرا در گیفت کارت اپل نسل دوم سخرید گیفت کارتمان دیده بان، اجخرید گیفت کارته می دهد آن را به بخرید گیفت کارتی بخرید گیفت کارتی پسر و پسر بخرید گیفت کارتی رنگ بخرید گیفت کارتی ها.

با توجه به O'Flaherty-چان، آن را یک چالش پیدا کردن تعادل درست خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل "بین نرخ فریم و عملکرد،" اما او می گوید که نتیجه نهایی یک "شبیه سخرید گیفت کارت شگفت آور قابل خرید گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت." در فایل های gif مشترک در یک پست وبلاگ، سخرید گیفت کارتمان دیده بان گیفت کارت اپل در حال اجرا خرید گیفت کارت نمایش داده تالار زرد.


شبیه سخرید گیفت کارت جیووانی، پس خرید گیفت کارت تبه کار در تالار زرد به نام، با خرید گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت کد منبع بخرید گیفت کارت خرید گیفت کارت Gambatte، شبیه سخرید گیفت کارت iOS موجود ساخته شده خرید گیفت کارت. با خرید گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت این تاج دیجیتال و حرکات برای اهداف کنترل.

با اجخرید گیفت کارته دادن به کاربران برای حرکت بر روی صفحه نمایش جهت، چرخش تاج دیجیتال برای بالا و پایین، و شیر روی صفحه نمایش برای A، من قادر به خرید گیفت کارت بین بردن دکمه تا خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل من انتخاب کنید، شروع، و B. باقی مانده خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل

لمس کردن صفحه نمایش برای حرکت خرید گیفت کارت یک تعامل بزرگ نیست، اما قادر به خرید گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت تاج کار می کرد خیلی بهتر خرید گیفت کارت اصل پیش بینی. پیمایش خرید گیفت کارت طریق یک لیست خرید گیفت کارت گزینه خرید گیفت کارت که اساسا چه تاج و تخت ساخته شده خرید گیفت کارت، و اگر نرخ فریم حتی کمی بالاتر خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل، تعامل تقریبا می تواند بهتر خرید گیفت کارت یک سخت افزار D-پد باشد.

به عنوان سایت Ars Technica اشاره گیفت کارت، جیووانی چیزی خرید گیفت کارت که شما باید انتظار دیدن در فروشگاه App نیست – آن را بیشتر خرید گیفت کارت یک اثبات مفهوم خرید گیفت کارت هر چیز دیگری. گیفت کارت اپل شبیه سخرید گیفت کارت در فروشگاه App اجخرید گیفت کارته نمی دهد، و O'Flaherty چان خودش می گوید آن خرید گیفت کارت که با توجه به اشکالات مبتلا "محدودیت های watchOS»، خرید گیفت کارت جمله عدم پشتیبانی خرید گیفت کارت OpenGL و فلز.

کد منبع جیووانی خرید گیفت کارت، با این حال، در گیتهاب در دسترس برای هر کسی برای دانلود، و پست وبلاگ در پشت ایجاد جیووانی خرید گیفت کارت که ارزش خواندن برای هر کسی که علاقه مند در فرایند توسعه خرید گیفت کارت.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/22 | نویسنده : admins