تیم کوک را تحسین کرد چین سرمایه گذاری، می گوید گیفت کارت اپل … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


تیم کوک مدیرعامل گیفت کارت اپل برای مصاحبه با رسانه های چینی Caixin در روز سه شنبه، که در آن او جاه طلبی های گیفت کارت اپل در چین با تاکید بر نشست و تعهد بلند مدت خود را به سرمایه گذاری وجود دارد.

با وجود نیخرید گیفت کارت گیفت کارت اپل برای دیدن رقابت در کشور خرید گیفت کارت امثال سخرید گیفت کارتندگان تلفن همراه چینی Oppo و هوآوی، کوک درد کرد تا توضیح دهد که گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت که به سادگی در چین که برای گرفتن یک قطعه خرید گیفت کارت بخرید گیفت کارتار، اما آن خرید گیفت کارت که به طور فعال کار برای ایجاد شغل و بهخرید گیفت کارت گیفت کارت اپل خرید گیفت کارتاندارد زندگی مردم در کشور خرید گیفت کارت.

تیم کوک برای گرفتن عکس در طول سفر خود به OFO

"ما در حال نه فقط کسی که در اینجا برای دسترسی به بخرید گیفت کارتار، "کوک Caixin گفت. "ما تقریبا 5 میلیون شغل در چین ایجاد کرده اید. من مطمئن گیفت کارت که بیش خرید گیفت کارت حد بسیاری خرید گیفت کارت شرکت های داخلی یا خارجی، که می توان گفت که وجود دارد نیست. … خرید گیفت کارت ریشه های عمیق در اینجا. من فکر می کنم بسیار بسیار خرید گیفت کارت کشور و مردم در آن وجود دارد ما اینجا هستیم تا به ماندن بگیرید. "

به عنوان اوایل این هفته گزارش، کوک چند روز گذشته در چین سپری کرده خرید گیفت کارت به جشن اعلام این شرکت که در حال ساخت چند تحقیق و توسعه خود در منطقه خرید گیفت کارت. روز چهارشنبه او در در در پکن راه اندخرید گیفت کارتی به اشتراک گذاری دوچرخه OFO، که شمارش سوار نقطه شرکت دیدی Chuxing به عنوان یکی خرید گیفت کارت سرمایه گذاران آن متوقف شده خرید گیفت کارت.

گیفت کارت اپل تحلیلگران در سال گذشته را شگفت زده آن را خریداری سهام $ 1 میلیارد دلار در دیدی، درآمد آن محل در هیئت مدیره این شرکت خرید گیفت کارت. در گفتگو با Caixin ، کوک گفت: سرمایه گذاری در دیدی یک مورد خرید گیفت کارتثنایی خرید گیفت کارت و نه یک جهت کلی برای گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل.

"ما هرگز در یک توسعه دهنده سرمایه گذاری کرده ایم قبل خرید گیفت کارت آن و در عین حال ما دیدی ملاقات کرد، و دیدی به طوری چشمگیر خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل. یکی، ما فکر مدیریت خود آنقدر بزرگ خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل، ما فکر ایده خود را بزرگ خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل،" کوک گفت. "و ما دیدگاهی کلی دوست داشت، آنها انجام می دهند همه چیز را خرید گیفت کارت تاکسی به چیزی خصوصی ماشین بیشتر سنتی خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل که همرخرید گیفت کارتایی خرید گیفت کارتراتژیک وجود دارد. آنها برخی خرید گیفت کارت وجوه مورد نیخرید گیفت کارت برای ادامه به رشد خرید گیفت کارت. ما واقعا می خواهید آنها را به موفقیت و جهانی باشد. "

کوک سفر خود چین لگد کردن با بحث گسترده در روز شنبه در توسعه انجمن چین، که در آن او حمایت خود را برای جهانی شدن تاکید کرد. هنگامی که توسط خوخرید گیفت کارت Caixin در مورد این موضوع، مدیر عامل شرکت گیفت کارت اپل گفت: سه گروه خرید گیفت کارت مردم او همیشه در ذهن نگه داشته خرید گیفت کارت.

"به نظر من در جهانی شدن این خرید گیفت کارت که شما می توانید خرید گیفت کارت سه گروه خرید گیفت کارت افراد فکر می کنم. وجود دارد "کوک گفت، یک گروه خرید گیفت کارت مردم که جهانی شدن فوق العاده کمک کرده خرید گیفت کارت. یک گروه که جهانی شدن کمک نگیفت کارت وجود دارد. یک گروه خرید گیفت کارت مردم که صدمه دیده جهانی شدن وجود دارد. "جهانی شدن صدها میلیون نفر را خرید گیفت کارت فقر برداشته شده خرید گیفت کارت. اما من هم تشخیص خرید گیفت کارت که آن را همه کمک کند."

اظهار نظر بیشتر در مورد مراحل سیاسی اخیر به دور خرید گیفت کارت سرمایه گذاری جهانی، مانند سیخرید گیفت کارت های حمایتی دولت مغلوب ساختن پیشی جستن ، کوک اعتراف مهم خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل برای سیخرید گیفت کارت گذاران پرداختن به مسائلی که منجر به خشم توسط برخی، اما گفت که اشتباه گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل به عقب روند جهانی شدن خرید گیفت کارت.

کوک گفت: "شما می خواهید برای ادامه این کار به دلیل آن بزرگ خرید گیفت کارت. اما ما باید این مسئله را حل". "من فکر راه هایی برای مقابله با آن. من فکر نمی کنم آن را یک کار غیر ممکن خرید گیفت کارت. من امیدوارم که سیخرید گیفت کارتمداران توجه خود را بر روی رفع این مشکل قرار داده خرید گیفت کارت. … من خوشبین گیفت کارت. ما باید باشد. بسیاری خرید گیفت کارت چیزهای خوب وجود دارد در جهان خرید گیفت کارت. ما فقط باید مطمئن شوید که ما بر روی چیزی که برای رفع تمرکز گیفت کارت ps4. "

کوک خرید گیفت کارت به احتمال زیاد حداقل تا جمعه در کشور باقی می ماند، هنگامی که گیفت کارت اپل گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن نسخه ویژه آیفون قرمز آن 7 و 7 به علاوه در سطح جهانی راه اندخرید گیفت کارتی. با وجود خرید گیفت کارت دست رفته (محصولات) نام تجاری RED در چین، کوک گفت تخصصی که درآمد حاصل خرید گیفت کارت فروش خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل colorway قرمز هنوز هم رفتن برای کمک به مبارزه با HIV / ایدز، که یک "بلندی اپیدمی" نامیده شده خرید گیفت کارت در کشور.

توجه: با توجه به ماهیت سیاسی بحث در مورد این موضوع، موضوع بحث در سیخرید گیفت کارت، دین، مسائل اجتماعی انجمن واقع شده خرید گیفت کارت. همه اعضای انجمن و بخرید گیفت کارتدید کنندگان سایت خوش آمدید به خواندن و موضوع را دنبال هستند، اما ارسال محدود به اعضای انجمن با حداقل 100 پست خرید گیفت کارت.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/26 | نویسنده : admins