جدید بازی های گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن برای 3/14/2017 – PlayStation.Blog|گیفت کارت پلی استیشن

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

که احتمالا می تواند نیروی کشش برقی دزدی قرن و افشای توطئه مرگبار بافته شده در سراسر جهان از الف ها تاریک دورف و مردان گیفت کارت؟ چرا ستوکس جن البته! جک کوچک از همه معاملات بازگشته گیفت کارت هفته آینده در ستوکس: ذرات از تاریکی به PS4.

A جدید بازی خفا در تاریکی دنیای فانتزی ذرات از تاریکی را ببینید ستوکس slinking از طریق شهرهای زیرزمینی و فراموش نشدنی معادن در تلاش برای نمره بزرگ. گیفت کارتفاده از مهارت های تله و حیله گری خود را گول زدن و outmaneuver مخالفان و یا گیفت کارتخدام یک دوست به شما عضویت در کمپین جدید تعاونی.

برای یک لیست کامل از بازی های جدید در حال آمدن به گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن بخوانید. و لذت بردن از قطره.

 رها

انتشار جدید: هفته 14 مارس 2017

#killallzombies

PS3–دیجیتال (از 3/16)

 #killallzombies

#killallzombies کدکن گیفت کارت تن به مبارزه برای بقا در برابر جمعیت انداخته زامبی های بسیار گرسنه. و شما تنها کسی گیفت کارت که برای جلوگیری از آنها را به مقصد گیفت کارت.

نام NeoGeo Sengoku

PS4 — دیجیتال (از 3/16)

 نام NeoGeo Sengoku

Sengoku بازی اکشن منتشر شده توسط SNK در سال 1991 گیفت کارت. بازیکنان مبارزه با ارواح گیفت کارت که احیا شده در دوران مدرن در شهر واشنگتن ویران کرد.

فضانورد قاليباف

PS4 PS3، PS ویتا — دیجیتال (صلیب فروش)

 فضانورد قاليباف

پرواز در سراسر کیهان تحویل پیتزا کشیدن حمل و نقل و پرداخت کردن وام های دانشجویی خود را! این آسان به بازی اما سخت به گیفت کارتاد 2D پرواز فضایی سبک شکن شما به معنای واقعی کلمه و گیفت کارتعاری بطرف بالا تحرک کاوش در راه خود را داشته باشد برای تحقق رویای فضایی!

کد هرج و مرج – جدید ثبت نام از فاجعه-

PS4 — دیجیتال (از 3/15)

 کد هرج و مرج - جدید ثبت نام از Catastrophoe

کد هرج و مرج – نشانه جدید فاجعه – گیفت کارت – جنگنده 2D ساده و در عین حال بسیار انعطاف پذیر که در آن بازیکن می تواند لذت بردن از هیجان مبارزه با حرکت های زرق و برق دار! از 16 کاراکتر منحصر به فرد را انتخاب کنید و مبارزه در مسابقات رتبه بندی برای کسب نقطه بالا.

Danganronpa 1-2 بازنگری

PS4 — دیجیتال خرده فروشی

 Danganronpa 1-2 بازنگری

امید در اوج آکادمی — به کشور بهترین دانش آموزان… و زندان جدید خود را. شما و همکلاسی های خود را در اینجا، مجبور به بازی برنده طول می کشد همه کشتار دام افتاده گیفت کارت. شما باید برای حل رمز و راز از مدرسه به زنده ماندن گیفت کارت، اما آنچه شما می خواهید برای مراقب باشید–گاهی اوقات، هیچ چیز کشنده تر از حقیقت وجود دارد…

PS4 در امتداد نوار نوار مرگ — دیجیتال

در امتداد نوار نوار مرگ را همراه با یک دوست، یک گروه از دوستان و یا حتی کل خانواده و راهنمای تیم ها از روبات های دو یا چهار از طریق سطح به طور فزاینده پیچیده به اهدافشان رنگی. اما مراقب باشید! مسیر را از طریق هر سطح با حیله گری تله مرگ گیفت کارت که به سرعت ارسال اتوماتیک به scrapyard بزرگ در آسمان آشغال.

در حال مرگ: تولد

PS ویتا — دیجیتال

 مرگ: تولد

بیایید بازی. شما به یاد داشته باشید چیزی به شما، در اعماق دهليزهاى ذهن خود محبوس به آن کمک کنید. مرگ: بازی پازل تاریک و ترسناک مضمون گیفت کارت که ایجاد یک تجربه منحصر به فرد شخص اول اتاق فرار تولد تازه یافته گیفت کارت.

Eekeemoo — کوچک­ترین تیره بازتاب

PS4 — دیجیتال

 Eekeemoo--کوچک­ترین تیره بازتاب

در این عالی سوم شخص ماجراجویی بازی شما کمک خواهد کرد که Eekeemoo نجات دوستان خود را از چنگال تکه های تاریک شیطانی! تلاش خود را به شما را به عمق تاریک ذرات چهار متلاشی شدن جهان خراب.

Kona PS4 — دیجیتال (از 3/17)

 Kona

شمال کانادا، 1970. بلیزارد عجیب نابسامانی دریاچه Atamipek. گام به کفش کارآگاه به کشف دهکده وهم آور، بررسی وقایع حقیقی و نبرد عناصر را برای زنده ماندن. قسط اول در یک سری از چهار بازی Kona دگیفت کارتان تعاملی سرد شما به زودی نمی تواند فراموش گیفت کارت.

لانه را ترک ص VR — دیجیتال

 ترک لانه

اگر شما تا کنون به حال رویای پرواز می خوگیفت کارتم به احساس باد در موهای شما می خوگیفت کارتم به اوج و فرو رفتن در میان درختان جنگل نژاد قطار و کروز perilously نزدیک به آتشفشان های خطرناک، و سپس این بازی برای شما گیفت کارت.

Momodora: آموزش زیر مهتاب

PS4 — دیجیتال (از 3/16)

 Momodra: آموزش زیر مهتاب

Momodora: آموزش زیر نور ماه گیفت کارت فن های مورد علاقه، 2D-platformer عمل با بسیار رضایت بخش هنر پیکسل مبارزه و زرق و برق دار. دسته کوچک موسیقی جاز و دوج راه خود را از طریق زمین لعنت به دنبال مخاطب با ملکه و برطرف کردن بد گیفت کارت که تمام زندگی را تهدید می کند.

NeuroVoider

PS4 — دیجیتال

 NeuroVoider

NeuroVoider دو چوب تیرانداز آرپیجی در جهان مربوط به اینده در مورد مغز عکسبرداری ربات های شیطانی با پرتاب موشک های هسته ای گیفت کارت. شخصیت خود را با سیگار کشیدن باقی مانده از قربانیان خود را افزایش و شکست NeuroVoider گیفت کارتاد به پایان دادن به این جنگ ابدی.

Siralim

PS4 2، PS ویتا — دیجیتال (صلیب فروش)

 2 Siralim

Siralim 2 هیولا قدیمی مدرسه آرپیجی ابتلا گیفت کارت. احضار و سفارشی کردن صدها نفر از موجودات به مبارزه برای شما به عنوان شما به نبرد راه خود را از سیاه چال بی پایان. پیدا کردن گنج نادر و گیفت کارتفاده از آن به قلعه خود را ارتقاء داده شده، توانمند سازی موجودات، آثار صنایع دستی قدرتمند، یادگیری جادوها, و خیلی بیشتر.

ستوکس: ذرات تاریکی

PS4 — دیجیتال خرده فروشی

 ستوکس: ذرات تاریکی

برای یک ماموریت بحرانی گیفت کارتخدام کشف و گیفت کارتاد بزرگ محیط باز به عنوان ستوکس، به تنهایی و یا در تعاونی با یک دوست. ترور یا دزدکی حرکت کردن گذشته دشمنان — انسان ها و الف ها و کوتوله — اما نیز بسیار ترسناک، عظیم موجودات و آزمایش با آرایه جدید از توانایی های کشنده و سلاح در آرسنال بازی جن.

PS4 دارد — دیجیتال

 ای

برای خطر تشنه می? Lusting برای گیفت کارتفاده نا مشروع گیفت کارت؟ سپس دوستان خود را با شتاب و راه را برای ماجراجویی در این آزاد به بازی، بر اساس voxel عمل MMO. آیا می خواهید به هیولاها کشنده نبرد غارت گنج حماسی، کشف عوالم وحشی، جهان با نام تجاری جدید ساخت یا فقط نشان می دهد سبک خود را، ای کردم شما تحت پوشش!

 موسیقی گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن عالی

  • زیبایی و هیولایی حرکت اصلی فیلم تصویر
  • بوش–سیاه و سفید رنگین کمان
  • تنیس – Heartworms

 آرم گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن تصویری

  • چرا او?
  • سکوت
  • هیولا تماس

 گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن Vue عالی

  • با رو کانن-مارس 12 در ج 11/10 (TBS)
  • و لئونارد-مارس 15 در ج 10/9 (SundanceTV)
  • غیر عملی Jokers-مارس 16 در ج 10/9 (truTV)

گیفت کارت اطلاعات فوق بدون اطلاع قبلی تغییر.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/14 | نویسنده : admins