جلو و عقب سمت خرید گیفت کارت کهکشان S8 نشت این حال بخرید گیفت کارت هم |گیفت کارت خرید گیفت کارت گوگل پلی

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

گلکسی S8 در دو روز معرفی و دو عکس جدید فقط ظاهر. اگر شما نگاهی به گالری پایین زیر، شما می خواهید برای دیدن دو عکس جدید زندگی واقعی خرید گیفت کارت سامسونگ کهکشان S8. این دو عکس ملحق تن خرید گیفت کارت تصاویر قبلا به بیرون درز، و شما نگاه واقعا خوب در پرچمدار آینده این شرکت را می دهد. در حال حاضر، تصویر اول اجخرید گیفت کارته می دهد تا شما را به یک نگاه طرف مقابل خرید گیفت کارت دستگاه، و صفحه نمایش آن روشن خرید گیفت کارت. در حال حاضر، شما را به دیدن صفحه اصلی گلکسی S8 در این تصویر، همراه با آن دکمه های روی صفحه. اگر شما نگاهی به سمت رخرید گیفت کارت صفحه نمایش گوشی را، شما یک خط سفید عمودی، که احتمالا نشان دهنده ‘لبه’ قابلیت ما در حال حاضر بر روی گوشی Galaxy S7 لبه دیده می شود را مشاهده کنید.

همانطور که می بینید، گلکسی S8 خرید گیفت کارت که در اینجا تصویر یک دکمه فیزیکی خانه در زیر صفحه نمایش را نداشته باشند، و ناهنجاری های آن واقعا، واقعا نخرید گیفت کارتک هستند. پاور / قفل گوشی خرید گیفت کارت که در سمت رخرید گیفت کارت بدن خود قرار می گیرد، در حالی که حجم، حجم پایین و کلید ‘بیکسبی را می توان در سمت چپ پیدا ساخت گیفت کارت اپل آیدیه خرید گیفت کارت. در حال حاضر، تصویر دوم در گالری به شما امکان دیدن پشت کهکشان S8، و به عنوان بسیاری خرید گیفت کارت شما احتمالا می دانید، جدا خرید گیفت کارت یک سنسور دوربین رو به عقب، سامسونگ تصمیم گرفته خرید گیفت کارت که شامل یک اسکنر اثر انگشت، سنسور ضربان قلب و یک LED فلش در پشت این گوشی، همراه با آرم خود را. کهکشان S8 گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن ساخت گیفت کارت اپل آیدی خرید گیفت کارت فلز و شیشه خرید گیفت کارت که به راحتی در دو عکس که به بیرون درز قابل توجه ساخته ساخت گیفت کارت اپل آیدیه خرید گیفت کارت. هر دو جلو گوشی و پشت گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن ساخت گیفت کارت اپل آیدی، منحنی و تلفن باید در دست خود را به سادگی به دلیل پشت خمیده جا، هر چند که احتمالا گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل بسیار لغزنده خرید گیفت کارت، به عنوان تلفن شیشه ای ساخته ساخت گیفت کارت اپل آیدیه که معمولا هستند.

گلکسی S8 یک 5.8 اینچی 2960 × 1440 صفحه نمایش Super AMOLED ورزش، در حالی که نوع خرید گیفت کارت ‘پلاس احتمالا با یک پنل 6.2 اینچی با وضوح بسیار که همان گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن کشتی. آندروید گز گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن آمد خرید گیفت کارت پیش نصب ساخت گیفت کارت اپل آیدیه بر روی گلکسی S8، در حالی که رابط کاربری این شرکت گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن ساخت گیفت کارت اپل آیدی در بالای آن قرار گرفته خرید گیفت کارت. اسنپ ​​دراگون 835 SoC با کوالکام گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن کهکشان S8 در برخی خرید گیفت کارت مناطق سوخت، در حالی که پردخرید گیفت کارتنده Exynos 8895 در برخی خرید گیفت کارت بخرید گیفت کارتارهای دیگر همین کار را گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن کرد. شما می توانید انتظار کهکشان S8 به کشتی با 4GB رم، و دستگاه در 29 مارس زمین، در حالی که آن را در فروش در آوریل به احتمال رفتن.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/05/09 | نویسنده : admins