خوش آمدید به بیابان خصومتآمیزی از… |گیفت کارت پلی استیشن

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

من الکساندر Assier، تولید کننده FlatOut 4: کل جنون در بازی های Kylotonn در فرانسه. من شما را به برخی از بینش پاسخ به این نسخه جدید از سری FlatOut افتخار.

من می خواهم به بحث در مورد یکی از محیط های مورد علاقه من در بازی: کویر.

در آغاز پروژه طوفان مغزی جلسات به عنوان یک تیم به کار که در آن بازی FlatOut جدید خود را می داشتیم. برای ما، یکی از محیط های انتخاب قطعی و بدیهی برای بازی بود که بیابان. زمانی که ما در نظر گرفته پرنیان FlatOut — تخریب، طنز، قرار می دهد برای انجام مسابقه دیوانه — مقام اول در بسیاری از ذهن ما صحرای آمریکا بود. چیزی ویژه فوق العاده مورد فوق العاده از طریق صحرا حاجت در یک ماشین کلاسیک عضله در حالی که شلیک کردن بمب مغناطیسی در مخالفان خود را غیر عمدی در همه حالت حمله جدید وجود دارد.

ما تصمیم گرفتیم به جلو فشار با این ایده و شروع به طراحی مناطق مختلف برخورد بازیکن ممکن گیفت کارت. یکی از اولین محیط دره اینجا در هنر مفهوم اولیه نشان داده شده گیفت کارت:

این ایده را به پخش کننده انواع تجارب و احساسات بود. منطقه دره بازیکن احساس ای با خطر سرشار claustrophobic بدهد. مثل جاده رها شده گیفت کارت که برای مدتی بسته شده گیفت کارت. بخش فنی پیشی مخالفان در مقایسه با دیگر بخش های از مسیر که در آن بازیکن تکیه بیشتر بر روی خود نیترو برای کسب مزیت می تواند بسیار دشوار گیفت کارت.

منطقه دوم شهر روح بود:

مناطق مختلف پیچیده برای ایجاد تنوع از مسیر و گیم پلی های متنوع طراحی شده بودند. شما همیشه باید به جاده اصلی، اما اگر شما سعی می کنید برای رفتن به جاده اسفالته دارای سنگفرش شما قادر خواهید بود به سنج نیترو با انهدام پذیر اشیاء پر. گاهی اوقات شما نیز میانبر پیدا کنید!

بنابراین در عشق با چگونه محیط زیست کویر آمده با هم به عنوان ما شروع بازی آن تست ما سقوط کرد، ما تصمیم گرفت تا آن را به عنوان محیط منوی اصلی ما برجسته — تصاویری اولین بازی که بازیکن می بیند وقتی که آنها را راه اندازی بازی.

ما همچنین می خواهم شما بدانید که برای نسخه حرفه ای PS4 ما کیفیت بصری بازی حتی بیشتر چشمگیر گیفت کارت سوق داده گیفت کارت.

ما امیدواریم که شما چک کردن FlatOut 4: کل جنون و تا آنجا که ما عاشق آن ایجاد آن را دوست دارم.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/14 | نویسنده : admins