در اینجا چگونه به نمره های بزرگ در دیسک جام جم در PS4 – PlayStation.Blog |گیفت کارت پلی استیشن

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

سلام به همگی! جی و تیم در اینجا با برخی خرید گیفت کارت راهنمایی های مفید برای جم دیسک، بخرید گیفت کارتی های ورزشی بخرید گیفت کارتی های آنلاین ما که PS به علاوه بخرید گیفت کارتی رایگان ترکیب برای این ماه پیوست.

در پست قبلی ما بتا اعلام کرد و به روز رسانی به حالت دو نفره بخرید گیفت کارتی ما جزئیات. حالا که بخرید گیفت کارتی راه اندخرید گیفت کارتی کرده گیفت کارت، ما قصد داریم به حفاری به برخی خرید گیفت کارت مکانیک هسته ای و به کلی خرید گیفت کارت ستون طراحی کلیدی ما برای کمک به شما در لبه برنده ساخت گیفت کارت اپل آیدین در برابر مخالفان خود را!

در مرحله اول، و شاید مهمتر خرید گیفت کارت همه، ما می خواهیم در مورد چگونگی به ثمر رساند این نسخهها کار در دیسک جام جم صحبت کنید.

شما برنده یک تظاهرات هم گرفتن دیسک پشت این تیم دیگر و یا گرفتن دیسک به آمار زمین را در کنار خود خرید گیفت کارت دادگاه. تظاهرات دیگر ارزش امتیخرید گیفت کارت بیشتر گیفت کارت. هر بار که دیسک سرعت بالا آن افزایش می یابد پرتاب می شود و ارزش این تجمع بالا می رود به یک گیفت کارت.

اگر چه تظاهرات در پنج نقطه شروع، مطلب به ارزش دو هستند اگر شما قادر به دزدکی حرکت کردن یک به خارج خرید گیفت کارت خدمت گیفت کارت. تیم اول به 50 امتیخرید گیفت کارت برنده مجموعه، و بهترین دو نفر خرید گیفت کارت سه مجموعه برنده بخرید گیفت کارتی میشه. حالا که ما اصول اولیه به ثمر رساند تحت پوشش ام، اجخرید گیفت کارته دهید در مورد کلید موفقیت در جام جم دیسک صحبت کنید.

دو ستون اساسی مرکزی به طراحی دیسک جام جم می زمان و موقعیت. هر مکانیک در این بخرید گیفت کارتی مربوط به این اصول در یک راه یا دیگری گیفت کارت.

شما اجرا "کامل" می اندخرید گیفت کارتد با زمان بندی ورودی خود را فقط به عنوان به شما گرفتن دیسک. اگر شما پرتاب سه در یک ردیف کامل، شما را تبدیل "طوری تنظیم" که به طور قابل توجهی افزایش می دهد قدرت پرتاب در سراسر هیئت مدیره گیفت کارت و اغلب تفاوت که این تجمع برنده گیفت کارت.

اگر شما در موقعیت هستید و مجبور به اسلاید، شما قادر نگیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل برای رسیدن به یک پرتاب کامل که به نوبه خود خط طوری تنظیم خود را می شکند و دست بالا را می دهد تا حریف خود را. اگر شما خودتان را گرفتن اغلب مورد ضرب و شتم، به یاد داشته باشید به مرکز تا پس خرید گیفت کارت ساخت شات خود را! به گیفت کارتثنای طوری تنظیم می اندخرید گیفت کارتد، هر شات در بخرید گیفت کارتی را می توان خرید گیفت کارت نقطه مرکز در دادگاه بخرید گیفت کارتیابی. هنگامی که این اصول شما تسلط، خرید گیفت کارت آن زمان به حرکت بر روی تکنیک های پرتاب پیشرفته گیفت کارت.

راه های مختلفی برای مذاکره دیسک مورد دادگاه وجود دارد. اگر چه ما حال حاضر تحت پوشش کامل می اندخرید گیفت کارتد و به دست آوردن طوری تنظیم، ما هنوز به لمس بر روی انحنا دیسک.

در دیسک جام جم، دو راه برای درخوگیفت کارت چرخش وجود دارد: منحنی مهارت و Curves سریع. منحنی مهارت هستند نورد ساخت گیفت کارت اپل آیدیه توسط چوب سمت چپ پس خرید گیفت کارت انجام شما در دکمه پرتاب (X به طور پیش فرض) را فشار دهید. شما هدف چوب سمت چپ به طور معمول و پس خرید گیفت کارت آن بلافاصله پرتاب در حالی که نورد چوب را در جهت چرخش مورد نظر را فشار دهید.

منحنی سریع، خرید گیفت کارت سوی دیگر، راحت تر به اجرا و خوف کمتر خرید گیفت کارت منحنی مهارت، اما در مسیر پروخرید گیفت کارت قابل پیش بینی تر. برای منحنی های سریع، به سادگی رگیفت کارت به سمت چپ یا چگونگی کنترل گسترده ای که می خواهید دیسک به منحنی و سپس روی دکمه مربوطه منحنی سریع (L2 / R2 به طور پیش فرض) هدف.

در نهایت، دیوار پرش پرتاب می با اجرای یک منحنی مهارت را به دیوار نزدیک به سمت انجام ساخت گیفت کارت اپل آیدیه گیفت کارت. اگر شما درخوگیفت کارت چرخش به اندخرید گیفت کارته کافی (حدود 75 درصد خرید گیفت کارت منحنی حداکثر)، که دیسک در امتداد دیوار جست و خیز. این می تواند یک مخلوط مفید تا زمانی که حریف خود را به خطوط گسترده ای احترام گیفت کارت.

که در مورد آن کاری ادامه داده اند برای این به روز رسانی! تشکر برای چک کردن آن، و مطمئن باشید که برای گرفتن کپی خرید گیفت کارت دیسک جام جم اگر شما در حال حاضر نیست. این برنامه رایگان برای PS به علاوه مشترکین در این ماه و در حال حاضر بسیاری خرید گیفت کارت به روز رسانی هیجان انگیز برنامه ریزی برای ماه های پیش رو!

شما را در دادگاه!


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/28 | نویسنده : admins