در سان فرانسیسکو Electroluxx هنر و حزب رقص |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


Electroluxx رسد، تکنولوژی سوخت خلاق هنر و رقص حزب در محل کار عمومی سان فرانسیسکو برگزار می شود. در اینجا نگاهی به تکنولوژی که می رود به هماهنگی این رویداد، ساخت هنر تعاملی طرح ریزی، تصویری، نور، دیسکو سکوت بی سیم و تجارب واقعیت مجخرید گیفت کارتی گیفت کارت.

ابزار برنامه برای تصاویری، تولید و حمایت

برای گرفتن ایده خرید گیفت کارت آنچه که با پرتاب درگیر رویداد مانند Electroluxx، گیفت کارت اپل اینسایدر با مدیر خلاق این رویداد، الیوت C ناتان، که ساخت گیفت کارت اپل آیدیه گیفت کارت با شرکای برت Mendenhall، الکس Fonti و دنی اسنادگراس بیش خرید گیفت کارت سه سال و نیم گذشته همکاری برای توسعه یک سری خرید گیفت کارت جایگزین ملاقات رویدادهای زندگی شبانه در سالن های مختلف در سان فرانسیسکو و لس آنجلس.

سال گذشته، در یک پروفایل توسط YourEDM ، ناتان توضیح داد که "به جای تمرکز بر کسب منافع بزرگ، ما سرمایه گذاری مجدد همه خرید گیفت کارت پول به دست آورده به تولید را در بصری و هنرمندان تجربی، دی جی و موسیقی دانان و اجاره سالن های بزرگتر با فرصت ها برای مراحل متعدد و ترکیب موسیقی بزرگ گیفت کارت. ما می خواهیم به سکوی پرشی برای هنرمندان و موسیقی دانان به نمایش گذاشتن پروژه فعلی خود را. "

به عنوان یک هنرمند تمام وقت خود، کار در مجسمه سخرید گیفت کارتی تعاملی، طراحی صحنه، بوم و نقاشی های دیواری، ناتان به ارمغان می آورد پس زمینه خود و سبک های اصلی به وثیقه بخرید گیفت کارتاریابی تبلیغاتی پروژه و به طرح و مرحله طراحی خرید گیفت کارت این رویداد ، هر دو با گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت مجموعه Adobe Creative Suite برنامه های Photoshop و Illustrator.

کسانی که برنامه های نیز گیفت کارتفاده می شود برای طراحی و ساخت و سخرید گیفت کارته الگو هنر 3D ساخته ساخت گیفت کارت اپل آیدیه گیفت کارت برای مرحله و با گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت نقشه برداری ویدئویی زندگی به ارمغان آورد. هماهنگ چراغ سیل RGB نیز به تحریک و تشجیع نقاشی گیفت کارتاتیک، یکپارچه سخرید گیفت کارتی با پخش موسیقی را به خود هنر به نظر می رسد به رقص گیفت کارتفاده می شود.

ناتان با گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت انواع ابزارهای رسانه های اجتماعی برای ترویج رویدادهای Electroluxx برای دنبال، خرید گیفت کارت جمله Snapchat و نمایش مشخصات عمومی دگیفت کارتان. او با گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل iMovie به کامپایل ویدئو "آگهی های" ساده برای به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی، ترکیب کلیپ های خرید گیفت کارت حوادث قبلی و همچنین گرفتن "پشت صحنه" مجموعه طرح و عناصر حزب او را به کار در برای برنامه های آینده به منظور ساخت پیش بینی و اجخرید گیفت کارته شرکت کنندگان دانستن آنچه که آنها می توانید انتظار.

هنر طرح ریزی Programatic و روشنایی

ناتان همچنین مختصات تلاش های تیم خود را خرید گیفت کارت شرکای خلاق، کار به ادغام پروژه های مختلف هنر تجربی. این حلقه شامل مت بوش، تمام وقت دره سیلیکون مهندس نرم افزار گیفت کارت که به کمک کار اصلی توسعه مربوط به هنر طرح ریزی برای رویدادهای Electroluxx در طول دو سال گذشته گیفت کارت.

بوش ایجاد قطعه طرح ریزی پویا با گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت خود کد جاوا اسکریپت در حال اجرا خود در یک مرورگر وب، ارائه گرافیک در زمان واقعی. با گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت یک راه اندخرید گیفت کارتی کنترل XL کنترلر MIDI ابتکار افسار به نرم افزار مک بوک خود (در بالا)، او می تواند تغییر اثرات مختلف در داخل بینی زندگی گیفت کارت ps4، در کنسرت با پخش موسیقی، با گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت یک سفارشی کنترل پنل بر روی صفحه نمایش با ابزارهای وب گیفت کارتاندارد ساخته ساخت گیفت کارت اپل آیدیه گیفت کارت.

بوش گیفت کارت بیش خرید گیفت کارت مرحله اصلی برای حزب آینده خرید گیفت کارت این رویداد را در کارهای عمومی این جمعه گرفتن. علاوه بر طرح طرح اصلی خود را، او همچنین اثرات نور برنامه ریزی برای آثار هنری 2D رویداد را توسعه داده گیفت کارت و اشکال 3D بر روی صحنه را قطع کرد.

ایان چیسهولم یکی دیگر خرید گیفت کارت هنرمند طرح که با حزب Electroluxx کار گیفت کارت. او با گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت نرم افزار آیفون دیوانه برای ایجاد یک مدل خرید گیفت کارت مجسمه های دنیای واقعی، که پس خرید گیفت کارت آن می تواند به پایین به سطوح شکسته شود، هر یک تزیین با جریان های ویدئویی مختلف می باساخت گیفت کارت اپل آیدی. چیسهولم در حال حاضر در یک پروژه طرح ریزی با گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت روش Nested گنبد توپ، یک شی ساخته ساخت گیفت کارت اپل آیدیه توسط ناتان ترکیب یک توپ شیشه ای پروژکتور روشن و چوب اصلاح ساخت گیفت کارت اپل آیدیه کار گیفت کارت.

واقعیت مجخرید گیفت کارتی و رقص مجخرید گیفت کارتی

تایلر Doshier با Electroluxx کار گیفت کارت به عنوان هنرمند واقعیت مجخرید گیفت کارتی آن گیفت کارت. کار بر روی چندین پروژه در Microtrip، Doshier را توسعه داده گیفت کارت تجارب اصلی VR که در Electroluxx و رویدادهای دیگر در سال گذشته به نمایش گذاشته ساخت گیفت کارت اپل آیدیه گیفت کارت.

Doshier ایجاد تجربه همهجانبه با ابزار Oculus و با گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت هدست های سامسونگ دنده VR به شرکت کنندگان در رویداد بر روی "یک تجربه باور نکردنی سورئال" در نمایشگرهای پوشیدنی با ردیابی چرخشی. او قصد دارد به ترکیب بیشتر عناصر جدید پویا گیفت کارت که می تواند تجارب VR را به موسیقی این رویداد کراوات بحث ساخت گیفت کارت اپل آیدیه گیفت کارت. با گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت ابزار توسعه آکیلس. تجارب VR همچنین می توانید عناصر بخرید گیفت کارتی های ویدئویی کاربر تعاملی ترکیب.

بعدی رویداد Electroluxx گروه در کارهای عمومی طول می کساخت گیفت کارت اپل آیدی بیش مرحله اصلی محل برگزاری، اما آن همچنین قصد دارد به نشت به یک "دیسکو ساکت و آروم،" که در آن شرکت کنندگان می توانید یک مرحله مجخرید گیفت کارتی خارج خرید گیفت کارت تجربه، گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت هدفون.

این هدست بی سیم اجخرید گیفت کارته رقصنده را انتخاب کنید بین یکی خرید گیفت کارت دو فید خرید گیفت کارت دی جی دوئل. کانال DJ گیفت کارت که رقصنده چراغ را انتخاب کنید تا در هدست خود، بنابراین دیگران می توانید ببینید که موسیقی تغذیه دوستان خود در حال رقص به. بدون هدست، منطقه حزب در فضای بخرید گیفت کارت آرام گیفت کارت، اجتناب خرید گیفت کارت شکایت خرید گیفت کارت همسایه و همچنین تداخل سر و صدا با بقیه خرید گیفت کارت این رویداد.

همکاری و رویداد ارتقاء

در پایان کسب و کار، برت Mendenhall به عنوان مدیر تولید این رویداد کار گیفت کارت. او مختصات ارتباطات میان اعضای تیم با گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت برنامه اسلاک تلفن همراه، که اجخرید گیفت کارته می دهد تا او اشاره کرد برای نیم دوجین یا بیشتر موضوعات مکالمه به طور همزمان بدون گیجی همراه باساخت گیفت کارت اپل آیدی.

برای مدیریت بلیط رویداد، Mendenhall با گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت TicketFly و Eventbrite را، وب و نرم افزار تلفن همراه پلت فرم صورتی که تجزیه و تحلیل ترافیک برای کمک به ارتقاء فروش بلیط فراهم گیفت کارت. آن را نیز در سان فرانسیسکو گیفت کارت. این رویداد Electroluxx بعدی گیفت کارت که برگزار این جمعه، 24 مارس در کارهای عمومی

Mendenhall همچنین مختصات ارتقاء رویداد رسانه های اجتماعی برای Electroluxx با گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت تبلیغات در فیس بوک و نمایش مشخصات عمومی ، با گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت تقسیم بندی مخاطبان برای بهینه سخرید گیفت کارتی ارتقاء بهترین راه دسترسی جمعیت هدف این رویداد. او نیز با رویدادهای محلی سیستم عامل و ایستگاه های رادیویی برای افزایش دسترسی، در حال اجرا تبلیغات به سادگی برای طرفداران.

این رویداد Electroluxx بعدی گیفت کارت که برگزار این جمعه، 24 مارس در کارهای عمومی.

اگر شرکت شما با گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت تکنولوژی در راه های جدید و جالب، گیفت کارت اپل اینسایدر می خواهم به مشخصات آنچه شما انجام و چگونه برنامه ها و ابزار های جدید ساده گردش خود و ایجاد شایستگیهای جدید. تماس با ما در news@appleinsider.com.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/28 | نویسنده : admins