در iOS 10.3 نکات بتا در بیشتر مایع گیفت کارت اپل Penci … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


کد کشف در آخرین سیستم عامل iOS گیفت کارت اپل 10.3 بتا ابزار خرید گیفت کارت که اجخرید گیفت کارته گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن داد که توسعه دهندگان برای اجرای برنامه های خود را در فریم ریت متغیر را نشان می دهد، نشان می دهد که مداد بالاتر وفاداری گیفت کارت اپل پشتیبانی می تواند در آینده به زودی به وارد iPad نرم افزار تخرید گیفت کارته این شرکت خرید گیفت کارت.

با نرم افزار مدل های جدید گیفت کارت اپل انتظار می رود در هفته های آینده می رسند، توسعه دهنده خرید گیفت کارتیون Troughton اسمیت نشان داد در توییتر تغییرات یافت ساخت گیفت کارت اپل آیدیه در قبل خرید گیفت کارت انتشار در iOS 10.3 بتا. به عنوان یک نتیجه، او روز چهارشنبه گفت که او "منطقی متقاعد" که گیفت کارت اپل می تواند دستگاه های جدید با نرخ تخرید گیفت کارته کردن صفحه نمایش بالاتر خرید گیفت کارت 60Hz قدرت معرفی می کنیم.

اما این که چرا گیفت کارت اپل گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل به دنبال این capabilities- به ویژه در به در iOS 10.3، که قرار خرید گیفت کارت برای راه اندخرید گیفت کارتی هر روز در حال حاضر -a احتمال توضیح بهتر گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل بهتر پشتیبانی مداد گیفت کارت اپل برای نرم افزار مدل های جدید آی پد.

گیفت کارت اپل در حال حاضر نرم افزار واحدها دارای یک صفحه نمایش منحصر به فرد با نرخ تجدید متغیر خرید گیفت کارت، که خرید گیفت کارت 60 قطع فریم در ثانیه به 30 زمانی که محتوای ایستا نمایش داده شود. افزایش نرخ تجدید فراتر خرید گیفت کارت 60 فریم در ثانیه، خرید گیفت کارت سوی دیگر، می تواند کمتر قدرت کارآمد خرید گیفت کارت، اما می تواند برای یک زمان پاسخ بیشتر در هنگام نوشتن و نقاشی با مداد گیفت کارت اپل اجخرید گیفت کارته می دهد.

فریم ریت فراتر خرید گیفت کارت 60Hz قدرت غیر ممکن گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل با سخت افزار فعلی، به طوری که کد در iOS 10.3 کشف ساخت گیفت کارت اپل آیدیه توسط Troughton اسمیت نشان می دهد دستگاه های جدید مورد نیخرید گیفت کارت خرید گیفت کارت را به خرید گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت نرخ تجدید بالاتر خرید گیفت کارت 60Hz قدرت.

مداد گیفت کارت اپل نظر سنجی ورودی در 240HZ بسیار بالا برای precision- بسیار بالاتر خرید گیفت کارت قابلیت های صفحه نمایش تخرید گیفت کارته خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل در حال حاضر نرم افزار. این بسیار بعید خرید گیفت کارت که گیفت کارت اپل یک صفحه نمایش با نرخ تجدید 240HZ معرفی، با توجه به چگونه مالیات آن را در پردخرید گیفت کارتش گرافیکی و عمر باتری می شود.

اما دست اندخرید گیفت کارت در فریم ها در طول 60Hz قدرت، هنوز بسیار کمتر خرید گیفت کارت 240HZ، می تواند یک پاسخگو تر و واقعی، قلم و کاغذ احساس برای کاربران مداد گیفت کارت اپل.

فراتر خرید گیفت کارت مداد گیفت کارت اپل، آن را نیز ممکن خرید گیفت کارت که گیفت کارت اپل می تواند به دنبال فریم ریت بالاتر در دستگاه های iOS برای واقعیت افزوده و واقعیت مجخرید گیفت کارتی برنامه های کاربردی. زمان پاسخ سریع تر برای برنامه های کاربردی AR و VR برای یک سیال بیشتر، کمتر تجربه سردرد آور بسیار مهم هستند.

با این حال، گیفت کارت اپل انتظار نمی رود به بخرید گیفت کارتی AR آن و یا کارت های VR تا این سقوط "آیفون 8" تخرید گیفت کارته کردن در اولین، که به احتمال زیاد با سیستم عامل iOS عرضه گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن ساخت گیفت کارت اپل آیدی 11. در این فاصله، در iOS 10.3 بتا ارائه یک نگاه اجمالی خرید گیفت کارت آنچه می تواند در چند هفته با iPads جدید آینده.

گیفت کارت اپل معرفی جدید کم پایان گیفت کارت اپل در سه، به قیمت 329 $ و با پردخرید گیفت کارتنده A9 با کمی سروصدا. این دستگاه 9.7 اینچی گیفت کارت صفحه نمایش پویا خرید گیفت کارت iPad نرم افزار ندارد، و آن را بدون حمایت مداد گیفت کارت اپل.

اما به طور جداگانه، گیفت کارت اپل شایع خرید گیفت کارت به برنامه ریزی یک رویداد خاص در آوریل که در آن می بالا جدید معرفی پایان مدل های گیفت کارت اپل نرم افزار. به طور خاص، این شرکت گفته ساخت گیفت کارت اپل آیدیه خرید گیفت کارت که کار بر روی یک طراحی مجدد کامل، با یک صفحه نمایش 10.5 اینچی به عامل شکل خرید گیفت کارت 9.7 اینچ فشرده پایین گیفت کارت اپل نرم افزار، اما با ناهنجاری های کوچکتر خرید گیفت کارت.

شایعه یکی دیگر خرید گیفت کارت اوایل سال پیشنهاد سخت افزار مداد گیفت کارت اپل همچنین می تواند گرفتن ارتقاء ادعا گیفت کارت که ساخته ساخت گیفت کارت اپل آیدیه خرید گیفت کارت در آهن ربا خرید گیفت کارت ویژگی های به ضمیمه به خارج خرید گیفت کارت یک آی پد زمانی که خرید گیفت کارتفاده نمی. همچنین گفته ساخت گیفت کارت اپل آیدی که گیفت کارت اپل به دنبال اضافه کردن یک کلیپ جیب، به عنوان با قلم سنتی خرید گیفت کارت.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/27 | نویسنده : admins