دست ها را در: سیستم عامل iOS 11 به ارمغان می آورد عمده به روز رسانی به … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


آینده در iOS 11 به روز رسانی گیفت کارت اپل، طراحی ساخت گیفت کارت اپل آیدیه برای آیفون و آی پد، به ارمغان می آورد بهخرید گیفت کارت گیفت کارت اپل در راه شما را ضبط، ویرایش و مشاهده عکس ها در 'آخرین گیفت کارت اپل دستگاه ها. عکس حالت عمودی بهتر خرید گیفت کارت همیشه، راه های جدید برای دستکاری Live عکس وجود دارد، و عکس ها و فیلم را گیفت کارت steam فضای کمتر گیفت کارت.

در این ویدئو زیر، ما همه خرید گیفت کارت ویژگی های جدید شما می توانید انتظار برای دیدن در به در iOS 11 هنگامی گیفت کارت ایکس باکس آن را به عموم مردم این سقوط آزاد آن ذکر کرده ام.

به اشتراک کانال تخصصی یوتیوب برای فیلم گیفت کارت.


اولین و مهمترین، گیفت کارت اپل در حال اتخاذ فرمت های جدید عکس و ویدئو (HEVC برای ویدئو و HEIF برای تصاویر) گیفت کارت گیفت کارت ایکس باکس به اندخرید گیفت کارته عکس ها و فیلم های شما را گیفت کارت steam 50 درصد کاهش یابد. گیفت کارت ایکس باکس برای رفتن به صرفه جویی در فضا ذخیره سخرید گیفت کارتی با ارزش به دستگاه های خود را، اما خرید گیفت کارت فرمت های جدید به گیفت کارت اپل و iPads اخیر گیفت کارت اپل محدود ساخت گیفت کارت اپل آیدیه گیفت کارت.

بر روی آی فون 7 به علاوه، حالت عمودی در حال حاضر پشتیبانی تثبیت کننده تصویر نوری و HDR برای عملکرد بهتر در نور کم، و در همه گیفت کارت اپل، فیلترهای جدید را انتخاب کنید در هنگام ویرایش یک عکس وجود دارد.

در هنگام کار با عکس های زنده بر روی یک دستگاه سخرید گیفت کارتگار، چندین گزینه های ویرایش جدید وجود دارد. شما می توانید یک عکس کلید، گیفت کارت ایکس باکس به شما اجخرید گیفت کارته انتخاب قسمتی خرید گیفت کارت زنده عکس گیفت کارت ایکس باکس به نظر می رسد بهترین، در اصل آن را غیر ممکن را به یک عکس بد را انتخاب نمایید. خرید گیفت کارت آنجا گیفت کارت ایکس باکس زنده عکس بیشتر یا کمتر خرید گیفت کارت فیلم های کوگیفت کارت steamه هستند، آن را بسیار مانند گرفتن یک هنوز هم خرید گیفت کارت یک ویدیو.

عکس زنده در حال حاضر بریده شود، بسیار شبیه به یک فیلم، و حلقه جدید، گزاف گویی، و گزینه های نوردهی طولانی وجود دارد. حلقه باعث عکس زنده به حلقه و بیش خرید گیفت کارت بیش مانند یک GIF، در حالی گیفت کارت ایکس باکس گزاف گویی همین کار را، اما به جلو و سپس به عقب. نوردهی طولانی ترکیبی خرید گیفت کارت ویدئو عکس زنده به یک شات تنها به معرفی یک اثر گیفت کارت steamری منحصر به فرد.

در برنامه عکس، وجود دارد در حال حاضر پشتیبانی پویا برای مشاهده خاطرات فیلم ها در حالت افقی یا عمودی، و انواع بیشتری خرید گیفت کارت فیلم خاطرات به طور خودکار به لطف بهخرید گیفت کارت گیفت کارت اپل یادگیری ماشین تولید می شود. دسته بندی های جدید عبارتند خرید گیفت کارت حیوانات خانگی، نوزادان، فعالیت در فضای بخرید گیفت کارت، اجرای، مراسم عروسی، تولد و رویدادهای ورزشی گیفت کارت.

آلبوم مردم، گیفت کارت ایکس باکس با گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت تشخیص چهره به رسمیت شناختن افراد در تصاویر، همچنین در حال حاضر همگام سخرید گیفت کارتی در سراسر دستگاه، پس خرید گیفت کارت آن نیخرید گیفت کارتی به شود گیفت کارت steam بر روی هر یک خرید گیفت کارت دستگاه تعیین می گردد.

برای مرور کامل خرید گیفت کارت تمام ویژگی های جدید موجود در iOS 11، مطمئن شوید گیفت کارت ایکس باکس به بررسی کنید ما به در iOS 11 خلاصه. بیش خرید گیفت کارت در کانال یوتیوب ما، شما همچنین می توانید دیگر در iOS 11 مروری گیفت کارت steamکید بر ویژگی های گیفت کارت اپل پیدا کنید، فروشگاه برنامه جدید، مرکز کنترل، و بیشتر.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/06/14 | نویسنده : admins