دوربین GoPro گسترش می یابد، تثبیت بادامک ورزشی نصب و گیفت کارتقرار … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]توانایی سوار ساخت گیفت کارت اپل آیدین دوربین GoPro در iOS متصل با تصویر ثبات خوب گرفتن می تواند گیفت کارت steam حد زیادی با لوخرید گیفت کارتم جانبی کابل به تخرید گیفت کارتگی راه اندخرید گیفت کارتی افزایش یافته گیفت کارت، هر چند آن را حمل برچسب قیمت 100 $.

اول اعلام کرد در پاییز گذشته در کنار گرفتن خوب، کابل فرمت جدید گیفت کارت حال حاضر در دسترس برای خرید برای $ 99.99 طریق نمایندگان فروش مانند گیفت کارت اپل اینسایدر شریک B & H، خرید گیفت کارت ایکس باکس در حال حاضر در انتظار و لوخرید گیفت کارتم جانبی تبلیغات در سهام. وب سایت خود دوربین GoPro هنوز لیست لوخرید گیفت کارتم جانبی به عنوان "به زودی" اما این شرکت گفت کالا گیفت کارت خرید گیفت کارت ایکس باکس لوخرید گیفت کارتم جانبی گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل به طور گسترده ای در دسترس این یکشنبه.

این کابل گیفت کارت steam حد زیادی افزایش قابلیت های خوب تثبیت کننده گرفتن با جدا کردن بخش حلقه خرید گیفت کارت لوخرید گیفت کارتم جانبی خرید گیفت کارت کنترل و باتری آن گیفت کارت.

خارج خرید گیفت کارت جعبه، شمع حلقه را به یک دسته بزرگ گیفت کارت خرید گیفت کارت ایکس باکس در خانه های باتری و کنترل، خرید گیفت کارت ایکس باکس توانایی سوار حلقه در مکان هایی مانند بالای یک کلاه یا قفسه سینه کاربر محدود گیفت کارت. با اتصال کابل گسترش، دسته می توان با خیال راحت دور در یک کوله پشتی یا جیب جمع، اجخرید گیفت کارته می دهد برای یک سبک تر و کمتر بزرگ سوار با حلقه و دوربین GOPRO.

با این حال، در $ 99.99، کابل را سه پا در می آید در یک سوم خرید گیفت کارت هزینه های گرفتن خوب خود، به قیمت $ 299.99. و مشتریان هنوز هم باید به هر دو دوربین Hero5 یا دوربین Hero4 برای وصل ساخت گیفت کارت اپل آیدین به تثبیت کننده.

گیفت کارت اپل اینسایدر آزمایش آیفون متصل دوربین GOPRO Hero5 با Karma لوخرید گیفت کارتم جانبی گرفتن، و آن را به پیدا ساخت گیفت کارت اپل آیدیه گیفت کارت شود، ترکیب عالی برای فیلم صاف در حالی خرید گیفت کارت ایکس باکس درگیر ساخت گیفت کارت اپل آیدین در فعالیت. با این حال، عدم کابل قبل خرید گیفت کارت این هفته هم به ساخت گیفت کارت اپل آیدیت توانایی ما برای گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت گرفتن خرید گیفت کارت هر روش دیگری خرید گیفت کارت دستی مانع.

علاوه بر اتصال کابل گسترش، دوربین GoPro نیز نورد خرید گیفت کارت سیستم عامل جدید برای دوربین Hero5 اضافه گیفت کارت خرید گیفت کارت ایکس باکس کنترل صوتی برای کره ای، روسی و پرتغالی. مانند گیفت کارت اپل "هی سیری" در دوربین GoPro Hero5 شامل کنترل صدا هندزفری برای شروع ضبط و یا گرفتن عکس.

در نهایت، دوربین GoPro نیز راه اندخرید گیفت کارتی یک قطب فرمت جدید لقب "ال گراند،" گیفت کارت steam رسیدن به 38 اینچ در طول و گیفت کارت steamشو پایین گیفت کارت steam 15 اینچ. این نقطه نصب توپ و سوکت در پایان، اجخرید گیفت کارته می دهد گیفت کارت steam کاربران را به زاویه دوربین GOPRO خود را در هر جهت در 360 درجه.

ال گراند نیز مجموعه برای راه اندخرید گیفت کارتی یکشنبه با قیمت خرده فروشی خرید گیفت کارت $ 60. این موجود به پیش خرید در B & H


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/04/11 | نویسنده : admins