دولت بریتانیا به دنبال دسترسی به رمزگذاری مس … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


کهربا راد، دبیر خانه انگلستان، اخیرا ذکر آن خرید گیفت کارت که "کاملا غیر قابل قبول" خرید گیفت کارت که دولت می تواند دسترسی به پیام های ذخیره ساخت گیفت کارت اپل آیدیه بر روی برنامه های کاربردی موبایل به دست آوردن نیست حفاظت ساخت گیفت کارت اپل آیدیه توسط پایان رمزگذاری بیفزائید پایان، مانند WhatsApp. راد خوخرید گیفت کارتار پلیس بریتانیا و دیگر سخرید گیفت کارتمانهای اطلاعاتی دسترسی به چنین برنامه داده می شود به خنثی کردن هر گونه توطئه های تروریستی آینده، در آینده در پی این حمله در لندن در هفته گذشته (خرید گیفت کارت طریق گاردین ).

گام بعدی راد خرید گیفت کارت احضار رهبران شرکت های مختلف فن آوری به یک جلسه با دولت بریتانیا در تاریخ 30 مارس "به بحث در مورد چه باید بکنید." وزیر خانه به ذکر خرید گیفت کارت که دولت گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل مایل به تصویب قانون جدید به طور کامل تمرکز بر پیام های رمزگذاری ساخت گیفت کارت اپل آیدیه و برنامه های تلفن همراه اگر مذاکرات این پنجشنبه انجام راه خود را رفتن نیست. راد با اشاره به WhatsApp، و برنامه های مشابه، به عنوان بالقوه "مکان های مخفی" برای تروریست ها به پنهان کردن.

اما او تاکید آن تمایل خود را برای متقاعد کردن شرکت های اینترنتی و رسانه های اجتماعی به همکاری داوطلبانه با دولت در این مورد و همچنین خرید گیفت کارت ارسال مواد افراطی آنلاین خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل.

راد افزود: "این کاملا غیر قابل قبول خرید گیفت کارت. باید جایی برای تروریست ها به پنهان کردن وجود داشته باساخت گیفت کارت اپل آیدی.

"ما نیخرید گیفت کارت به مطمئن شوید که سخرید گیفت کارتمان مانند WhatsApp، و مقدار زیادی خرید گیفت کارت دیگران مانند آن وجود دارد، یک مکان مخفی برای تروریست ها با یکدیگر ارتباط برقرار ارائه نمی دهد."

تمرکز راد در WhatsApp توسط اطلاعات رد که خالد مسعود – فرد در پشت این حملات لندن در خارج خرید گیفت کارت پارلمان – فقط چند دقیقه قبل خرید گیفت کارت حمله با خرید گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت نرم افزار پیام رسانی فیس بوک متعلق به. در حالی که پلیس بر این باور مسعود تنهایی کار می کرد، آنها به دنبال می به عنوان اطلاعات زیادی در مورد او که ممکن خرید گیفت کارت، خرید گیفت کارت جمله چه چیزی یا چه او ممکن خرید گیفت کارت خرید گیفت کارت طریق WhatsApp پیام ارسال. در حالی که پلیس مطمئن شوید مسعود واتساپ قبل خرید گیفت کارت حملات بخرید گیفت کارت کرد، آن ناشناخته خرید گیفت کارت یا نه، او را فرستاده و یا هر پیام دریافت کرده خرید گیفت کارت.

در بیانیه ای، واتساپ خود گفت که آن را "وحشت" توسط حوادث در لندن و گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل "همکاری با اجرای قانون" را به عنوان وقایع را ادامه دهید. وضعیت در انگلستان در حال حاضر تشابه به اختلاف گیفت کارت اپل اف بی آی که در سال گذشته چند ماه به طول انجامید، با راد مستقیم ذکر تیم کوک مدیرعامل گیفت کارت اپل در یک نقطه در مصاحبه با بی بی سی کشیده ساخت گیفت کارت اپل آیدیه خرید گیفت کارت.

تیم کوک، مدیر اجرایی گیفت کارت اپل که همچنین با خرید گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت رمزنگاری پایان به پایان، پیش خرید گیفت کارت این گفته می شود: "اشتباه" برای دولت به زور گیفت کارت اپل به "ساخت یک درب پشت" به محصولات . اما خانم راد گفت: "من می پرسم تیم کوک به فکر می کنم دوباره در مورد راه های دیگر خرید گیفت کارت کمک به ما کار کردن چگونه ما می توانیم به شرایط مانند WhatsApp در تلفن گیفت کارت اپل شود."

گیفت کارت اپل، و کسانی که طرف با شرکت، سال گذشته خرید گیفت کارتدلال کرد که این امر می تواند یک سرخرید گیفت کارتیری لغزنده به جای یک backdoor را به iOS برای تنها هدف خرید گیفت کارت کمک به دولت در اقدامات ضد تروریسم آن خرید گیفت کارت. این شرکت اعلام کرد که یک "کلید کارشناسی ارساخت گیفت کارت اپل آیدی" قادر گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل برای به دست آوردن اطلاعات خرید گیفت کارت هر iPad و آی فون، با وجود FBI و گفت که همه آن را می خوخرید گیفت کارتم اطلاعات کلیدی خرید گیفت کارت 5C آیفون در مرکز بحث خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل.

توجه: با توجه به ماهیت سیاسی بحث در مورد این موضوع، موضوع بحث در سیخرید گیفت کارت، دین، مسائل اجتماعی انجمن واقع ساخت گیفت کارت اپل آیدیه خرید گیفت کارت. همه اعضای انجمن و بخرید گیفت کارتدید کنندگان سایت خوش آمدید به خواندن و موضوع را دنبال هستند، اما ارسال محدود به اعضای انجمن با حداقل 100 پست خرید گیفت کارت.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/28 | نویسنده : admins