رعد و برق پادشاهی – PlayStation.Blog |گیفت کارت پلی استیشن

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

سلام به همه! من حخرید گیفت کارتم حواش، مدیر عامل شرکت در اینجا در Enigami گیفت کارت. امروز من با افتخار برای نشان دادن یک تریلر با نام تجاری جدید برای گیفت کارتودیو مستقل ما آینده آرپیجی اقدام، Shiness گیفت کارت: رعد و برق پادشاهی، که می آید به PS4 در تاریخ 18 آوریل

در امروز تریلر موسیقی، ما خرید گیفت کارت شما دعوت به کشف سرزمین های جادویی و کاراکتر خرید گیفت کارت رعد و برق پادشاهی، همراه با مجذوب، موسیقی متن فیلم اصلی. این به شما می دهد طعم خوبی خرید گیفت کارت آهنگ های که شما را در طول سفر خود را همراهی گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن کرد.

جهان بخرید گیفت کارتی ما بیش خرید گیفت کارت 20 سال پیش خرید گیفت کارت سکته مغزی قلم سمیر Rebib، مدیر هنری Enigami متولد شد. متشکل خرید گیفت کارت مردم پرشور، گیفت کارتودیو جوان ما را خرید گیفت کارت طریق یک کمپین موفق کیکگیفت کارتارتر رفت، اجخرید گیفت کارته می دهد Shiness به رشد و شتاب قبل خرید گیفت کارت اینکه توسط تمرکز اصلی تعاملی همراه گیفت کارت.

در Shiness، کشف جهان و گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت قدرت های ویژه شخصیت خود را – حرکت اجسام بوسیله ارواح Kayenne گیفت کارت، میدان های الکترومغناطیسی دستکاری POKY، و بیشتر – برای پیشرفت در ماجراجویی خود را و پیدا کردن پوست نبشته گرانبها، که کلید جادوها ویرانگر و تکنیک های مبارزه قدرتمند هستند [

در طول تلاش خود را، شما در نبردهای بیش خرید گیفت کارت حد پویا با الهام خرید گیفت کارت بخرید گیفت کارتی های سنتی مبارزه، خرید گیفت کارت combos ترکیب، حرکت خاص، سحر و جادو، قرابت عنصری، و به پایان رساندن حرکت ویرانگر گیفت کارت. همانطور که شما خرید گیفت کارت quests کامل و جنگ، شما تجربه و سطح به دست آورید، توسعه شخصیت خود را، و گیفت کارتخدام اصحاب قابل پخش جدید در تیم گیفت کارت.

ما تمام انرژی و شور و شوق ما به Shiness پمپ ام، و در کمتر خرید گیفت کارت یک ماه رویای یک کودک در نهایت تبدیل به یک Indie در RPG با یک شخصیت جسورانه … و موسیقی دلربا!

Shiness: رعد و برق پادشاهی می آید به PS4 در 18. آوریل


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/25 | نویسنده : admins