روبات های نبرد و پیدا کردن تخم مرغ عید پاک… |گیفت card playstation

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

هی همه! معمولا سازندگان رها PlayStation.Blog اعلام یک نکته ی جالب اما ما در واقع اعلام کرد دو طرف به پهلو (که حق، خنک خرید گیفت کارت؟).

اول از همه: کارتون شبکه راه اندازی سریال تلویزیونی انیمیشن جدید خوب K.O.! اجازه بدهید شود قهرمانان ایجاد شده توسط فن های مورد علاقه یان جونز-Quartey (Steven جهان ماجراجویی زمان راز کوه قلعه عالی). این دنیا bonkers کارتون بازی های ویدئویی در هسته آن خرید گیفت کارت که مراکز در نوجوان K.O. و ماجراهای خود را در اطراف لیکوود پلازا توربو خرید گیفت کارت — از جمله انجام نبرد علیه نیروهای رقیب ربات Boxmore. (که نکته ی جالب #1 خرید گیفت کارت!)

اما چرا اعلام تلویزیون نشان می دهد در PlayStation.Blog?

چرا که کنار نشان می دهد، ما را ایجاد کنید کنسول بازی برای K.O. خوب! اجازه بدهید شود قهرمانان با PS. وبلاگ منظم، Capy! شما احتمالا آنها را از سوپر زمان نیروی فوق العاده، Superbrothers می دانید: شمشیر & Sworcery EP و اخیرا گرسنگی نیست: کشتی. (که نکته ی جالب #2 خرید گیفت کارت!)

K.O. خوب! بیایید خالق قهرمانان می یان Quartey-جونز نظر از دوران کودکی بوده خرید گیفت کارت — او حتی برنده PS2 در قرعه کشی Toonami بازگشت در روز! IJQ الهام گرفته از بازی، و آورده که عشق به خود را ایجاد پر کردن جهان خوب K.O. با تن از مراجع بازی tropes و تخم مرغ عید پاک خرید گیفت کارت که PS4 بازیکنان قادر خواهند بود به نقطه و قدردانی.

وقتی ما ایان در مورد آن پرسید، گفت: “برای من، بازی های ویدئویی و پویانمایی مشترک زیادی داریم، و لذت داشتن هدف اصلی خرید گیفت کارت. خوب K.O.! بازی الهام گرفته از جهان از طریق اما عمدتا زمین بازی پرماجرا با قهرمانان heart-warming که نبرد علیه روبات انیمیشن زبان بیان شده خرید گیفت کارت.”

از بازی های ویدئویی تا انتگرال به روح نشان می دانستیم ما را به توسعه بازی کنسول کنار آن بود. ما یک خرید گیفت کارتودیوی خرید گیفت کارت که درک ایان ‘s دیوانه دید و سبک به همان اندازه دیوانه خود را به آن نیاز. Capy را وارد کنید!

شماری، ناتان Capy را گفت: “اگر شما می دانید Capy، کارتون شبکه نفوذ سراسر ما بازی میبینید و خرید گیفت کارت به بخشی از ساختمان جهان را K.O یکی از جالبترین چیزهایی خرید گیفت کارت که ما انجام داده ایم. با نشان دادن، یان روح بازی های ویدئویی به کارتون قراردادن خرید گیفت کارت. تنظیم کردن به معکوس capy خرید گیفت کارت — زبان کارتون را به یک بازی مش. ”

بازی مجموعه تلویزیونی را دنبال خواهد کرد و تا تمام شخصیت های kooky به اقدام خروس جنگی ملاقات آرپیجی ضربه فروشگاه گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن زمانی در پاییز.

تا آن K.O. خوب! اجازه بدهید شود قهرمانان در شرق بوسه اشتی این آخر هفته با گالری آثار هنری مفهوم در غرفه کارتون شبکه ویژه فیلم در صفحه ما روز شنبه نشان داد و بچه Capy تمام آخر هفته حلق آویز کردن خواهد شد!

می


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/13 | نویسنده : admins