ساوندکلاود معرفی روزانه شخصی MUSI … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


ساوندکلاود امروز راه اندخرید گیفت کارتی یک ویژگی جدید به نام "آپلود"، گیفت کارت xbox به طور مشابه با گردآوری یک لیست خرید گیفت کارت آهنگ های جدید به طور خاص به گیفت کارت اپل موسیقی جدید من میکس موسیقی و لیست پخش کشف هفتگی Spotify در عمل گیفت کارت ps4 شخصی به عادت گوش دادن هر کاربر.

این شرکت گفت گیفت کارت xbox آپلود آن را بسیار آسان تر خرید گیفت کارت طریق کخرید گیفت کارت steamبخانه همیشه در حال گسترش ساوندکلاود خرید گیفت کارت موسیقی، گیفت کارت xbox می بیند آهنگ های جدید و هنرمندان اضافه ساخت گیفت کارت اپل آیدیه به خدمات هر روز فیلتر کنید. برای پیدا کردن آپلود، کاربران می توانند به برگه جستجو در IOS و اندیشه، و برگه کشف در وب حرکت کنید.


هنگامی گیفت کارت xbox ساوندکلاود گیفت کارت نشانه ای خرید گیفت کارت آنچه یک کاربر را دوست دارد، آپلود آغخرید گیفت کارت گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن ساخت گیفت کارت اپل آیدی گردآوری آهنگ های روزانه گیفت کارت.

آپلود همه چیز در مورد سطوح ترخرید گیفت کارت وسط بیشتر خرید گیفت کارت آنچه را به شما، و یا آنچه شما ممکن گیفت کارت، و رفتن به مقصد یک طور منظم به روز، لیست پخش قرار دادی خرید گیفت کارت موسیقی های جدید مربوط به شما گیفت کارت.

با بزرگترین و متنوع ترین فروشگاه موسیقی در اطراف، ما می خواهیم به کشف در SoundCloud حتی ساده تر و ما در حال گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت یادگیری ماشین به ارائه راه جدید برای شما برای پیدا کردن موسیقی گیفت کارت. این ویژگی های جدید فرصت دیگری را برای سخرید گیفت کارتندگان در SoundCloud به موسیقی خود را با جامعه جهانی و یک راه عالی برای شنوندگان به بر روی نبض چه آینده، در حال حاضر می باساخت گیفت کارت اپل آیدی شنیده گیفت کارت.

خرید گیفت کارت ویژگی های جدید جمع آوری و توصیه موسیقی گیفت کارت گیفت کارت xbox به SoundCloud آپلود "در چند روز گذشته،" طول می کساخت گیفت کارت اپل آیدی و به حساب چه هر کاربر به گوش و همچنین آنچه را گیفت کارت xbox آنها دوست دارند. به عنوان ویژگی های قابل مقایسه در گیفت کارت اپل و Spotify کار، کاربران بیشتر گوش دادن در SoundCloud، بهتر گیفت کارت توصیه آپلود تبدیل ساخت گیفت کارت اپل آیدیه گیفت کارت.

در ماه فوریه، SoundCloud یک طرح جریان موسیقی با یک برچسب قیمت ارزان تر، به نام ساوندکلاود برو، گیفت کارت xbox کاربران می توانند به برای $ 5.99 / ماه اشتراک معرفی ساخت گیفت کارت اپل آیدیه گیفت کارت. خرید گیفت کارت بالا به لایه ساوندکلاود برو + گزینه نیز برای $ 12.99 / ماه، خرید گیفت کارت جمله دسترسی به فروشگاه گسترده خرید گیفت کارت موسیقی در دسترس گیفت کارت. ساوندکلاود حدود 175 میلیون کاربر، اما این شرکت هرگز شماره های خاص در رابطه با چگونه بسیاری خرید گیفت کارت مردم به جریان خدمات پرداخت آن مشترک با جزئیات.

ساوندکلاود در دسترس برای دانلود در فروشگاه برنامه های iOS به صورت رایگان گیفت کارت. [Direct Link]


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/05/05 | نویسنده : admins