سرنوشت 2 بخرید گیفت کارتی آشکار فردا، ساعت زنده در 10:00 اقیانوس آرام – PlayStation.Blog |گیفت کارت پلی استیشن

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

فردا شروع در 10:00 وقت غرب، Bungie می گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن برای اولین بار خرید گیفت کارت فیلم گیم پلی خرید گیفت کارت سرنوشت 2. برتر این حضور در این رویداد همچنین این شانس را به بخرید گیفت کارتی برای بخرید گیفت کارتی برای اولین بار در یک PS4 نرم افزار را دریافت کنید. باید آن را کاملا نشان می دهد به!

اما گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن فروشگاه گیفت کارت گیفت کارت xbox به دنبال شیرین گلدان فقط یک کمی بیشتر گیفت کارت. فردا، شما می توانید تماشا رویداد زندگی در مرکز live.پلی استیشن.com فانتزی ما. با مراجعه به سایت و تکمیل چند ماموریت سریع، شما می تواند یک شانس برای برنده یک پاس برای حضور در E3 2017 در لس آنجلس خرید گیفت کارت 13 ژوئن گیفت کارت استیم 15. بد نیست!

مطمئن باشید برای بررسی خرید گیفت کارت live.پلی استیشن.com برای دیدن جزئیات کامل در مورد چگونه شما می توانید برای یک شانس برای برنده را وارد کنید.

در خبری دیگر، فردا بی باک خبرنگاران وبلاگ ما جگیفت کارتین و زک گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن در صحنه باشند، speckling نمایش مشخصات عمومی، فیس بوک و توییتر گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن را با تمام اتفاقات. نگه داشتن چشم خود را پوست کنده، نگهبان. تعجب کردم!

خرید لخرید گیفت کارتم گیفت کارت. معتبر 5/18/17 ساعت 10 صبح PT به 5/19/17 ساعت 10 صبح PT. 18+ ایالات متحده تنها. خرید گیفت کارت درجه اعتبار ساقط در FL، نیویورک، و گیفت کارت xbox در آن ممنوع گیفت کارت. جایزه یک کد خرید گیفت کارت گرو در اوردن یکی E3 پاس گیفت کارت. سفر و اقامت شامل نمی شود . قوانین رسمی را ببینید.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/05/22 | نویسنده : admins