سوئیچ نینتندو بهره برداری را کشف کرد، اهرم … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]هکرها کار کرده اند از راه به "فرار از زندان" سوئیچ نینتندو با حمله به مرورگر وب کنسول بازی، یک تکنیک خرید گیفت کارت که یک آسیب پذیری کشف شده در اوایل سال 2016 خرید گیفت کارتفاده می شود معمولا به فرار از زندان گیفت کارت اپل در حال اجرا در iOS 9.3 خرید گیفت کارتفاده مجدد قرار.

یک هکر پرکار رفتن "به qwertyuiop،" پیش از این برای سیستم عامل iOS و گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن 4 فرار از زندان شناخته شده، ارسال شده یک تصویر از یک بررسی WebKit قرار بهره برداری بر روی کنسول دستی در 11 مارس، گزارش [19،459،020] از Wololo [19،459،021]. اثبات مفهوم برای هک شده خرید گیفت کارت نیز توسط LiveOverflow توسعه منتشر شده خرید گیفت کارت امروز، بر اساس اطلاعات پیش از نشان داد.

با توجه به این کاربر، او به تغییر جزئی به خود در iOS WebKit خرید گیفت کارت موجود بهره برداری به حذف iOS خاص کد. اثبات مفهوم میزبانی فایل ها بر روی یک وب سرور محلی، پس از خرید گیفت کارتفاده از ابزار به زور مرورگر سوئیچ برای دسترسی به فایل های متکی خرید گیفت کارت.

اصلی بهره برداری، CVE-2016-4657، نسخه WebKit خرید گیفت کارت تاثیر می گذارد قبل از 9.3.5، و توسط پایگاه ملی آسیب پذیری توصیف اجازه می دهد تا "مهاجمان از راه دور برای اجرای کد دلخواه و یا باعث انکار سرویس (تخریب حافظه ) از طریق یک وب سایت گردد. " گیفت کارت اپل در حال حاضر وصله این آسیب پذیری، حفاظت از کاربران که به روز شده اند دستگاه های iOS خود را، اما به نظر می رسد نینتندو نسخه های بعد و امن تر از WebKit در مرورگر خود خرید گیفت کارتفاده کنید.

این آسیب پذیری می تواند هکرها اجازه می دهد توانایی به نصب نرم افزار خود را در سوئیچ، باز کردن امکان خرید گیفت کارتفاده از آن برای پروژه های گشتن، و یا برای بازی کردن بازی های سرقت شده خرید گیفت کارت. چنین سوء خرید گیفت کارتفاده معمولا با تولید کنسول وصله نسبتا به سرعت، به خصوص در مدت کوتاهی پس از راه اندازی سخت افزار جدید، به طوری که ثابت از نینتندو برای بستن آسیب پذیری خرید گیفت کارت به احتمال زیاد در آینده نزدیک می رسند.

سوئیچ نینتندو گیفت کارت عبارتند از یک مرورگر وب، هر چند برای خرید گیفت کارتفاده از اینترنت معمولی نیست یک نظر گرفته شده. مرورگر به طور موثر تنها برای تعداد محدودی از شرایط، مانند به کاربران توانایی ورود به نقاط مهم و Wi-Fi عمومی شامل، و از اینکه برای اهداف جایگزین خرید گیفت کارتفاده می شود محدود شده خرید گیفت کارت، اما نینتندو ممکن خرید گیفت کارت انتخاب کنید را به شما معرفی قابلیت های مرورگر کامل در بروز رسانی های آینده.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/16 | نویسنده : admins