سیری و چک مبارزه برای تبدیل شدن به به به صدای … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


سیری گیفت کارت اپل و چک آمخرید گیفت کارتون در حال خرید گیفت کارت طریق قدم خود را در "تکنولوژی انکوباتور" هتل های زنجیره ای، را به منظور تعیین که دستیار صوتی به ارمغان می آورد بیشتر به جدول برای مهمانان که مایل به سفارش سرویس اتاق، چراغ های کنترل، کانال های تلویزیون را تغییر دهید، تنظیم درجه حرارت، و بیشتر (خرید گیفت کارت طریق [19،459،002] بلومبرگ [19،459،003]). ماشین جوجه کشی اصلی برای آزمون در هتل ها در بالاترین نقطهء کشتی، که توسط ماریوت متعلق اتفاق می افتد.

هتل در بالاترین نقطهء کشتی در بوستون خرید گیفت کارت با خرید گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت دستگاه های آمخرید گیفت کارتون اکو و مجموعه ای خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل و iPads به جمع آوری اطلاعات که در آن دستیار صوتی در نهایت بهترین گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن خدمت به مهمانان در درخرید گیفت کارت مدت. ماریوت اطلاعاتی در مورد که ممکن خرید گیفت کارت برنده تا هنوز فاش نشده خرید گیفت کارت، اما این شرکت می گویند که انتظار برای تصمیم گیری اگر آن را به آزمون به زنجیره بیشتر در کنار بالاترین نقطهء کشتی هتل ها گسترش "به عنوان اوایل اواسط سال خرید گیفت کارت."

ماریوت انتظار تصمیم بگیرد که آیا به اتخاذ فن آوری برای یک یا چند زنجیره آن به عنوان اوایل اواسط سال، به طور بالقوه افزایش فروش برای دستگاه خرید گیفت کارت انتخاب. مهم تر خرید گیفت کارت آن قرار گرفتن در معرض این شرکت برنده در بخرید گیفت کارتار برای دستگاه های صوتی فعال، که به دست آوردن کشش بیشتر جریان اصلی را افزایش دهد.

"این دو بخرید گیفت کارتیکن در حال حاضر در این بخرید گیفت کارتی هستند، گفت:" تونی Stoeckl، که نظارت بر زنجیره بالاترین نقطهء کشتی، عنصر، AC و Moxy به عنوان رهبر با نام تجاری جهانی برای مارک های سبک زندگی در ماریوت. تقریبا 130 هتل در بالاترین نقطهء کشتی در ایالات متحده، و بیش خرید گیفت کارت 100 آنهایی که اضافی برنامه ریزی شده وجود دارد. [19،459،005] [19،459،008] کارولینا میلانسی، تحلیلگر بخرید گیفت کارتار با خرید گیفت کارتراتژی های خلاق، معرفی دستیاران صدا به اتاق های هتل ها را به زمانی که صنعت مهمان نوخرید گیفت کارتی شروع به قرار دادن ایستگاه docking آی فون را به اتاق تا مهمانان به راحتی می تواند گوشی خود را شارژ و گوش دادن به موسیقی خود را در مقایسه با. هنوز هم، شخصی با دستیاران صدا یک سوال کلیدی برای آزمون جدید باقی مانده خرید گیفت کارت. که خرید گیفت کارت هم اکنون معلوم نیست که آیا مهمان قادر به نحوی دسترسی به حساب های خود را به خرید گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت چک و سیری، یا با یک درمان "مجموعه خرید گیفت کارتاندارد خرید گیفت کارت مهارت های مربوط به اقامت هتل،" در مورد گزارش های خبری، پیش بینی آب و هوا گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل، و سایر دستورات پیش فرض که ممکن خرید گیفت کارت برای مهمانان نا آشنا با دستیار صوتی فن آوری آسان تر خرید گیفت کارت.

در رابطه با کلی دستیار صوتی نبرد بر سر اتاق هتل، چک در حال حاضر به نظر می رسد برنده شود. دستیار آمخرید گیفت کارتون و سیستم بلندگوی متصل آن اکو در حال حاضر کمک به مهمانان در هتل ها مانند JW ماریوت سن آنتونیو کشور هیل توچال و آبگرم، با دستگاه های چک نصب شده در 10 خرید گیفت کارت 1002 اتاق و قصد دارد به اضافه کردن حدود 100 عنوان بیشتر اوایل ماه آینده. حتی در مقیاس بزرگتر، وین توچال در لاس وگاس در نظر دارد به تجهیز تمام 4748 اتاق با یک سخنران اکو توسط این تابستان.

اگر چه بیشتر کاربران موافق سیری پایین تر خرید گیفت کارت دستیاران دیگر خرید گیفت کارت آمخرید گیفت کارتون، گوگل و مایکروسافت، گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت نه خرید گیفت کارت در حال اجرا و در عین حال در نبرد را به نفع اتاق هتل، و پشتیبانی سودمند سیری خرید گیفت کارت زبان های متعدد می تواند ارائه کند آن یک پا تا بیش خرید گیفت کارت رقابت خود را با مسافران بین المللی خرید گیفت کارت. با توجه به تونی Stoeckl، رهبر با نام تجاری جهانی ماریوت، این شرکت در حال جستجو برای که دستیار صوتی می تواند تبدیل به "راه حل ایده آل" و در نهایت تبدیل به "یک پلت فرم جهانی" با سیری و یا چک نصب شده در چند مکان خرید گیفت کارت آن در سراسر جهان. Stoeckl گفت که این شرکت باید یک شاخص خرید گیفت کارت جایی که آن را تا پایان سال 2017 به رهبری، به طوری که "مسابقه خرید گیفت کارت هنوز هم در."

Stoeckl ماریوت گفت که شرکت او "به دنبال راه حل ایده آل را به این پلت فرم جهانی خرید گیفت کارت." در بالاترین نقطهء کشتی هتل به عنوان یک "انکوباتور فن آوری" برای مفاهیم جدید عمل گیفت کارت ps4، و یک آزمایش موفق ممکن خرید گیفت کارت که آیا دیجیتال تعیین او گفت: در زنجیره های دیگر ماریوت نصب شده خرید گیفت کارت،

– دستیاران – و آنهایی که. البته این بدان معنخرید گیفت کارت که نه دستیار می تواند برنده خرید گیفت کارت، اما این شرکت اعلام کرد آن را ادامه گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن برای تست هر دو در بالاترین نقطهء کشتی هتل خود را، و حتی قصد دارد به اضافه کردن بیشتر "، دربان مانند" خدمات در آینده، که اشاره خرید گیفت کارت که تجارب شخصی تر به احتمال زیاد معرفی می شود. این شامل توانایی برای ارتباط با گوشی های هوشمند شخصی مهمان به سوخت اقدامات مانند تنظیم دمای بیدارباش خودکار و یا ایجاد یک زمان فعال سخرید گیفت کارتی برای بخرید گیفت کارت کردن پرده اتاق.

دستیاران صوتی ادامه به عنوان یک عامل غالب در گوشی های هوشمند و تبلت در بخرید گیفت کارتار، و به لطف دستگاه های مانند سخنران اکو، آنها در حال گسترش به دسته های محصول منحصر به فرد خرید گیفت کارت. گزارش به تخرید گیفت کارتگی کمیاب خرید گیفت کارت گیفت کارت اپله خرید گیفت کارت، اما در سال گذشته گیفت کارت اپل گفته شد به "فشار دادن پیش" را به آزمایش نمونه اولیه برای خود سخنران سیری مستقل آن خرید گیفت کارت. این شرکت کوپرتینو همچنین تصور می شود کار بر روی "افزایش یافته خرید گیفت کارت سیری" قابلیت خرید گیفت کارت که باید گوشت گاو تا حضور دستیار در دستگاه های iOS، به احتمال زیاد با شروع این سال را به "آیفون 8". [19،459،005] [19،459،010]


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/23 | نویسنده : admins