سیستم های کنترل را دخرید گیفت کارتان آغاز شد – PlayStation.Blo… |گیفت کارت پلی استیشن

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

هر روز ما را وادار به کشف دنیای بازی برابر که Nier را ثروتمند نیست. Nier تازگی منتشر شده: اتوماتیک معرفی ثروت افسانه هاو روایات قومی برای هر دو تازه واردان و طرفداران اصلی را با آشنا.

اشاره کرد در روز گذشته نکات راهنمای، شما لازم نیست که قسط قبلی برای لذت بردن از ماشین آلات را brawling ربات در ربات بازی. اما بازیکنان جسارت به این جهان عجیب و شگفت انگیز ممکن خرید گیفت کارت خود را به پرسیدن چند سوال را پیدا کنید. سوال هایی مثل: “که در آن همه انسان ها رفته خرید گیفت کارت؟” “چرا زمین توسط ماشین آلات اداره می شود؟” و “که این چشم بسته گت loli شمشیر داد?”

به این پاسخ — و اضافه کردن برخی از متن به بازی را بعد از کتاب مکاشفات یوحنا–شما باید نگاهی به جدول زمانی وسیع تری Nier. اما برای ذخیره مشکل ما از طریق کتاب های راهنما و novellas نور ریخت و حتی تارو یوکو گذراند، مرحله بازی (بله، واقعا) به جمع آوری برخی از مهم ترین وقایع در بازی منجر به عمل باز اتوماتیک خرید گیفت کارت.

نمایشگاه هشدار قبل از شروع — بازی اصلی Nier و Drakengard (ما خواهیم توضیح در لحظه) پیش رو.

 Nier: مفاهیم سیستم های کنترل

Nier آغاز شده به عنوان پایان متناوب برای ماجراجویی فانتزی کاملا متفاوت.

اول، بیایید در زمان سال 2003 مرحله (هر دو در جهان Nier خرید گیفت کارت و خود ما).

حتی میان طرفداران سری کمی واقعیت شناخته شده خرید گیفت کارت که جهان Nier را اسپین آف از Drakengard بازی PS2 خرید گیفت کارت. بازی برجسته داروهایی متعدد و پنجم این خرید گیفت کارت که منجر به جدول زمانی Nier خرید گیفت کارت.

این بود در این سناریو که آنتاگونیست ملکه جانور غول پیکر Drakengard را teleported تا توکیو امروزی بود–که در آن او بود بی درنگ فرستاده شده توسط این بازی قهرمان آتش تنفس. این حرکت بسیار فقیر برای ما انسان ها با این حال، به عنوان غول مرگ معلوم بیماری نه تند و زننده در انسان انداخته.

که پایان دادن به حمل و نقل جانور فانتزی به روز مدرن توکیو ویروس قاتل آزاد.

از منشاء آن در مرکز شهر شینجوکو گسترش بیماری “سندرم کلرزنی سفید” با اثر ویرانگر. در حالی که برخی به مجنون با خشونت تبدیل بسیاری که قرارداد آن به تدریج به نمک، تبدیل شده بودند. توسط 2009 کشور تبدیل شده بود warzone بین مثلا انسان و دیوانه توقف گروه ترکان و مغولان به نام “لژیون.”

با دولت ژاپن قادر به شامل وقوع این اپیدمی بیماری همه گیر شد و از دانشمندان جهان قادر به یافتن هیچ درمانی می تواند، راه حلی بلند پروازانه تصور شده بود.

 Nier: مفاهیم سیستم های کنترل

مصنوعی ساخته شده برای نظارت بر تولید جدید بدن انسان برای ابتلاء.

گشتالت اطلاعات پروژه تاسیس شد, که در آن روح انسان با خیال راحت از بدنشان آلوده منتقل خواهد، یک روز به صنوبر سالم قرار داده شده. بنابراین شروع توسعه در AIs اندیشه خرید گیفت کارت که عملیات نظارت را به طور طبیعی، این فرایند مدتی به کامل، را.

مطمئنا به اندازه صدها سال گذشته قبل از شروع بیماری به مرگ. انسان کلون شناخته شده به عنوان Replicants اما بطور غیر منتظره با موفقیت بزرگ شده بود (و متاسفانه برای خود اصل) نیز در زندگی فکری خود را در توسعه یافته خرید گیفت کارت.

هزاران سال بعد, حوادث Nier رخ می دهد و نوبل: بشریت انقراض.

جهان در حال حاضر جمعیت خرید گیفت کارت کاملا توسط این doppelgangers مهندسی هر یک با شخصیت های جدید و روح، و اینجا (حدود سال 3361) خرید گیفت کارت که وقایع Nier رخ داده خرید گیفت کارت.

مانند Drakengard قبل از آن، چهار انتهای ممکن به دخرید گیفت کارتان بود و چهارم این (پایان D) که ماشین اتوماتیک زیر در از خرید گیفت کارت. در این، شخصیت Nier انداخت اچار فرانسه در چرخ دنده گشتالت اطلاعات پروژه و به طور موثر بشریت محکوم به انقراض.

این آغاز انسان اجتناب ناپذیر افول مشخص شده اند اما در بخش هایی از جهان که در آن اندیشه AIs شد هنوز در کنترل تعداد انگشت شماری از Replicants همچنان زنده بماند.

 Nier: مفاهیم سیستم های کنترل

هشت هزار سال بعد زمین توسط دستگاه های بیگانه حمله کرد و بشریت دعوا بازگشت.

سریع هشت هزار سال دیگر و چیزهایی که هنوز دقیقا منتظر بودند. اگر برای اضافه کردن به مشکلات خود زمین توسط “دستگاه رویشی” حمله شده بود و آنچه باقی مانده نسل بشر در نهایت احساس آنها به اندازه کافی بود. آنها خاموش برای ایمنی نسبی از ماه، از جایی که آنها می تواند اعزام تیم های مصنوعی مبارزه به مبارزه تهاجم ناپدید شد.

شامل تیم های اندیشه مبارزه با اشغالگران شما و بنابراین Nier: اتوماتیک آغاز می شود.

این ما به روز، به ارمغان می آورد به سال 11,945. یک تیم چنین اندیشه (تعیین شده “YoRHa”) به زمین عرضه کرد و ميان اعضا هستند NieR: اتوماتیک را دو قهرمانان: واحد 2 نوع B و واحد 9 نوع S (روی محبت 2B و 9S معروف خرید گیفت کارت.) ما آنها را در مسیر پیوستن به هدف خود را آخرین–به برخی از “دستگاه فرم زندگی” لب به لب و پا زدن و اصلاح کردن سیاره ما.

و وجود دارید! تور whistle-stop جهان Nier: اتوماتیک. برای قطعه بعدی دخرید گیفت کارتان… شما فقط باید به انتخاب کنید تا بازی.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/13 | نویسنده : admins