شایعات باقی بماند درباره گیفت کارت اپل دادن O ID لمسی … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


گیفت کارت اپل شایعه "آیفون 8" با یک صفحه نمایش OLED و شارژ بی سیم ادامه گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن داد به ID لمسی گیفت کارت، اما یک "به احتمال زیاد" آن را در وجود دارد پشت این گوشی، می گوید مستقر در هنگ کنگ شرکت پژوهش حقوق صاحبان سهام CLSA.

"آیفون 8" پیکرنما با سنسور ID لمسی عقب توسط بنیامین Geskin

آیفون به خندق سنسور اثر انگشت: گزیده ای خرید گیفت کارت یک یادداشت تحقیقاتی این هفته توسط تحلیلگران CLSA سبگیفت کارتین هو و برایان چن توزیع؟ ما فکر نمی کنم.

هر دو سامسونگ و گیفت کارت اپل سعی کرد به فعال کردن صفحه نمایش سنجش اثر انگشت را در تمام صفحه نمایش تلفن OLED در سال 2017، اما با تکنولوژی نوری خود نابالغ به نظر می رسد و عمده آیفون 8 تنگنا. برخی حدس و گمان در نتیجه سنسور اثر انگشت می شود حذف و به جای سنجش 3D گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن ساخت گیفت کارت اپل آیدی. ساخت گیفت کارت اپل آیدین چک زنجیره خرید گیفت کارت استیممین ما نشان می دهد گیفت کارت ایکس باکس آی فون 8 هنوز هم سنسور امنیتی داده می شود، کاربر دوستی، و یک نیخرید گیفت کارت به زیرساخت پرداخت داشته باساخت گیفت کارت اپل آیدی، اما به احتمال زیاد آن را در پشت مانند گیفت کارت ایکس باکسکشان S8 سامسونگ وجود دارد.

CLSA ایجاد نمودار نشان دادن ID لمسی کمی پایین تر خرید گیفت کارت لوگوی گیفت کارت اپل در پشت آیفون قرار داده گیفت کارت.

سامسونگ شامل یک سنسور اثر انگشت در پشت گیفت کارت ایکس باکسکشان S8، اما برخی خرید گیفت کارت بررسی آن را به ناشیانه قرار بعدی را به دوربین. گیفت کارت اپل به ID لمسی پایین تر می تواند آن را آسان تر برای رسیدن گیفت کارت.


نمودار نیز نشان می دهد یک دوربین دو لنز به صورت عمودی ترخرید گیفت کارت وسط قرار دارد، یک طور گسترده ای شایع ویژگی های آی فون 8 دیده می شود در قبلی را ارائه میدهد. همچنین به نظر می رسد ماژول های اضافی در کنار دوربین جلو، به احتمال زیاد برای شایعه سنجش 3D و قابلیت تشخیص چهره. سایر ویژگی های این یکسان به آیفون 7 می باساخت گیفت کارت اپل آیدی.

نمودار نشان می دهد گیفت کارت ایکس باکس آی فون 8 گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل 144mm قد بلند و 71mm گسترده، و آن را کمی بزرگتر خرید گیفت کارت آی فون 7 و کوچکتر خرید گیفت کارت یک آیفون 7 به علاوه به عنوان انتظار می رود. با عمق 7.69mm، آی فون 8 گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل فقط یک مو ضخیم تر خرید گیفت کارت آیفون 5s، اگر ابعاد CLSA لیست به اثبات می شود دقیق گیفت کارت.

Touch ID در پشت آی فون 8 به نظر می رسد به یک راه حل مجدد داده می شود مبارزات گیفت کارت اپل به ادغام سنسور اثر انگشت در زیر صفحه نمایش گوشی های هوشمند را به طور موثر به اندخرید گیفت کارته کافی برای تولید انبوه. به بیرون درز ارائه پیشنهاد گیفت کارت اپل سنسور ID لمسی عقب در حداقل یک آی فون 8 نمونه را بررسی کرده گیفت کارت.

دیگر چالش های تولید ممکن گیفت کارت آی فون 8 تولید خرید گیفت کارت برنامه عقب فشار حداقل یک یا دو ماه، احتمالا به خرید گیفت کارت استیمخیر انداختن محموله خرید گیفت کارت استیم اکتبر و یا نوامبر. با این وجود، بسیاری خرید گیفت کارت تحلیلگران هنوز هم فکر می کنم گیفت کارت اپل به زودی آیفون 8 در ماه سپخرید گیفت کارت استیممبر در کنار به اصطلاح آیفون 7S و آی فون 7S به علاوه اعلام گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن کرد.

در حالی گیفت کارت ایکس باکس برخی خرید گیفت کارت طرفداران گیفت کارت اپل کنایه گیفت کارت "گیفت کارت ایکس باکس این شایعه همان سطوح در هر سال،" تحلیلگر بارها قابل اعتماد مینگ-چی کو خرید گیفت کارت KGI اوراق بهادار ضمنی کمخرید گیفت کارت گیفت کارت اپل این سال می تواند بسیار «ساخت گیفت کارت اپل آیدیید» خرید گیفت کارت سال های قبل.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/05/09 | نویسنده : admins