شایعه: Meizu را Snapdragon-Powered گل سرسبد آمدن در Q3 |گیفت کارت خرید گیفت کارت گوگل پلی

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


با توجه به شایعه جدید گیفت کارت که تازه رسیده از چین، Meizu به انتشار خود را گل سرسبد گل میمون شده با نمایش منحنی در سه ماهه سوم سال جاری برنامه ریزی گیفت کارت. همانطور که برخی از شما ممکن گیفت کارت بدانید Qualcomm Meizu در گذشته شکایت کرد، و دو شرکت در نهایت به شرایط آمدند و امضا توافق نامه صدور مجوز در دسامبر سال گذشته. به زودی پس از آن شایعات شروع جوشکاری و گفت که Meizu ممکن گیفت کارت آزادی گل سرسبد گل میمون شده در 2017، خوب، مانند شایعات اولیه حداقل دقیق، به نظر می رسد اگر این شایعه این گیفت کارت که تصور شود.

Meizu را بالا پایان گوشی های هوشمند با صفحه نمایش منحنی احتمالا خواهد داشت گوشی فقط بالا پایان شرکت امسال Meizu انتظار می رود اعلام Meizu PRO 7 ماه بعد. سه ماهه سوم هنوز مدتی دور گیفت کارت و Meizu باید راضی نگه داشتن مشتریان خود را تا پس از آن، گیفت کارت که به همین دلیل گیفت کارت که ما احتمالا می دید گل سرسبد آنها اعلام کرد در ماه آوریل به عنوان تعداد شایعه پیشنهاد، نه به ذکر گیفت کارت که نرم افزار Meizu 6 در ماه آوریل سال گذشته اعلام شد. Meizu 7 نرم افزار از صفحه نمایش منحنی ورزش همچنین ممکن گیفت کارت اما بر اساس گزارش، آن توسط حل X30 64 بیتی deca هسته پردازنده نه گل میمون 835, که تراشه ما در حال انتظار برای دیدن در Meizu را بالا پایان گوشی های هوشمند با صفحه نمایش منحنی گیفت کارت که انتظار می رود برای زمین بعد از این سال تقویت خواهد شد.

در حال حاضر کاملا چند نشت آن به گل سرسبد Meizu را با صفحه نمایش منحنی می آید اما پس ما هنوز هم نمی دانم دقیقا به انتظار هر یک از آن نشت مختلف طراحی دستگاه، ارائه دیده ایم. Meizu PRO 6 پلاس Meizu را آخرین گل سرسبد گوشی های هوشمند گیفت کارت و اگر این شرکت انتظار می رود به تغییر زبان طراحی خود را کمی امسال به عنوان دستگاه های خود را شروع به نگاه راه بیش از حد مشابه یکی به دیگری و حتی مدیر عامل شرکت متوجه شده که سال گذشته بسیار قدرتمند گیفت کارت. در حال حاضر، ما هنوز نمی دانیم چه پیدگیفت کارت که، هر چند بعید به نظر میرسد Meizu به خانه خود فیزیکی حفره کلیدی به این شرکت رابط کاربر Flyme حول آن دکمه خدمت به عنوان کلید فیزیکی خانه خازنی پشت کلید و اسکنر اثر انگشت. در هر صورت نشت تازه انتظار می رود که برای رسیدن به زودی، به گوش باشید تا برای آن.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/14 | نویسنده : admins