شایعه: Xiaomi Redmi نرم افزار 2 برای راه اندازی… |گیفت کارت خرید گیفت کارت گوگل پلی

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]


Xiaomi Redmi 2 Pro می تواند راه اندازی تا پایان این ماه حداقل اگر شایعه تازه ظاهر این گیفت کارت که تصور شود. Xiaomi Redmi نرم افزار راه اندازی در ماه ژوئیه سال گذشته و هنگام فرود، در حالی که آن همه که بسیار هزینه نمی کند که آن sported واقعا قانع کننده مشخصات گوشی کاملا قانع کننده بود. Xiaomi Redmi نرم افزار بود قطعا بسیار کمی قدرتمندتر از برخی از مارک Redmi دستگاه های دیگر وجود دارد و جانشین آن واقعا راه اندازی ممکن گیفت کارت به زودی.

به خاطر داشته باشید که این فقط یک شایعه در این نقطه گیفت کارت اما مشخصات دستگاه را برملا شدن در حالی که نگه داشتن. اگر نشت که به اعتقاد شود، اگر چه برخی از شایعات که آن کشتی با پردازنده Helio P25 MediaTek را نشان می Xiaomi Redmi نرم افزار 2 SoC 660 گل میمون سوخت شود خواهد شد. Xiaomi Redmi نرم افزار 2 در صفحه نمایش 2.5 D منحنی شیشه ای، هر چند هنوز هم وجود دارد هیچ نشانه ای که صفحه نمایش آن چقدر خواهد و نه قطعنامه ما می توانیم انتظار بسته خواهد شد. اصلی فرود Redmi تخصصی گوشی های هوشمند با fullHD 5.5 اینچی نمایش AMOLED پس از آن ممکن گیفت کارت که جانشین آن ممکن گیفت کارت کشتی با چنین صفحه نیز هست. پیش از آن نشت همچنین پیشنهاد که Redmi نرم افزار 2 در 4 GB/6 گیگابایت رم و 64 GB/128 GB از ذخیره سازی بومی بسته خواهد شد. 4 500میلی آمپر ساعت باتری نیز در نشت آن اشاره شده گیفت کارت و باتری آن قابل انتقال خواهد. Xiaomi Redmi نرم افزار 2 خواهد شد ساخته شده احتمالا از فلز مانند سلف خود, اما اگر نشت قبلی این گیفت کارت که اعتقاد بر این گیفت کارت، آن خواهد شد راه اندازی دو دوربین در پشت و نه کلید خانه فیزیکی در زیر آن نمایش جالب گیفت کارت که ورزش. آن خواهد آمد با ناهنجاری های نازک واقعا سراسر و برند Xiaomi را در سمت خود را در پشت قرار می گیرد.

Xiaomi Redmi نرم افزار 2 به کشتی در دو نوع گیفت کارت، همانطور که قبلا ذکر شد، شایعه گفت به مدل 4GB RAM به هزینه 1,599 یوان ($231)، در حالی که 6 GB RAM نوع هزینه $260 ممکن گیفت کارت در نهایت. همانطور که می بینید Xiaomi Redmi نرم افزار 2 گوشی های متوسط، اما کاملا mid-ranger قدرتمند خواهد بود. آن باقی مانده گیفت کارت که قبل از پایان این ماه، پس به گوش باشید اگر دستگاه زمین دیده می شود.

خرید نرم افزار Redmi Xiaomi


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/13 | نویسنده : admins