شش ماه پس از راه اندازی، هیجان توسعه … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


فروشگاه App iMessage و تبدیل شش ماه این هفته، و تحلیلگران برنامه در برج سنسور تصمیم گرفته اند برای دیدن جایی که فروشگاه برنامه مینیاتوری گیفت کارت اپل در میان کاربران و توسعه دهندگان زیر می ایستد عجله راه اندازی اولیه سال گذشته خرید گیفت کارت. با توجه به برج سنسور، بیش از 5000 برنامه ها هم اضافه شده خرید گیفت کارت ویژگی iMessage، یا به طور انحصاری در فروشگاه App مبتنی بر پیام متنی راه اندازی شد.

متاسفانه، در حالی که رشد قابل توجه خرید گیفت کارت – و در تاریخ همتراز با فروشگاه های اصلی نرم افزار در سال 2008 – آن را آغاز کرده خرید گیفت کارت فروکش بر اساس ماه به ماه، با برج سنسور با توجه به آن خرید گیفت کارت که "شاهد نشانه هایی که عجله اولیه از هیجان بیش از برنامه های iMessage خرید گیفت کارت که در میان توسعه دهندگان محو شدن خرید گیفت کارت. " از سپتامبر تا اکتبر تعدادی از برنامه های iMessage و فعال 116 درصد رشد داشته خرید گیفت کارت، از 400 تا 1100. در پایان ماه نوامبر، در فروشگاه App iMessage و 108 درصد رشد کرده بود که شامل حدود 2250 برنامه های.

چیزهایی که شروع به کم کردن سرعت در دسامبر که در آن رشد در 65 درصد، با 3700 برنامه های iMessage و جوراب زنانه ساقه بلند در فروشگاه App در سراسر جهان مشخص شده بود. به عنوان 2017 آغاز شد، در فروشگاه App iMessage و ضربه کمترین طول دوره رشد خود را رتبهدهی نشده خرید گیفت کارت: آن را دیدم 18 درصد افزایش از دسامبر تا ژانویه، و 9 درصد افزایش از ژانویه تا فوریه.


نقطه برج سنسور به سردرگمی بیش از UI و برنامه کشف برنامه فروشگاه iMessage و خرید گیفت کارت که می تواند منجر به فقدان کلی از تعامل کاربر با برنامه ها، و پس از آن به نفع محو توسعه دهندگان »شده خرید گیفت کارت. تحلیلگران هنوز هم نگاه به جلو به "آزمون واقعی" برنامه فروشگاه iMessage و رشد پایین خط به عنوان عامل iOS 11 روش بعد از آن در سال خرید گیفت کارت.

هر پلت فرم جدید یک افزایش اولیه در ارائه با توجه به شور و هیجان فوق را مشاهده کنید، صف آرایی فریاد از صاحب پلت فرم، و عجله همراه توسط توسعه دهندگان به اطمینان حاصل شود که آنها در حال سرمایه گذاری بر روی (آنچه امید خواهد بود) چیز بزرگ بعدی. آزمون واقعی برای اضافه کردن کاتولوگ برنامه فروشگاه iMessage و خواهد بود که چگونه رشد آن به نظر می رسد برای بقیه سال اول آن خرید گیفت کارت.

با این حال، سیستم عامل مصرف کننده مانند گیفت کارت اپل شدن توسط در دسترس بودن مداوم از نرم افزار قانع کننده رانده می شود، و آهنگ منتشر شده می تواند بسیاری در مورد توسعه اعتماد که به نوبه خود، بازتابی از چه و چگونه کاربران بسیار در حال مصرف خرید گیفت کارت می گویند.

بازی محبوب بسیاری از برنامه های iMessage و، و دسته شامل برنامه های منظم که ایجاد نسخه های iMessage با سازگاری برچسب بدون هیچ ویژگی های بازی خرید گیفت کارت. بازی های زیر سرگرمی، نرم افزار، شبکه های اجتماعی، و عکس و ویدئو برنامه ها می باشد.


در تلاش برای آگاهی بیشتر به iMessage برنامه – و برچسب به طور خاص – گیفت کارت اپل این هفته راه اندازی یک تبلیغ جدید برای ترویج آرایه وسیعی از برچسب خرید گیفت کارت که کاربران می توانید دانلود و به اشتراک گذاری در پیام. تجاری عمل زندگی می کنند برجسته مردم در حال اجرا در اطراف و چسبیده رنگارنگ، برچسب متحرک، از جمله برخی از دیزنی و پسر خانواده، در همه چیز، از افراد دیگر به مواد غذایی خرید گیفت کارت.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/18 | نویسنده : admins