شواهد برای اولین بار از نسل پنجم گیفت کارت اپل TV یک … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


فقط یک ماه پس از بلومبرگ گزارش داد که گیفت کارت اپل در حال آزمایش یک تلویزیون جدید گیفت کارت اپل قادر به جریان با وضوح بالا 4K ویدئو، که در آن گفته گیفت کارت موسوم به "J105" و می تواند به زودی به عنوان این سال راه اندازی، نخستین شواهد شایعه نسل پنجم جعبه جریان ممکن گیفت کارت در توسعه سیاهههای مربوط ظاهر.


Firi بازی، توسعه دهندگان پشت بازی ها بازی ققنوس HD و محفل ققنوس II، به ما گفت آنها را دیده اند یک دستگاه واحد به عنوان "AppleTV6،2" و در حال اجرا "tvOS 11.0" شناسایی اتصال به ققنوس HD برای گیفت کارت اپل تلویزیون از ایالات متحده در سیاهههای مربوط به آن. آدرس IP در محدوده مربوط به دفتر مرکزی گیفت کارت اپل در کوپرتینو می افتد.

در حال حاضر تلویزیون گیفت کارت اپل دارای یک شناسه مدل AppleTV5،3، و گیفت کارت اپل TV6،2 با هر مدل منتشر مطابقت ندارد.

در حالی که جزئیات را می توان جعلی، شواهد مشابه از آیفون 5S در حال اجرا در iOS 7 نشان داد در ژانویه 2013، در حدود نه ماه قبل از دستگاه اعلام شد، و جدول زمانی مناسب گیفت کارت اگر گیفت کارت اپل در واقع آزمایش جدید گیفت کارت اپل تلویزیون. در حال حاضر تلویزیون گیفت کارت اپل، اولین بار به اجرا tvOS، در اکتبر 2015 راه اندازی شد.

اطلاعات دیگری در اطراف یک نسل پنجم تلویزیون گیفت کارت اپل در این نقطه شناخته شده گیفت کارت. در دسامبر سال 2015، ضربه یا از دست وب سایت تایوانی [19،459،002] دیجیتایمز [19،459،003] به نقل از منابع زنجیره تامین، ادعا کرد که نسل بعدی تلویزیون گیفت کارت اپل یک پردازنده جدید با به طور چشمگیری بهبود عملکرد قابلیت، اما این گزارش هنوز به تحقق گیفت کارت.

سه ماه گذشته، لوکا Maestri ارشد مالی گیفت کارت اپل گفت: فروش تلویزیون گیفت کارت اپل به سه ماهه سال گذشته، زمانی که مدل نسل چهارم راه اندازی در مقایسه کاهش یافته گیفت کارت. این محصول هنوز چیزی از یک سرگرمی برای گیفت کارت اپل، که بنا به گزارش گذاشته شایعه جریان خدمات تلویزیون خود باقی می ماند و تنها "پا در آب" با محتوای اصلی.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/19 | نویسنده : admins