فیس بوک آغاز جهانی اجرای اصلی آن … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


طوفان از دخرید گیفت کارتان با محوریت فیس بوک اسنپ چت کپی کردن ممکن خرید گیفت کارت یک اوج امروز خرید گیفت کارت به عنوان شرکت رسانه های اجتماعی شروع به راه اندازی "دخرید گیفت کارتان فیس بوک" در سراسر جهان، این بار در فیس بوک اصلی برنامه برای دستگاه های iOS (از طریق [19،459،002] تک کرانچ [19،459،003]). پیش از این، فیس بوک یک نسخه برگردان از شبانه روز، محو شونده ارسال ایده اسنپ چت در فیس بوک مسنجر، Whatsapp، و نمایش مشخصات عمومی، که 100 میلیون کاربر زیر از به روز رسانی اسنپ چت مانند سال گذشته به دست آورد ایجاد شده خرید گیفت کارت.


این ایده در فیس بوک دخرید گیفت کارتان، که در آن کاربران قادر به ارسال یک عکس یا فیلم از طریق یک رابط کاربری جدید در بالای نرم افزار تلفن همراه فیس بوک خواهد بود یکسان خرید گیفت کارت. دوستان خود را می توانید پست طی 24 ساعت آینده را ببینید و پاسخ به آن در فیس بوک مسنجر. ادامه روند، هفته گذشته که برنامه راه اندازی "روز رسول" برای کاربران به ایجاد دقیق پست ناپدید همان خرید گیفت کارت، اما بر محور ایجاد طرح با دوستان. فیس بوک در اصل از فیس بوک دخرید گیفت کارتان در ایرلند تست شده خرید گیفت کارت.

[Update 3/16]: فیس بوک تماس گرفته خرید گیفت کارت تخصصی با یک اصلاح، بیان کرد که برخی اطلاعات غلط شده خرید گیفت کارت شناور در اطراف آنلاین و شرکت "این آلیاژها نمی کردن در سطح جهان هنوز . " این شرکت ذکر شده خرید گیفت کارت که آن را "هنوز هم آن را آزمایش در چند کشور – اخیرا، شیلی، ویتنام و یونان از دیروز"، ". هیچ برنامه اجرای جهانی و یا جدول زمانی برای به اشتراک گذاشتن کاملا رتبهدهی نشده خرید گیفت کارت" اما از آن خرید گیفت کارت


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/16 | نویسنده : admins