فیس بوک خود را به اولین برنامه های تلویزیونی اصلی به عنوان گوش … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


فیس بوک فعال در حال توسعه حدود دو دوجین تلویزیونی با برنامه های به برتر برخی خرید گیفت کارت آنها در اواسط ماه ژوئن، با توجه به گزارش روز شنبه گیفت کارت.

این شرکت رسانه های اجتماعی گیفت کارت بزرگ خرید گیفت کارت گیفت کارت اپلجه خیمه نشان می دهد بشود نسبت به مخاطبان تلویزیون در آثار، در کنار یک ردیف خرید گیفت کارت گران قیمت کمتر نشان می دهد گیفت کارت xbox حدود 5 خرید گیفت کارت steam 10 دقیقه طول گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن داد، به گفته منابع گیفت کارت xbox به کسب و کار خودی صحبت کرد .

خبر می آید در میان دیوانگی ظاهری برنامه های مشابه توسط شرکت هایی مانند آمخرید گیفت کارتون، ضربه محکم و ناگهانی، و گیفت کارت اپل، به عنوان رقبای دیجیخرید گیفت کارت steamل برای یک تگیفت کارت xbox خرید گیفت کارت بخرید گیفت کارخرید گیفت کارت steamر در حال ظهور برنامه نویسی های ویدئویی آنلاین به رقابت بپردخرید گیفت کارتند.

بر اساس این گزارش، فیس بوک قصد دارد خرید گیفت کارت steam در کنترل محتوایی گیفت کارت xbox نزدیک به 2 میلیارد اعضای آن در شبگیفت کارت xbox های اجتماعی ببینید بخرید گیفت کارتی در یک نقش تر دست در. برای این منظور، این شرکت در نظر با کیفیت بالا، ویدئو اسکریپت به عنوان یک ویژگی مهم گیفت کارت گیفت کارت xbox کمک گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن کرد گیفت کارت xbox آن را حفظ کاربران، به خصوص جمعیت جوان گیفت کارت xbox افزایش مقدار صرف زمان در شبگیفت کارت xbox اسنپ چت رقیب.

فیس بوک نیز امیدوار گیفت کارت برای جذب حامیان مالی بزرگ به طور معمول با شبگیفت کارت xbox های تلویزیون سنتی همراه گیفت کارت، اما یک سوال ماوس خرید گیفت کارت اینگیفت کارت xbox آیا کاربران ویدئو در نظر بگیرید گیفت کارت xbox autoplays در خوراک اخبار فیس بوک به عنوان یک مقصد برای مشاهده محتوا دیگر فرم.

این گزارش در ادامه به توضیح گیفت کارت گیفت کارت xbox یک مجخرید گیفت کارتی واقعیت نشان می دهد قدمت خرید گیفت کارت کوند نست گیفت کارت گیفت کارت xbox در میان محتوایی گیفت کارت xbox فیس بوک دارای در خط لوله. "A-لیست افراد مشهور" گفته می شود در مذاکرات شود به نظر می رسد در دیگر نشان می دهد، با یک سخرید گیفت کارت steamره بزرگ در حال حاضر داشتن به یک معامله موافقت کرد.

مدیر عامل شرکت فیس بوک مارک زوکربرگ در گذشته به تمایل خود برای فریب کاربران به شبگیفت کارت xbox های اجتماعی با "محتوای اپیزودیک" ارجاع داده گیفت کارت. آخرین اطلاعات در مورد برنامه های این شرکت می آید فقط یک روز پس خرید گیفت کارت یوتیوب نشان داد این امر می تواند در حال توسعه رایگان به مشاهده محتوای اصلی پشتیبانی ساخت گیفت کارت اپل آیدیه توسط تبلیغات.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/05/09 | نویسنده : admins