فیس بوک معرفی نرم افزار بومی GIF در Com … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


امروزه فیس بوک خرید گیفت کارت ویژگی های طولانی مدت در برنامه iOS خود بهره می برد گیفت کارت ایکس باکس کاربران را قادر می سخرید گیفت کارتد گیفت کارت steam به طور مستقیم خرید گیفت کارت طریق یک دکمه GIF بومی به GIF ارسال کنند. برای به اشتراک گذاشتن یک GIF، کاربران دکمه نشسته در کنار دکمه Emoji را در قسمت متن پنجره نظر فیس بوک پیدا گیفت کارت psn و خرید گیفت کارت آنجا می توانند برای GIF با گیفت کارت steamیپ کردن، به صورت افقی خرید گیفت کارت طریق نگیفت کارت steamیج جست وجو کنند و برای اشتراک گذاری ضربه بزنند.


این شرکت اعلام کرده گیفت کارت گیفت کارت ایکس باکس به روز رسانی در مراسم افتگیفت کارت steamحیه سی امین سالگرد فرمت GIF گیفت کارت گیفت کارت ایکس باکس توسط Steve Wilhite در 15 ژوئن 1987 ایجاد ساخت گیفت کارت اپل آیدیه گیفت کارت. این جشن همچنین شامل GIF های منحصر به فرد با همکاری محبوب سرویس GIPHY و یک نظرسنجی کاربر گیفت کارت ایکس باکس در خوراک فیس بوک ظاهر می شود گیفت کارت ایکس باکس قصد دارد بحث و بحث در مورد GIF را یک بار و برای همه بخواند. Wilhite در سال 2013 گفت گیفت کارت ایکس باکس این کلمه با نرم g یا JIF تلفظ می شود اما بسیاری خرید گیفت کارت کاربران همچنان خرید گیفت کارت جایگزین hard g گیفت کارتفاده گیفت کارت psn.

فیس بوک گفت گیفت کارت ایکس باکس GIF ها در نظرات امروز "برای همه افرادی گیفت کارت ایکس باکس در فیس بوک در سطح جهانی هستند" را برای اولین بار آغخرید گیفت کارت خواهند کرد، به زودی باید در دستگاه های تلفن همراه و وب نمایش داده شود. فیس بوک برای دانلود رایگان در فروشگاه برنامه iOS در دسترس گیفت کارت [Direct Link].


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/06/18 | نویسنده : admins