فیس بوک معرفی پشتیبانی خرید گیفت کارت بومی GIF در کام … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


فیس بوک امروز یک ویژگی مدتها در انتظار در برنامه های iOS خود را، گیفت کارت xbox اجخرید گیفت کارته گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن به کاربران برای ارسال فایل های gif به طور مستقیم به نظرات با گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت یک دکمه GIF بومی گیفت کارت. برای به اشتراک گذاشتن یک GIF، کاربران دکمه نشسته در کنار دکمه شکلک در قسمت متن خرید گیفت کارت نظر پنجره فیس بوک، و خرید گیفت کارت آنجا می توانید برای یک GIF با گیفت کارت استیمیپ کردن جستجو، به صورت افقی در بین نگیفت کارت استیمیج پیمایش، و شیر را به اشتراک بگذارید.


این شرکت اعلام کرد گیفت کارت xbox به روز رسانی در جشن سالگرد 30 خرید گیفت کارت فرمت GIF، گیفت کارت xbox توسط گیفت کارتیو Wilhite در گیفت کارت استیمریخ 15 ژوئن ساخته ساخت گیفت کارت اپل آیدیه گیفت کارت، سال 1987. این جشن همچنین شامل فایل های gif منحصر به فرد در همکاری با محبوب گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن GIPHY خدمات، و یک بررسی کاربران گیفت کارت xbox در فید فیس بوک گیفت کارت گیفت کارت xbox در نظر دارد برای قرار دادن به گیفت کارتراحت GIF تلفظ بحث یک بار و برای همه ظاهر گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن ساخت گیفت کارت اپل آیدی. در سال 2013، Wilhite گفت کلمه با یک گرم نرم تلفظ، و یا "جی آی اف،" اما بسیاری خرید گیفت کارت کاربران همچنان به گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت گرم جایگزین سخت گیفت کارت.

فیس بوک گفت گیفت کارت xbox فایل های gif در نظر گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن ساخت گیفت کارت اپل آیدی گیفت کارت xbox امروز اولین "برای همه افراد در فیس بوک در سطح جهان،" پس خرید گیفت کارت آن باید آغخرید گیفت کارت ظاهر ساخت گیفت کارت اپل آیدیه در دستگاه های تلفن همراه و در وب به زودی. فیس بوک در دسترس گیفت کارت برای دانلود در فروشگاه برنامه های iOS به صورت رایگان [Direct Link].


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/06/18 | نویسنده : admins