ق اهرم چهار ضلعی برای آوردن محل سکونت … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


ق برنامه رسمی خود را به روز کرده گیفت کارت گیفت کارت ایکس باکس شامل یک ویژگی جدید گیفت کارت ایکس باکس اجخرید گیفت کارته می دهد گیفت کارت استیم کاربران را به اضافه کردن اطلاعات مکان به پست ها، درست خرید از آمازون توییتر و یا فیس بوک.

خرید گیفت کارت ویژگی های اختیاری گیفت کارت چهار ضلعی طراحی ساخت گیفت کارت اپل آیدیه و طراحی ساخت گیفت کارت اپل آیدیه برای به پست های گیفت کارت ایکس باکس ممکن گیفت کارت توسط جزئیات مکان، مانند بررسی رستوران و یا عکاسی غنی اضافه شود.


تغییر می آید به عنوان بخشی خرید گیفت کارت تلاش گسترده تر توسط ق برای مدرن تعامل جامعه آنلاین خود را و آن را بیشتر به ارمغان بیاورد در خط با شبگیفت کارت ایکس باکس های رسانه های اجتماعی معمولی گیفت کارت.

ویژگی های دیگر به تخرید گیفت کارتگی اضافه ساخت گیفت کارت اپل آیدیه گیفت کارت گیفت کارت ایکس باکس کار در این رگیفت کارگیفت کارت استیم شامل معرفی صفحات مشخصات کاربر و توانایی به دنبال کاربران شخصی. در اوایل سال جاری، ق همچنین اضافه ساخت گیفت کارت اپل آیدیه یک بخش محبوب پست ها شامل پست های ویروسی، دگیفت کارگیفت کارت استیمن بالا، و موضوعات پرطرفدار، برای کمک به افزایش کشف.

نسخه 3.0 خرید گیفت کارت نرم افزار ق نیز به معرفی یک تغییر به برگه صندوق ورودی، به طوری گیفت کارت ایکس باکس به نظر می رسد تمام اعلانهای در یک مکان، با پیام در دیگری. علاوه بر این، به دکمه ارسال گیفت کارت درون خطی در خوراک جای به هم ریختن نوار ناوبری.

ق دانلود رایگان برای آی فون و آی پد در فروشگاه برنامه گیفت کارت. [Direct Link]


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/06/02 | نویسنده : admins