ق اهرم چهار ضلعی برای آوردن محل سکونت … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


ق برنامه رسمی خود را به روز کرده خرید گیفت کارت گیفت کارت xbox شامل یک ویژگی جدید گیفت کارت xbox اجخرید گیفت کارته می دهد گیفت کارت استیم کاربران را به اضافه کردن اطلاعات مکان به پست ها، درست خرید از آمازون توییتر و یا فیس بوک.

خرید گیفت کارت ویژگی های اختیاری خرید گیفت کارت چهار ضلعی طراحی ساخت گیفت کارت اپل آیدیه و طراحی ساخت گیفت کارت اپل آیدیه برای به پست های گیفت کارت xbox ممکن خرید گیفت کارت توسط جزئیات مکان، مانند بررسی رستوران و یا عکاسی غنی اضافه شود.


تغییر می آید به عنوان بخشی خرید گیفت کارت تلاش گسترده تر توسط ق برای مدرن تعامل جامعه آنلاین خود را و آن را بیشتر به ارمغان بیاورد در خط با شبگیفت کارت xbox های رسانه های اجتماعی معمولی خرید گیفت کارت.

ویژگی های دیگر به تخرید گیفت کارتگی اضافه ساخت گیفت کارت اپل آیدیه خرید گیفت کارت گیفت کارت xbox کار در این رخرید گیفت کارگیفت کارت استیم شامل معرفی صفحات مشخصات کاربر و توانایی به دنبال کاربران شخصی. در اوایل سال جاری، ق همچنین اضافه ساخت گیفت کارت اپل آیدیه یک بخش محبوب پست ها شامل پست های ویروسی، دخرید گیفت کارگیفت کارت استیمن بالا، و موضوعات پرطرفدار، برای کمک به افزایش کشف.

نسخه 3.0 خرید گیفت کارت نرم افزار ق نیز به معرفی یک تغییر به برگه صندوق ورودی، به طوری گیفت کارت xbox به نظر می رسد تمام اعلانهای در یک مکان، با پیام در دیگری. علاوه بر این، به دکمه ارسال خرید گیفت کارت درون خطی در خوراک جای به هم ریختن نوار ناوبری.

ق دانلود رایگان برای آی فون و آی پد در فروشگاه برنامه خرید گیفت کارت. [Direct Link]


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/06/02 | نویسنده : admins