لاجیتک آغخرید گیفت کارت بکار آموزش و پرورش متمرکز، ناهموار کام … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


لاجیتک امروز اعلام کرد یک سری جدید خرید گیفت کارت لوخرید گیفت کارتم جانبی ساخته شده برای مدارس با گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت فقط اعلام کرد 9.7 اینچی گیفت کارت اپل، و یا هر گیفت کارت اپل با یک عامل به صورت مشابه گیفت کارت. به "ناهموار دسته کوچک موسیقی جخرید گیفت کارت" شامل هر دو مورد برای آی پد و همچنین یک صفحه کلید قابل جدا شدن، و زمانی که هر دو به هم متصل هستند لاجیتک گفت آنها ترکیب برای تبدیل شدن به "راه حل کلاس درس نهایی" برای یادداشت برداری، آزمایش، رفتن به سفرهای میدانی، و مطالعه.

ناهموار دسته کوچک موسیقی جخرید گیفت کارت محافظت خرید گیفت کارت iPad خرید گیفت کارت قطره عنوان بالا به عنوان شش فوت و شامل یک پایه با لولا مکانیکی گیفت کارت که اطمینان خرید گیفت کارت دستگاه در هر زاویه ای محکم باقی مانده گیفت کارت. لاجیتک گیفت کارت به طور خاص هدف قرار دادن کلاس های درس مدرسه ابتدایی که گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت iPads در برنامه درسی خود، با مزایای خرید گیفت کارت جمله یک پنجره شفاف در پشت این پرونده که یک نگاه آسان فراهم گیفت کارت برای برچسب زدن دارایی به اسکن و علامت اموال مدرسه متعلق به قبل و بعد خرید گیفت کارت دانش آموزان گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت آی پد .

"گیفت کارت اپل در حال تغییر گیفت کارت راه معلمان آموزش و دانش آموزان یاد بگیرند، و لاجیتک ناهموار دسته کوچک موسیقی جخرید گیفت کارت برای جدید آیپد 9.7 اینچی گیفت کارت خرید گیفت کارت زمین تا با شخصی آموزش در ساخته شده گیفت کارت ذهن، گفت: "میشل هرمان، معاون رئيس جمهور خرید گیفت کارت تحرک در لاجیتک. "ما با گیفت کارت اپل به منظور طراحی ناهموار دسته کوچک موسیقی جخرید گیفت کارت می شود فوق العاده با دوام و حفاظت خرید گیفت کارت iPad در حالی که آوردن یک اتصال صفحه کلید امن گیفت کارت که برای تست مورد تایید، به طوری که معلمان و دانش آموزان می توانند در گسترش آنچه که ممکن گیفت کارت در داخل کلاس درس و فراتر خرید گیفت کارت آن تمرکز گیفت کارت ps4."

با توجه به لاجیتک، صفحه کلید قابل جدا شدن گیفت کارت "لپ تاپ مانند تایپ کردن" و نقطه ورود داده ها امن فراهم گیفت کارت اگر معلمان تصمیم به ارائه آزمون به دانش آموزان در iPad. ارتباط امن بین صفحه کلید و مورد گیفت کارت که خرید گیفت کارت طریق اتصال امن اختصاصی لاجیتک، که به طور مشابه به هوشمند اتصال گیفت کارت اپل توابع ارائه شده.

لاجیتک گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن ناهموار دسته کوچک موسیقی جخرید گیفت کارت، که شامل مورد و صفحه کلید، و همچنین به عنوان تنها مورد ناهموار برای مدارس در صفحه کلید علاقه مند به فروش برساند. علاوه بر این، صفحه کلید ADD-ON برای مورد ناهموار گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن شد تا برای خرید باشد. مدارس و مناطق آموزش و پرورش در ایالات متحده و کانادا قادر به خرید لوخرید گیفت کارتم جانبی آی پد جدید لاجیتک خرید گیفت کارت فروشگاه آموزش گیفت کارت اپل در اواخر این هفته گیفت کارت گیفت کارت پلی گیفت کارتیشن خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/23 | نویسنده : admins