(محصول) سرخ آیفون 7 گیفت کارت اپل می شود unbo اول … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]تنها چند ساعت پس گیفت کارت اپل اعلام کرد که نسخه ویژه (محصول) سرخ خرید گیفت کارت آی فون خود را 7 و 7 به علاوه گوشی، کاربر YouTube مارکز برونلی یک نوع آیفون 7 به علاوه دریافت و به آن کامل جعبه گشایی و دست در درمان گیفت کارت.

در این ویدئو دیده می شود، زیر، برای اولین بار نشان شدن آی فون گیفت کارت اپل در طبیعت، و برانلی یادداشت گزینه رنگ جدید "بسیار قرمز،" بسیار شبیه به نسخه ویژه نسخه های آی پاد شرکت می باشد.

را به همراه یک جعبه به تخرید گیفت کارتگی طراحی شده نشان دادن آیفون قرمز با قرمز "آی فون" و لوگوی گیفت کارت اپل گرافیک، بسته بندی گوشی های هوشمند را شامل درج خاص اطلاعاتی در مورد (قرمز) همکاری گیفت کارت اپل گیفت کارت. یک کارت کوچک همراه با دفترچه راهنمای معمول و اطلاعات گارانتی توضیح می دهد نبرد مداوم این موسسه خیریه با HIV / AIDS، و یادداشت بخشی خرید گیفت کارت درآمد حاصل به دست آمده خرید گیفت کارت (محصولات) فروش سرخ آیفون به سمت صندوق جهانی سخرید گیفت کارتمان گیفت کارت.

حرکت به تلفن خود، برونلی می گوید پایان قرمز آنودایز گیفت کارت "مسخره خوب،" با اشاره به تضاد بین فلزی، لنز دوربین سیاه و سفید و نقره ای روشن لوگوی گیفت کارت اپل. با وجود "اشباع" شاسی قرمز آن، ناهنجاری های سفید آیفون جدید آن را برای کاربر YouTube نیست. او همچنین اشاره حلقه خخرید گیفت کارتنی نقره اطراف ID لمسی دست نخورده باقی مانده گیفت کارت، یک انتخاب طراحی که باعث می شود کل مجمع صفحه نمایش ظاهر خارج خرید گیفت کارت محل.

این محصول سرخ آیفون 7 بخرید گیفت کارتدید قفسه های فروشگاه این جمعه، مارس 24. گیفت کارت اپل قیمت گذاری 4.7 اینچی آیفون 7 نسخه در 749 $ برای 128 گیگابایت ذخیره سخرید گیفت کارتی، در حالی که یک مدل مجهز به 256 گیگابایت در می آید در 849 $. بزرگتر 5.5 اینچی آیفون 7 به علاوه تکرار می آید در مربوطه 869 $ و 969 $ برای ظروف همان ذخیره سخرید گیفت کارتی.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/26 | نویسنده : admins