معامله: سامسونگ کهکشان S7 خیابان در انواع…

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]


با S8 سامسونگ کهکشان توجه به راه اندازی بعد از این ماه در یک رویداد در نیویورک، بسیاری از مردم S7 کهکشان فعلی خود را از فروش یا فروشندگان هستند سهام خود را از دستگاه تخلیه. که منجر به برخی از قیمت های بسیار بزرگ در این دستگاه است که هنوز دستگاه بسیار خوب انتخاب کنید تا به حال حاضر است. بیش از در eBay, شما انواع شروع در فقط $289 پیدا کنید. مدل ورایزون $289، در حالی که AT&T یکی برای $324 فروش است و با حداکثر سرعت دویدن یکی 349 $ برای فروش است فروش است. تمام این مرمت شده و باز شده است. معنی که Verizon و Sprint آنهایی نیز کار بر روی حامل GSM AT&T و T-موبایل دوست.

S7 کهکشان بزرگ به دنبال 5.2 اینچ QHD سوپر صفحه نمایش AMOLED, Qualcomm پردازنده گل میمون 820 و 4 GB RAM صفحه است. هر مدل نیز 32 GB از ذخیره سازی به همراه میکرو SD کارت حافظه برای ذخیره سازی آن در حال گسترش است. داخل, شما را پیدا کنید باتری 3000mAh است که غیر قابل انتقال است اما آن هنوز شما تمام طول روز گذشته باید. S7 کهکشان نیز گرفتن آن بروز رسانی به آندروید نان بادامی 7.0 حال حاضر که آخرین و بزرگترین نسخه آندروید، همانطور که ما صحبت می کنند.

شما می توانید گرفتن S7 کهکشان با استفاده از لینک های زیر. قیمت این احتمال بیش از چند هفته S8 کهکشان نزدیک به واقع موجود و اعلام می شود، اما هنوز هم برخی از معاملات بزرگ اینها نوسان خواهد شد.

فروش سامسونگ گالکسی S7 (ورایزون) فروش سامسونگ گالکسی S7 (AT&T) فروش سامسونگ گالکسی S7 (Sprint)


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/13 | نویسنده : admins