نجات جهان در دقیقه 88 با 8…

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

“شخصیت های قابل پخش 88? شما دیوانه است!”احتمالا قبل از ما شروع به کار در قهرمانان 88 چه ما خودمان خواسته باید است. اما نه، با بسیاری از بازی های قبلی ما، ما برای آوردن چیزی جدید به سبک حتی اگر آن تقریبا تجاری خودکشی و تیم توسعه را به محدودیت های خود فشار ما، مقابله با شد تعيين شد!

قهرمانان 88 platformer سوم ما است. ما نیز موفقیت با سوپر خانه از مرده Ninjas، بازی با بسیاری از سلاح های موجود به بازیکن داشته ایم و هر کس تحت تاثیر قرار چگونه شما بازی بازی. آن تا حد زیادی این است که الهام گرفته از ما را به ایجاد یک بازی که در آن قهرمانان خود را که تغییر گیم پلی به جای سلاح بود.

چند بازی در مفاهیم مشابه قبل از اینکه مانند فوق العاده 101 Broforce، و سرکش میراث اما هیچ یک از این مجبور بازیکن به طور مداوم تغییر شخصیت هر دقیقه یا پس از لمس بود و به توانایی های جدید خود را وفق دهند.

بازی خود 2D platformer بازی در برابر ساعت که در آن هر یک به اتمام سطح یا مرگ نابهنگام به ارمغان می آورد یک قهرمان جدید به نزاع است. Dr.H8 برگزاری باج زمین و تهدید کننده برای از بین بردن این سیاره در دقیقه 88 اگر خواست او را برآورده نمی.

بازیکن نمی تواند قطع اگر آنها می خواهند برای تکمیل تمام سطوح 88 قبل از محدودیت زمانی منقضی می شود. البته این به این معنی شما باید کامل هر سطح به طور متوسط از یک دقیقه به احتمال توقف Dr.H8، پس از گرفتن کلید های میانبر و با استفاده از روش های هوشمندانه برای سطوح قائل و تقریبا ضروری است!

آینده با قهرمانان 88 چالش قابل توجهی بود. اگرچه چند قهرمانان با هم تداخل دارند توانایی (مانند در حال اجرا، پریدن و تیراندازی) ما می خواستیم به شامل انواع تا آنجا که ممکن است به طوری که بازیکن را به یادگیری تکنیک های جدید و خارج از جعبه فکر می کنم تحت فشار قرار دادند. به عنوان مثال، کنترل های خزنده یکپارچهسازی با سیستمعامل درست مثل قدیمی بازی نوکیا تلفن همراه، مار. تقویت کننده غاز احساس آشنا به طرفداران سیارات و چلم سمی بیعت را به Wizball می پردازد. البته هر قهرمان می شود قادر به تکمیل هر سطح، بنابراین ما تا به حال به مراقبت خاص با سطح طراحی و تست با کاپیتان غول ما باعث بسیاری از مشکلات را صرفا به خاطر قد بود!

هر چند تیم هسته سالها تجربه در زمینه توسعه بازی پشت سر آنها، قهرمانان 88 بود جاه طلبانه ترین بازی هر یک از ما در کار است. ساخت platformer به خودی خود به دور از بی اهمیت است، اما ایجاد بازی با شخصیت های قابل پخش 88 نه فقط یک یا دو دیوانه بود!

حال هر قهرمان به prototyped قبل از هر هنر یا صوتی می باشد تولید شده، با هنرمندان به ویژه تعهدی سنگین بودن. برخی از قهرمانان ویژه پیچیده توانایی, بیش از حد، آن را روز یا هفته به حق بود. این بود تنها زمانی که ما چیزی شبیه به قهرمانان 10 در بازی است که مفهوم شروع به درخشش از طریق بود — پریدن بین قهرمانان هر بار سطح را به پایان رسید و یا کمک به خاطر درگذشت بازی تازه و شما هرگز نمی دانستند که قهرمان شما با بعدی را تا پایان.

پس چرا 88? چند بار در طول توسعه وجود دارد که ما در نظر گرفته شده تغییر شماره ای که به چیزی کمتر رعب آور، مانند 77، 66، 44 و من مطمئنم که حتی صحبت از 22 در یک نقطه وجود دارد!

من همیشه به حال جاذبه و افسون با شماره 88، رفتن به سالهای نوجوانی من هنگامی که من را به 88 منطقه در سوپر Famicom و تعداد بازی استفاده می شود همچنین در ماشین من صفحات پروانه از بازگشت در سال 1999 بود. دیوانه واقعیت روز: من وارد اف تی او به انگلستان پس از تبدیل شدن به قلاب در گران Turismo بدون حتی مصرف آن را برای یک درایو تست! من از آن زمان رشد و معقول تر هستم.

خوشبختانه توسعه ادامه داد: برای رفتن هست; همه قهرمانان 88 و سطوح سرانجام راه خود را ساخته شده به بازی با سرگرم کننده افزایش بیشتر به ما اضافه شده. سطوح جدید تا آنجا که برای نسخه PS4 جعبه ایم اضافه شده دو قهرمانان بیشتر و هشت در حالت H8 ویژه است که در خصوص حتی برای کارشناسان مالیات! صرف دو سال ساخت این بازی ما در نهایت قادر به انتشار آن و سایر افراد با بازی هیجان زده.

ما تا به حال زمان GR8 قهرمانان 88 ساخت، و ما امیدواریم که شما لذت بردن از تمام قهرمانان 88 تجربه و کشف برخی از استعدادهای پنهان خود را! ما خواسته به دکتر H8 فکر فراق…

“بری چهره من دریافت مانده انسان! من حقیر شمردن خود سیاره بمیرد. انقراض قریب الوقوع است، تا آخرین لحظه های بی معنی زندگی احساساتی خود لذت ببرید!”


<


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/13 | نویسنده : admins