نحوه غیر فعال کردن چرخش صفحه اصلی بر روی گیفت کارت اپل … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]نکات

به طور پیش فرض، گیفت کارت اپل آیفون 6 به علاوه، 6s به علاوه، و 7 به علاوه اضافه کردن یک صفحه خودکار چرخش به iOS، آیکون مجددا مرتب و حوض هر زمان گیفت کارت ایکس باکس یک دستگاه وری کج. گذشته خرید گیفت کارت قفل جهت گیری مرکز کنترل، در اینجا یک راه غیر مستقیم خرید گیفت کارت دستیابی به نتیجه همان خرید گیفت کارت.

در برنامه تنظیمات ، شیر بر روی نمایش و روشنایی ، و سپس بر روی "نمایش" را در زیر نمایش زوم [19459022دسته] به سمت پایین بسیار. اسمی این گزینه فقط باعث می شود آن را آسان تر به فهرست و شیر بر روی آیکون. به عنوان یک نتیجه خرید گیفت کارت با خرید گیفت کارتفاده خرید گیفت کارت آن، با این حال، صفحه نمایش دیگر چرخش گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن ساخت گیفت کارت اپل آیدی.

به سوئیچ، شیر بر روی "بزرگنمایی" پس خرید گیفت کارت آن در "تنظیم". مشخصات فنی آی فون خرید گیفت کارت به تنظیم مجدد درخوخرید گیفت کارت تغییر دهید، اما بر خلاف یک نرمال راه اندخرید گیفت کارتی مجدد این فقط باید چند ثانیه طول بکساخت گیفت کارت اپل آیدی

گیفت کارت ایکس باکس در آن خرید گیفت کارت. – به دوره معکوس، بخرید گیفت کارتگشت به منوی نمایش زوم و را انتخاب کنید "خرید گیفت کارگیفت کارت استیمندارد" به جای. روش فوق در iOS 9 کار گیفت کارت و 10.

توجه داشته باشید گیفت کارت ایکس باکس حداقل برخی خرید گیفت کارت برنامه ها، مانند پیام گیفت کارت اپل، ادامه گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن داد به چرخش رابط خود را حتی با نمایش زوم در، و ممکن خرید گیفت کارت هیچ راهی برای غیر فعال کردن این در داخل وجود دارد یک برنامه تنظیمات.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/04/20 | نویسنده : admins