نشت: G6 ال جی راه اندازی در ایالات متحده در Apri… |گیفت card خرید گیفت کارت گوگل پلی

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]


G6 ال جی اعلام شد ماه گذشته در بارسلونا در کنگره جهانی موبایل. این شرکت اعلام کرد خود را با نام تجاری جدید گوشی های هوشمند گل سرسبد اما زمانی که دستگاه در دسترس ساخته شده را در نظر نمی خواهد. اگر نشت از Evleaks چیزی به توسط با این حال، آن که G6 ال جی در ایالات متحده در آوریل 7th, راه اندازی ممکن خرید گیفت کارت به نظر می رسد. Evleaks مشترک رندر بیش از آخر هفته G6 ال جی که نه لزوما اخبار اینجا هر چند، اخبار آوریل 7 تاریخ در تلفن. به عنوان گوشی های هوشمند سازان معمولا تاریخ انتشار در ارائه می مطبوعات خود قرار داده خرید گیفت کارت. او نیز اشاره می کند G6 ال جی در رنگ فقط دو راه خرید گیفت کارت، و که رنگ سفید نمی خواهد به آمدن به ایالات متحده.

در حال حاضر، هنگامی که آن را به مناطق مختلف می G6 ال جی گوشی های هوشمند بسیار متفاوت خرید گیفت کارت. در ایالات متحده، کاربران بی سیم شارژ صورت PMA و چی دریافت کنید. در همین حال در مناطق دیگر شما ممکن خرید گیفت کارت G6 ال جی با چهار مبدل دیجیتال آنالوگ بود که در V20 دریافت و در مناطق بیشتری (شایع در آسیا) G6 ال جی با 64 GB از ذخیره سازی به جای 32 GB خرید گیفت کارت که شما هر جای دیگر پیدا کنید پیدا کنید. و در حال حاضر به نظر می رسد که G6 ال جی می خواهد در ایالات متحده در سیاه و سفید و یا تیتانیوم. نه که بد رنگ خرید گیفت کارت اما بسیاری را به گرفتن دست خود را بر روی مدل سفید هیجان زده بودند.

در حال حاضر، ما می دانیم که تمام چهار عمده حامل – AT&T, T-Mobile با حداکثر سرعت دویدن و ورایزون – می شود حمل G6 ال جی هنگامی که آن را راه اندازی. که که آوریل 7th خرید گیفت کارت یا خیر خرید گیفت کارت هنوز به تعیین خواهد شد. به یاد داشته باشید که این فقط در نشت در این نقطه خرید گیفت کارت و در حالی که به این چیزها Evleaks به طور معمول درست خرید گیفت کارت، هنوز هم 100% تایید نیست. بنابراین ما G6 ال جی در دسترس در فروشگاه های نسبتا باید البته آوریل 7th مراتب از حال حاضر نیست که به زودی. و برای کسانی که دنبال به گرفتن دست خود را در G6 ال جی این خبر هیجان انگیز خرید گیفت کارت. قیمت گذاری هنوز خرید گیفت کارت نه تایید شده چه, رتبهدهی نشده خرید گیفت کارت اما به احتمال زیاد خواهید بود به نزدیک به آنچه G5 ال جی در سال گذشته قیمت بود.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/13 | نویسنده : admins