نشست دوستان خود را در یک دنیای بیگانه – PlayStation.Blog |گیفت کارت پلی استیشن

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

این ناهموار، از chasms بی ثمر از Farpoint در حال حاضر خطرناک خرید گیفت کارت. حالا صدای خش خش اضافه کنید، scampering از، تف موجودات که در این سیاره زندگی می کنند و شما برای تفنگ خود را در این تیرانداز اول شخص برای گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن VR خدا را شکر بیشتر خرید گیفت کارت. اما چرا شجاع چنین خطراتی به تنهایی؟ این تیم در ضربه دنده سخت کار می کرد به ساخت سطح منحصر به فرد که شما می توانید با یک دوست آنلاین لذت ببرید، و من به آنها صادق (البته [19،459،004] محکوم [19،459،005]) تلاش با ضربه دنده موسس ست Luisi. [19،459،006]

چالش تعاونی به کنار، مبارزه در Farpoint افزایش گیم پلی اول شخص به ارتفاعات شگفت انگیز خرید گیفت کارت. زوج با کنترل PS VR هدف، دقت شلیک هر یک از سلاح های علمی تخیلی Farpoint خرید گیفت کارت وهم آور خرید گیفت کارت. نگاه کردن دامنه – همانطور که در، در واقع افزایش کنترل، نزدیک یک چشم، و نگاه کردن دامنه – و شما خواهید دید شبکه دوربین نجومی معلق در هوا بر وحشت نواختن شکار شما را پایین

این حس فیزیکی منحصر به فرد برای واقعیت مجازی و به خصوص در Farpoint درگیر خرید گیفت کارت که شما لولا، محور، هدف، و کشیدن ماشه، پلاسما دور پانچ از طریق کاراپاس و سنگ در هر بار برخورد هیجان انگیز.

در حال حاضر از آن همه با یک دوست در کنار شما تصور کنید.

 Farpoint

Farpoint آهنگ هر دو هدست گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن VR و کنترل هدف، و در انجام این کار می توانید محل از بدن خود را در هر لحظه خرید گیفت کارتنباط. این به این معنی شما و دوست دارند یک شخصیت کامل برای کنترل، از کج کردن سر خود در سردرگمی به حرکتی در جهت هدف بعدی خود را.

این لحظات رسا را ​​به جهان زنده خرید گیفت کارت، و باز کردن فرصت گیم پلی کوچک اما خاص خرید گیفت کارت. زبان بدن در حال حاضر یک روش عملی از ارتباطات، به جای فشار دادن یک دکمه برای هیجان نشان دادن پیش ساخته شده. در گرما از مبارزه با این حرکات ساده به یک راه طولانی.

سطوح تعاونی مانند پهن، عرصه سنگی ساخته شده خرید گیفت کارت. دشمنان سطح از تمام جهات سیل و آن را تا به شما را به پوشش، آتش بازگشت، و احیای هم تیمی خود را باید او توسط نیروهای بیگانه غرق شده خرید گیفت کارت.

 Farpoint

بین دعوا، شما و دوست می تواند در ایستگاه های منابع خرید گیفت کارتراحت (هر دو ظاهرا و به معنای واقعی کلمه) و بار کردن در منابع، مبادله دنده خود را، و حتی هر یک از دیگر شلیک در سر. بله، آتش دوستانه فعال خرید گیفت کارت. و در واقعیت مجازی، آن را کمی خنده دار خرید گیفت کارت.

Farpoint نشان می دهد که پتانسیل کلی اول شخص VR مبارزه با کاملأ پیچیده. این دارای هر دو فوق العاده با هدف و gunplay، با سرگرم کننده اضافه شده از آوردن یک دوست همراه برای سوار شدن. شما و خود سربازان فضای بالقوه خود را می توانید آن را برای خودتان امتحان کنید زمانی که Farpoint و راه اندازی کنترل هدف مه 16. [19،459،006]


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/18 | نویسنده : admins