نقد و بررسی: جبرا نخبگان ورزشی بی سیم بیومتریک … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


جک هدفون اختلاف به کنار، AirPods رایگان طناب گیفت کارت اپل به موج اخیر علاقه به گوشی "واقعا بی سیم"، با چندین شرکت در رقابت برای یک تکه از کمک بازار.
بر اساس دانمارک-

لباس های صوتی جبرا درخوخرید گیفت کارت تجدید نظر آزادی از جنبش جوانه بی سیم بیش از بسیاری از نخبگان با هدفون ورزشی خود ($ 250)، که آن را "درست هدفون فنی پیشرفته ترین ورزش های بی سیم" در اطراف پذیرفته خرید گیفت کارت. مباهات تعدادی از ویژگی های از قبیل مربیگری در گوش و ردیابی ضربان قلب، آنها یک چشم انداز جذاب برای کاربران هدفون-تناسب اندام متمرکز نا امید شده توسط آور کابل خرید گیفت کارت.


در حالی که ادعا گیفت کارت جبرا جوانه نخبگان ورزشی بهبود تمرینات خود را در حالی که ارائه صدای عالی، 250 $ تا حد زیادی به یک هدست بی سیم پرداخت خرید گیفت کارت. ما چک کردن یک جفت برای دیدن اگر آنها در وعده های خود ارائه کرده خرید گیفت کارت.

طراحی و ویژگی های

باز کردن جعبه نخبگان ورزشی به شما ارائه با تعدادی از لوازم جانبی برای خرید گیفت کارتفاده با جوانه، که با یک مورد در رفتن شارژ خواهد شد. سه مجموعه از EarGels و سه جفت FoamTips را شامل می شوند، به علاوه دو مجموعه از EarWings برای تامین امنیت هر جوانه بصورتی پایدار و محکم در گوش شما را. همچنین یک-میکرو USB به USB-A برای اتصال تا مورد شارژ به یک منبع قدرت زمانی که باتری داخلی خود تخلیه شود وجود دارد.


راهنمای شروع سریع خرید گیفت کارت در این جعبه، در حالی که همراه برنامه جبرا ورزشی زندگی در iOS دانلود رایگان در فروشگاه App خرید گیفت کارت. این محصول با هدفونهای عمر باتری اعلام شده از تا سه ساعت، در حالی که در مورد شارژ فراهم گیفت کارت اضافی دو اتهام کامل، از این رو "تا نه ساعت شارژ" را بر روی بسته بندی.

در حالی که هدفون نگاه حجیم تر از ترین، جبرا سزاوار اعتبار برای بسته بندی بسیاری از تکنولوژی به آنها، از جمله مانیتور ضربان قلب و یک شتاب سنج سه محور برای پیگیری حرکت. هر خروجی صدای گوشی نیز شامل دو میکروفون های یکپارچه: اولین گوش برای صدای خود را، در حالی که دیگر حساس به سر و صدای خارجی خرید گیفت کارت. با صدا از طریق تصویب، این دو تزیین برای برقراری تماس صوتی واضح تر.

اندازه جوانه جبرا نخبگان ورزشی در مقایسه با AirPods


مانند هدفون Bragi خرید گیفت کارت، هدفون نخبگان ورزشی دارای دکمه فیزیکی، بنابراین شما لازم نیست که به لمس گوشی خود را در طول تمرین. دکمه های +/- بر روی جوانه چپ می توان شنود گذاشته برای تغییر حجم یا برگزار شد به جست و خیز آهنگ، در حالی که جوانه رخرید گیفت کارت دارای یک دکمه ورزشی که شروع و متوقف جلسات تمرین ضبط شده و به روز رسانی های فعالیت در تقاضا. یک دکمه پاور / پخش در زیر آن نیز می توانید خرید گیفت کارتفاده به / تماس پایان و یا فعال کردن حالت HearThrough، که موارد نادیده گرفته پخش و اجازه می دهد تا در صدا از جهان خارج خرید گیفت کارت.


این محصول با هدفونهای به عنوان داشتن مقاومت در برابر آب IP67 ذکر شده، به طوری که آنها در حال شنا برای مقاصد پوشیده نیست، اما عرق و باران قرار نیست به علت مسائل. اگر شما یک هدست به رادیو از دست دادن، جبرا ارائه می دهد جایگزین فرد در فروشگاه آنلاین خود را برای 79 $. برای مقایسه، جایگزینی گیفت کارت اپل AirPods 69 $ در هر هزینه.

جبرا می گوید جوانه یک "سبک پوشیدن انعطاف پذیر". این اشاره به این واقعیت خرید گیفت کارت که شما می توانید یک یا هر دو هدفون لباس برای دریافت موسیقی، تماس، راهنمایی های صوتی، و ردیابی بیومتریک. آنها همچنین ارائه صدای خرید گیفت کارتریو برای تماس و موسیقی، در حالی که بسیاری از محصولات دیگر "واقعا بی سیم" تنها ارائه صوتی مونو برای تماس.


در مورد شارژ برای هدفون نخبگان ورزشی حجیم تر از مورد AirPods خرید گیفت کارت، اما آن را به یک بخش عمده جامد خوب و لبه های گرد آن را احساس ریگ صاف.

رها کردن جوانه به جایگاه شارژ به طور خودکار آنها را به اتهام، در حالی که یک زن و شوهر از LED ها روشن بر روی لبه مورد نشان می دهد که سطح شارژ از هر جوانه، درخشان قرمز در طول شارژ و آبی که به طور کامل شارژ می شود. ترک آنها را در مدت 15 دقیقه می شود جوانه های خود را حدود یک ساعت از آب خرید گیفت کارت. مورد AirPods، که نگه می دارد تا 24 ساعت از باتری، ارائه سه ساعت عمر باتری به AirPods برای همان اتهام 15 دقیقه.

عملکرد

از آن زمان در حالی که برای من برای پیدا ترکیب ارجح من از دسته از راهنمایی و بال ارائه شده با نخبگان ورزشی، اما بعد از مخلوط کردن و تطابق من راهنمایی فوم به راحت ترین. مناسب برای سالن ورزش، شاید – – آنها همچنین برای تقویت باس و مانع از سر و صدا بهتر شد اگر چه من زمانی که در خارج در اجرا می شود ترجیح راهنمایی سیلیکونی زیرا آنها به من اجازه داد به شنیدن ترافیک جاده خرید گیفت کارت.

قرار دادن جوانه را به گوش خود را شامل چرخش هر یک به تناسب گرم و نرم در داخل کانال گوش خود را، و سپس بطرف خود کش خط الراس از EarWing به خط الراس از گوش شما را. آن را آسان تر از آن برای تلفن های موبایل، و پس از چند تلاش قرار دادن آنها، اقدام به طبیعت دوم تبدیل شد. من هم به پایان رسید تا مصرف کردن Earwings پس از چند جلسه آزمون بدون هیچ تفاوت قابل ملاحظه در مناسب، ساخت درج حتی سریعتر.


همانطور که گفته شد، نخبگان ورزش کمی حجیم تر از جوانه متوسط ​​خود را، اما رنگ سیاه و سفید باعث می شود آنها نسبتا کم و آنها را از گوش خود را نمی چسبد هر چیزی مانند AirPods انجام دادن. آنها فریب آمیزی نور، بیش از حد.

با خرید گیفت کارتفاده از نخبگان ورزش برای اولین بار شامل پایین نگه داشتن دکمه های چند منظوره ورزشی بر روی جوانه رخرید گیفت کارت و حجم پایین دکمه در سمت چپ، بعد از آن صدای شما را از طریق یک فرایند جفت شدن بلوتوث بسیار ساده هدایت خرید گیفت کارت که شامل شلیک تا نرم افزار تلفن همراه جبرا ورزشی زندگی و انجام یک تست کالیبراسیون.


به محض این که انجام می شود، در گوش مانیتور ضربان قلب و TrackFit حرکت خوراک سنسور داده های بیومتریک به برنامه، فراهم گیفت کارت که توانایی برنامه ریزی، نظارت، و تجزیه و تحلیل تمرینات خود را در واقعی با در گوش راهنمایی.

پس از پر کردن مشخصات کاربر، شما در نوع فعالیت شما می خواهم به سعی کنید را انتخاب کنید: دوچرخه سواری، دویدن، راه رفتن و تمرینات در فضای باز خرید گیفت کارتفاده ترین را تشکیل می دهند، با گزینه های اضافی مانند اسکیت، نخ ریسی و پیاده روی شامل در لیست فعالیت های. متناوبا، شما می توانید انتخاب کنید "فقط من آهنگ" اگر فعالیت های خود را تعریف نشده خرید گیفت کارت. توانایی برای پیگیری یک جلسه آموزش فاصله در نگاه اول قابل توجه صدا، اما من نا امید بود برای پیدا کردن وجود ندارد هر تمرین فاصله از قبل لود شده به شما به بالا و در حال اجرا – شما باید آنها را راه اندازی کنید.

وضعیت قابل توجهی متفاوت خرید گیفت کارت که آن را به فعالیت های مقطع آموزش، که یک بخش جداگانه در نرم افزار خرید گیفت کارت که شامل تعدادی از مدارهای از پیش تعریف شده جبرا با نامهایی چون "CardioCore" و "BellyBurn" می آید. بیش از 55 تمرین مختلف ذکر شده خرید گیفت کارت، با مجموعه وضوح گذاشته و دوره خرید گیفت کارتراحت، و تظاهرات های ویدئویی ارائه شده برای هر تمرین.

من انتخاب در دسترس مدارهای بیشتر وزن بدن درست و مناسب، با مبتدی معادل، متوسط، و گزینه های پیشرفته غذا به ترکیبی از توانایی های تناسب اندام پیدا شده خرید گیفت کارت. هر چه فعالیت من را انتخاب کرد، من می تواند اهداف فعالیت برای فاصله، مدت زمان، و یا کالری های سوزانده، و همچنین سرعت هدف، آهنگ، و یا منطقه ضربان قلب تنظیم شده خرید گیفت کارت. گروهی از آزمایش تناسب اندام نیز در ارائه، از جمله VO2max و آزمایش پایداری کوپر.


هنگامی که شما متصلب ام تا چند جلسه فعالیت، برنامه شروع می شود ارائه توصیه های مربیگری معنی دار بر اساس سطح تناسب اندام خود، بار آموزشی خود را در طول چهار هفته گذشته، و روز های آموزشی در طرح خود را انتخاب. برنامه نیز ارائه می دهد یک مسابقه زمان پیش بینی و یک مشاور بازیابی. آثار سابق با برآورد زمان لازم برای تکمیل اجرا می شود خود را بر اساس سطح تناسب اندام خود و مشخصات شخصی خود را (سن، وزن، قد، و غیره)، در حالی که آثار دوم با پیگیری وضعیت فیزیولوژیکی خود را و به طور خودکار نشان می دهد یک برنامه بازیابی برای بهینه سازی تعادل بین بقیه و آموزش.

همه این ویژگی بیش از خوش آمد بودند، و ساخته شده از ورزش من احساس معمول کمتر بی هدف و بسیاری یافته تر، به من دید واضح و روشنی را به بهبود در اهداف تناسب اندام خرید گیفت کارت. من به خصوص از راه تکرار من به طور خودکار در طول مجموعه مقطع آموزش شمارش شد تحت تاثیر قرار گرفت، به لطف سنسور در هدفون. از خروجی صدای در طول تمرینات نیز مفید و آموزنده بود، به من گفتن که به در حال حرکت و یا خرید گیفت کارتراحت، و من قادر به سفارشی که داده متریک به گوش من و همچنین چگونه اغلب به روز رسانی رخ داده خرید گیفت کارت لوله کشی شده بود. کشت از داده ها در ارائه در زمان واقعی، بنابراین گزینه های دانه در اینجا ساخته شده یک تفاوت بزرگ و به من اجازه داد برای جلوگیری از با اعداد و دستاوردهای در حالی که ورزش، بمباران کردند.

تنها بلات در مقابل تجزیه و تحلیل از دقت و صحت ردیابی ضربان قلب در گوش، که به نظر می رسید به نوسان شدید در پایان بالا زمانی که من واقعا اجرا می شود من رانده شد. من به طور مداوم تفاوت 1-5bpm میانگین قرائت ضربان قلب بین جوانه نخبگان ورزش و من بند قفسه سینه واهو Tickr مدیریت منابع انسانی ثبت شده خرید گیفت کارت. که صدای زیاد، اما آن را به اندازه کافی به شما فشار را به منطقه HR دیگر و مورب نتایج کلی. موضوع را در طول مقطع آموزش محصول نیست تا هر چند، عجیب. مگر اینکه شما یک ورزشکار حرفه ای هستید من این موضوع را یک شکن معامله تماس بگیرید. غیر این صورت، تجزیه و تحلیل پس از تمرین نیز در برنامه ارائه شده و ارائه متنوع، بینش عملکرد عملی را به آموزش آینده شد.


این محصول با هدفونهای با هر با خرید گیفت کارتفاده از میدان نزدیک القای مغناطیسی دیگر، که بی وقفه در سراسر آزمایش من کار ارتباط برقرار کند. هیچ تاخیر محسوس در هنگام گوش دادن به ویدئو در آی فون من هم وجود دارد. بلوتوث ثابت مقدار زیادی به اندازه کافی قوی، TOO، نگه داشته و یک اتصال در طول تمام تمرینات من، از جمله آموزش مدار زمانی که من گوشی من نزدیک در همان اتاق به سمت چپ به جای در یک تسمه به بدن من امن خرید گیفت کارت.

میکروفون دوگانه در هر earbud انجام یک کار خوب از برداشتن صدای من در طول فعالیت در فضای باز (با توجه به جبرا، آنها به صورت پویا بین جوانه چپ و رخرید گیفت کارت تغییر دهید به هر کدام میدارد تا حداقل سر و صدای خارجی) و من قادر بود می گویند: "پاسخ" به یک تماس های دریافتی در هر مناسبت من این کار را. خرید گیفت کارت من نیز قادر به برقراری ارتباط با سیری با خرید گیفت کارتفاده از دکمه های چند منظوره، اما فقط گفت: "هی سیری" کار نگیفت کارت مانند آن را با AirPods گیفت کارت اپل گیفت کارت، و دکمه در گوش با فشار دادن همیشه یک تجربه راحت خرید گیفت کارت.

با تمام این ویژگی-تناسب اندام متمرکز headlining اول در مواد بازاریابی، سوال بزرگ این خرید گیفت کارت که آیا آنها در واقع صدا خوب خرید گیفت کارت. من فکر کردم که صدا بزرگ برای در گوش جوانه تحویل – قطعا ضرب و شتم چه Bragi با هدفون، که از طراحی مشابه اما بسیار کمتر ساخته شده در تکنولوژی اداره می شود.

وضوح و جزئیات قابل توجه با توجه به محدودیت های فیزیکی مسکن راننده، و با راهنمایی سیلیکونی متصل باس کند احساس پر از شکوفه نیست. جزئیات تعجب آور به در آهنگ های بدون کلام و شماره های آسان گوش دادن لذت می برد وجود دارد، و اگر شما نمی خواهید برای گوش دادن به، بگو، هیپ هاپ و یا درام N 'باس، پس از آن شما می توانید به راهنمایی ژل برای صدای boomier، که مسلما تغییر دهید بیشتر به انجام تکرار شدید در یک باشگاه ورزشی شلوغ مناسب خرید گیفت کارت.

خط پایین

به طور کلی، هدفون جبرا نخبگان ورزشی زندگی می کنند تا صدور صورت حساب خود به عنوان لوازم جانبی صوتی بی سیم به طور کامل تناسب اندام متمرکز شده خرید گیفت کارت. ویژگی های ردیابی فعالیت پیشرفته به خوبی و با مقدار مقطع آموزش (اگر فاصله نیست در حال اجرا) دسته در ارائه و همچنین به عنوان گزینه های سفارشی آموزش کار، یک انگیزه واقعی به چالش آموزش های جدید و یا بهبود بخشیدن به عملکرد موجود خود را وجود دارد و نمرات تحلیلی خرید گیفت کارت.

با وجود راحتی از روی بروید شارژ مورد، من احساس جوانه نخبگان ورزشی هنوز هم در بخش باتری وجود ندارد. ظرفیت سه ساعته از جوانه بدان معنخرید گیفت کارت که آنها بعید خرید گیفت کارت به اکثر دوندگان از طریق یک ماراتن هستید، در حالی که یک جفت از AirPods خواهد شد. که باعث می شود جوانه نخبگان ورزشی بیشتر به آموزش به جای روز مسابقه، و پیام بازاریابی به طور کلی با توجه به جبرا مناسب هستند، بسیاری از کاربران به احتمال زیاد با آن خوب خرید گیفت کارت نکته باشد.

مزایا

  • راحت و مناسب امن
  • صدا شگفت انگیزی خوب
  • ویژگی های پیشرفته ردیابی
  • برنامه تمرین انگیزشی

CONS

  • گاهی اوقات نامنظم HR ردیابی
  • زندگی کوتاه باتری
  • در گوش دکمه های هر کس با توجه نمی

نحوه خرید

جبرا نخبگان ورزشی 250 $ هزینه و می توان از وب سایت این شرکت سفارش داد.


توجه: جبرا از earbuds نخبگان ورزشی به تخصصی به منظور اهداف این بررسی عرضه می شود. بدون جبران دیگر دریافت کرده بود.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/18 | نویسنده : admins