نقشه های گوگل را معرفی جدید اشتراک گذاری محل سکونت F … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


گوگل امروز اعلام کرد که روز رسانی های آینده به IOS، آندروید، و نسخه های دسکتاپ خرید گیفت کارت نقشه های گوگل را به یک راه معرفی برای کاربران به اشتراک گذاری مکان در زمان واقعی خود را با دوستان و خانواده. به روز رسانی گوگل خرید گیفت کارت به اشتراک گذاری مکان در گیفت کارت اپل نقشه ها، پیام متفاوت خرید گیفت کارت و یافتن دوستان من، که همه عدم توانایی به دنبال دوستان در اطراف بر روی یک نقشه در زمان واقعی خرید گیفت کارت.

در Google Maps در iOS، کاربران قادر خواهند خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل به شیر را به منوی سمت برنامه، را انتخاب کنید "اشتراک گذاری مکان،" و انتخاب خرید گیفت کارت انتخاب خرید گیفت کارت اطلاعات تماس مورد تایید شده که مکان فعلی خود را ببینید. اطلاعات تماس خرید گیفت کارت حساب Google موجود کشیده، و کاربران همچنین می توانند لینک ها خرید گیفت کارت طریق پیام به دوستانی که در لیست تماس خود نیست که آنها نیخرید گیفت کارت به اشتراک گذاشتن مکان خود را ارسال کنید.


پس خرید گیفت کارت محل کاربر مشترک خرید گیفت کارت، اطلاعات تماس خود را انتخاب خواهید دید که در آن آنها در نقشه های گوگل، به عنوان نماینده یک نماد چهره کوچک خرید گیفت کارت که در زمان واقعی با توجه به که در آن شریک واقع شده خرید گیفت کارت حرکت گیفت کارت می . آیکون کوچک در بالای قطب نما در برنامه به کاربران که موقعیت خود را برای مدت زمان آنها درخوخرید گیفت کارت کرده و یادآوری، اما آنها همچنین می توانند برای پایان دادن به اشتراک گذاری اولیه را انتخاب نمایید.

گوگل امروز یک ویدئو به جزئیات یک سناریوی واقعی که در آن ویژگی های به اشتراک گذاری مکان خود را می تواند در مفید آمده خرید گیفت کارت، با تمرکز بر روی ایجاد یک جشن تولد تعجب. در این ویدئو همچنین نشان می دهد چگونه کاربران می توانند سفرهای ماشین خود را با دوستان به اشتراک بگذارید، به طوری که آنها می توانید یک زمان رسیدن به مقصد در زمانی که شریک باید پس خرید گیفت کارت رسیدن را ببینید.گوگل گفت که به اشتراک گذاری مکان گیفت کارت گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن شد نورد خرید گیفت کارت سراسر جهان به زودی. نقشه های گوگل می توانید به صورت رایگان خرید گیفت کارت فروشگاه App iOS دانلود. [Direct Link]

خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/24 | نویسنده : admins