ویکی لیکس ادامه، خرک 7 'با جدید Docume … |گیفت کارت itunes

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]


ویکی لیکس امروز "خرک 7" سری آن با جزئیات نشت رابطه با برنامه سخرید گیفت کارتمان سیا مرتبط که با هدف آلوده دستگاه iMac و مک بوک ساخته ساخت گیفت کارت اپل آیدی ادامه داد. امروز "ماده تاریک" نصب و راه اندخرید گیفت کارتی خرک 7 زیر چند هفته پس خرید گیفت کارت ویکی لیکس عرضه "سال صفر"، که در سوء خرید گیفت کارتفاده که سخرید گیفت کارتمان سیا برای دستگاه های iOS ایجاد متمرکز ساخت گیفت کارت اپل آیدیه خرید گیفت کارت. در پاسخ در همان روز که سال صفر بیرون آمد، گیفت کارت اپل اعلام کرد که بسیاری خرید گیفت کارت آسیب پذیری در نشت در حال حاضر وصله ساخت گیفت کارت اپل آیدی.

در حال حاضر، ویکی لیکس روشن آسیب پذیری مک مرتبط و سوء خرید گیفت کارتفاده، که leakers را "همچنان ادامه دارد حتی اگر سیستم عامل دوباره نصب ساخت گیفت کارت اپل آیدیه خرید گیفت کارت." این پروژه در درخوخرید گیفت کارت، ایجاد ساخت گیفت کارت اپل آیدیه و به رهبری واحد توسعه جاسخرید گیفت کارتی ساخت گیفت کارت اپل آیدیه سخرید گیفت کارتمان سیا، که به نام "صوتی پیچ گوشتی" و نشان دهنده یک مکانیسم خرید گیفت کارت که می توانید کد را خرید گیفت کارت یک دستگاه جانبی خرید گیفت کارتقرار – چوب USB، و یا "پیچ گوشتی" – در حالی که یک مک بوت ساخت گیفت کارت اپل آیدین.


با توجه به ویکی لیکس، این اجخرید گیفت کارته می دهد تا یک مهاجم "به بوت نرم افزار حمله خود" حتی اگر مک دارای یک رمز عبور را فعال کنید در ثبت نام. در این گزارش، آن را گفت که خود صوتی پیچ گوشتی سیا خرید گیفت کارت با خیال راحت در یک نسخه سیستم عامل اصلاح ساخت گیفت کارت اپل آیدیه خرید گیفت کارت یک آداپتور گیفت کارت اپل رعد به اترنت ذخیره ساخت گیفت کارت اپل آیدیه خرید گیفت کارت. علاوه بر دکتر چه کسی -referencing بهره برداری، نقاط ماده تاریک به سمت هنوز فضل یکی دیگر خرید گیفت کارت برنامه های سخرید گیفت کارتمان سیا با هدف جمع آوری اطلاعات، آلوده، یا به نحوی فلج یک دستگاه مک.

"DarkSeaSkies" "به یک ایمپلنت که در سیستم عامل EFI خرید گیفت کارت یک کامپیوتر گیفت کارت اپل مک بوک ایر همچنان ادامه دارد" و متشکل خرید گیفت کارت "DarkMatter"، "SeaPea" و "NightSkies"، به ترتیب EFI خرید گیفت کارت، فضای هسته و ایمپلنت فضای کاربر.

اسناد بر روی "تریتون" MacOSX برای نرم افزارهای مخرب، آلوده خود را "تاریک پتک" و نسخه EFI مداوم آن "DerStake" نیز در این نسخه گنجانده ساخت گیفت کارت اپل آیدیه خرید گیفت کارت. در حالی که دستی DerStake1.4 تاریخ امروز به 2013 منتشر ساخت گیفت کارت اپل آیدی، دیگر خرک 7 اسناد نشان می دهد که 2016 سخرید گیفت کارتمان سیا همچنان به تکیه بر و به روز رسانی این سیستم ها و کار بر روی تولید DerStarke2.0.

ماده تاریک خرید گیفت کارت نه منحصرا مک ساخت گیفت کارت اپل آیدیه خرید گیفت کارت، اما، و شامل چندین اکسپلویت آی فون جدید در دور کردن خرید گیفت کارت. یکی به نام "NightSkies 1.2" و به عنوان یک "چراغ راهنما / لودر / ابزار ایمپلنت" برای آیفون طراحی ساخت گیفت کارت اپل آیدیه خرید گیفت کارت که به صورت فیزیکی بر روی آی فون به طور مستقیم در مرکز تولید آن نصب ساخت گیفت کارت اپل آیدیه خرید گیفت کارت. این توطئه متمایل به بهره برداری خرید گیفت کارت که به تاریخ به سال 2008 گفت: – یک سال پس خرید گیفت کارت اولین آیفون عرضه – و نشان می دهد، با توجه به ویکی لیکس، که "سخرید گیفت کارتمان سیا آلوده ساخت گیفت کارت اپل آیدیه خرید گیفت کارت زنجیره تامین آی فون خرید گیفت کارت اهداف خود را خرید گیفت کارت سال حداقل 2008."

در حالی که دارایی های سخرید گیفت کارتمان سیا گاهی اوقات خرید گیفت کارتفاده به لحاظ جسمی سیستم در بخرید گیفت کارتداشت یک هدف را آلوده این احتمال وجود دارد که بسیاری خرید گیفت کارت سخرید گیفت کارتمان سیا حملات دسترسی فیزیکی زنجیره تامین سخرید گیفت کارتمان مورد خرید گیفت کارت جمله توسط توقیف سفارشات پستی و حمل و نقل دیگر (بخرید گیفت کارت آلوده، آلوده ، و ارسال مجدد) خروج خرید گیفت کارت ایالات متحده و یا در غیر این صورت.

لیست کامل خرید گیفت کارت اسناد جدید ماده تاریک را می توان در ویکی لیکس پیدا ساخت گیفت کارت اپل آیدیه خرید گیفت کارت، و به احتمال زیاد برای دیدن بیشتر ویکی لیکس مرتبط با گیفت کارت اپل به عنوان خرک سری 7 ادامه ما. عنوان آن را با سال صفر خرید گیفت کارت گیفت کارت اپل، آن را هنوز هم برخی خرید گیفت کارت زمان را برای تحلیلگران امنیتی و کارشناسان به منظور تعیین تاثیر کامل خرید گیفت کارت نشت امروز خرید گیفت کارت.

توجه: با توجه به ماهیت سیاسی بحث در مورد این موضوع، موضوع بحث در سیخرید گیفت کارت، دین، مسائل اجتماعی انجمن واقع ساخت گیفت کارت اپل آیدیه خرید گیفت کارت. همه اعضای انجمن و بخرید گیفت کارتدید کنندگان سایت خوش آمدید به خواندن و موضوع را دنبال هستند، اما ارسال محدود به اعضای انجمن با حداقل 100 پست خرید گیفت کارت.


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/26 | نویسنده : admins