چگونه به فروش آی فون: چگونه می توانید از اس…

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]


 چگونه می توانید بهترین قیمت برای آیفون دست دوم

است که در آن بهترین مکان برای فروش آی فون قدیمی? امن برای آیفون دست دوم فروش? و قیمت عادلانه برای آیفون دست دوم چیست؟

می خواهید به فروش آی فون قدیمی خود را – شاید با یک چشم بر روی آی فون SE آی فون 7 یا آی فون 7 به همراه? شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن چه مقدار شما برای شما یک ساله و بهترین روش ها و مکان های برای فروش آیفون دست دوم دریافت کنید. برای مطالعه بیشتر در برای بهترین راه برای فروش آی فون.

در این مقاله ما قصد داریم تا نگاهی به برخی از گزینه های است که بیشترین پول را برای آی فون قدیمی خود را دریافت کنید که آیا آی فون آی فون 6 6 به علاوه، آی فون 5s آیفون 5c آیفون 5 آیفون 4s آیفون 4 یا آی فون حتی بزرگتر. ما همچنین می توانید برخی از مشاوره در مورد نحوه تهیه آی فون خود را برای فروش ارائه کنید. همچنین کمی روش برای بازیافت آی فون قدیمی است که به طور کلی یک ایده خوب است اگر شما مراقبت در مورد محیط زیست, و شما ممکن است کمی پول نقد هم کسب می زنیم.

همچنین نگاه کنید به: آی فون که باید خریداری کنم؟ و کامل راهنمای خرید آیفون دست دوم

نحوه فروش آی فون: آماده سازی آی فون خود را قبل از شما فروش آی فون خود را برای فروش

شما مطمئن شوید که شما همه چیز شما رو است در ذخیره بر روی آن برای جلوگیری از کسی که برای خرید آن دسترسی به اطلاعات حساس و جزئیات را محو کرده اید را باید. این نیست که فقط در مورد حفظ حریم خصوصی و خجالت غریبه دیدن مکالمات شخصی و تصاویر: این می تواند منجر به سرقت کلاهبرداری یا هویت.

پاک کردن دستگاه اپل است فرایند نسبتا ساده است که ما در ما چگونه توضیح مقاله آیفون و یا iPad خود را پاک کردن.

ما به شما می شود وسوسه به آی فون خود را با داده ها دست نخورده فروش از آنجا که فکر می کنید که داده های خود را به مقدار جسم اضافه می کند توصیه می. (هنگامی که پرنده های Flappy بازی از فروشگاه نرم افزار iOS امسال حذف شد، به عنوان مثال، کاربران اپل قدیمی تر برای پول کمی بیشتر در eBay فروش تبلیغات واقعیت پرنده Flappy نصب شده بود آغاز کرد.) نرم افزار یا بازی قطعه بی گناه از نرم افزار است که می تواند مورد سوء استفاده به نظر می رسد ممکن است، اما آن متصل به حساب اپل و هکر هوشمندانه فرصت برای به دست آوردن اطلاعات شخصی را می تواند. بهتر است برای اینکه در طرف امن است.

شما هم می خواهید به جمع آوری تمام کابل، لوازم جانبی و بسته بندی تو برای آی فون. به خصوص اگر شما در eBay به فروش شما مشخص کنید چه همراه آیفون را با کابل و، مطمئن شوید.

نحوه فروش آی فون: نحوه بازیافت قدیمی آی فون (یا iPad یا آی پاد)

در خود آیفون سه رویداد پرتاب در مارس سال 2016 اپل صرف مقدار شگفت آور از زمان شروع به صحبت کردن در مورد آن برنامه های بازیافت و بويژه ربات جدید آن طراحی شده است – نام، ظاهرا، “لیام” – به سرعت و با دقت جداسازی قطعات گوشی های قدیمی و دوره نقاهت خود قطعات.

این همه بسیار جالب و خوب بدیهی است که روابط عمومی برای یک شرکت است که به خود می بالد است (justifiably، من می گویند) در آن بسیار بهبود نگرش به مسائل زیست محیطی. اما این همچنین به معنای مردم منتظر offload آی فون قدیمی با وجدان راحت تر مورد نادر و/یا خطرناک مواد داخل میتوانید انجام دهید و جایی که آنها در نهایت خواهد شد. و بهتر است هنوز، شما ممکن است قادر به ایجاد یک پول کمی در حالی که شما آن را انجام.

اگر شما آنها را به فروشگاه اپل اول از همه، سیب را و تمام دستگاه های برقی جهت بازیافت، وعده. آنها نیازی به مارک اپل: شرکت “قدیمی وسایل الکترونیکی مانند تلفن های هوشمند و قرص و کامپیوتر یا باتری” در راه مسئول رایگان دور از خواهد شد. بدیهی است که وجود خواهد داشت استثنا برای این پیشنهاد و اگر شک دارید به ما نشان می دهد که قبل از شما به نوبه خود، به خصوص اگر شما آیتم غیر منتظره ای دست و پا گیر است زنگ فروشگاه. شما نمی خواهید به آن خانه دوباره پس از آن حمل و نقل.

برای برخی مدل های آیفون (و اپل و مک، که برای ماده) اپل را معامله با دادن به شما هدیه می توانید پول کمی خاموش خرید بعدی شما؛ شیرین بنابراین شما می توانید آن را به آنها ارسال رایگان آن نیز شما برچسب پیش پرداخت هزینه ارسال خواهد شد. این امر در آیفون 4 و بعد. 

بنابراین ما نمی تواند ارائه هرگونه مشاوره مفید جز مغازه را دور شد – پول می خواهید مورد به مورد (بسته به شرایط گوشی)، فرض پول است عامل برای شما، پیدا کردن چقدر شما برای دستگاه از منابع دیگر، بنابراین شما می توانید تصمیم آگاهانه را بگیرد. اپل با ما تماس بگیرید صفحه سیاست خود را بازیافت.

اگر شما آی فون اصلی رو آیفون 3G یا 3GS، اپل خواهد شد دستگاه شما سطل اما پیشنهاد هنوز پولی و شما آن را به یک فروشگاه اپل نیاز ندارد. از سوی دیگر دستگاه از این محصول بسیار واکشی نمی خواهد دست دوم به هر حال، مگر اینکه آن را در شرایط نعناع است و شما پیدا کردن کسی که دوست دارد فن آوری قدیمی. ما در فروش گزینه در بقیه این مقاله نگاه کنید. 

نحوه فروش آی فون: چقدر برای آی فون قدیمی من می توانم?

قیمت شما می توانید برای آیفون دست دوم بستگی به آنچه به شما مدل داریم و جایی که شما آن را به فروش. به طور معمول شما می توانید پول از فروش خصوصی از از فروشگاه و یا خدمات (به عنوان آنها را علامت تا زمانی که آنها آن را در فروش نیاز) دریافت کنید. اما بدون هیچ زحمتی کمتر آن را به جایی مانند رایانه Exchange یا ژنراتور نقدی را.

شما می توانید خرید و فروش دست دوم اپل با Mresell شریک Macworld که خدمات از طریق آن شما می توانید فروش خود را ناخواسته مکینتاش، iPhones و iPads اجرا می شود. T او است کاملا چک، مرمت و reconditioned، و ذکر شده برای فروش در بخش خرید و فروش این وب سایت . برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید : فروش محصول اپل را از طریق Macworld را Mresell .

اپل خود را ارائه می دهد مقدار عادلانه از طریق آن آی فون برنامه trade-in، که شما را تا 220 پوند به نسبت به آی فون جدید قرار بگیرد.

آی فون استفاده مجدد و بازیافت برنامه را اجازه می دهد تا مشتریان به تجارت در آی فون قدیمی خود را با مراجعه به یک فروشگاه خرده فروشی اپل با آی فون قدیمی خود و یا بازدید از اپل استفاده مجدد و بازیافت صفحه وب. همانطور که “هیچ ارزش فروش مجدد” به گفته این شرکت اپل است که دیگر ارائه trade-ins آی فون اصلی است.

اگر شما تصمیم به آی فون های قدیمی خود را در یک فروشگاه خرده فروشی اپل، کارکنان اپل خواهد شد آن نگاه و برآورد قیمت trade-in می دهد. این قیمت براساس شرایط سخت افزار و مدل آیفون است. مشتریان پس از آن که ارزش کاهند از قیمت آیفون جدید را می توانید یا دیگر محصولات اپل پاسخ آنها باید تصمیم به تجارت اید

در صورت طى روند trade-in آنلاین, شما نیاز به بازدید از اپل استفاده مجدد و بازیافت صفحه وب انتخاب مجموعه ای از سوالات به کمک اپل آمده با مقدار برآورد شده از دستگاه ، سپس آی فون خود را به Dataserv برای بررسی ارسال. پس از Dataserv (اپل شریک بازیافت) بررسی دستگاه شما و تعیین مقدار دقیق trade-in، شما که پول سپرده به حساب بانکی شما را دریافت کنید.

به خصوص اگر شما آی فون که در شرایط خوبی نگهداری پول معقولی از اپل و یا شخص ثالث شرکت های فروش پشت مبادله برای آی فون قدیمی خود را می توانید. شما همچنین می توانید فروش آن در ebay، حدي یا مشابه. در اینجا، ما شما را از طریق بهترین مکان برای دریافت پول برای آی فون خود را، و شما اجازه می دانیم چه مقدار پول انتظار صحبت کنید.

چقدر می ارزد؟ آیفون: آیفون اصلی ارزش

اگر شما آی فون اصلی, شما احتمالا خواهد داشت بیش از حد خوشحال با ارزیابی اپل. پیش از راه اندازی آی فون 6 ما که حداکثر برآورد Dataserv برای آی فون اولین £5.00 در بر داشت. در حال حاضر، هر چند، اپل که آی فون اصلی “هیچ ارزش فروش مجدد” کشته شدند.

شما احتمالا چیزی برای آی فون اصلی خود را با آن را در eBay فروش کنید. در واقع اگر آن کاملا مهر و موم شده در بسته بندی اصلی خود شما می توانید انتظار بیش از 2.000 پوند برای آن! انتظار واقع بینانه £20 است. ، هر چند، که شما نیاز به پرداخت هزینه های اینترنت بالا هزینه پست و بی اگر شما را از طریق سایت حراج آنلاین فروش فراموش نکنید.

هر چند که شما می کنید پشتیبانی اگر شما استفاده شما از eBay و PayPal حدي تحقیق برای جلوگیری از چنین اتهاماتی که خدمات است.

اگر می خواهید به پاک کردن محتویات از آی فون خود را چون شما از فروش آن و یا دلیل آن به درستی کار نمی کند، چگونه برای تنظیم مجدد آی فون، پاک کردن محتویات از آی فون و برگرداندن از پشتیبان اینجا است.

چقدر می ارزد؟ آیفون 4: آیفون 4

به طور مشابه, کسانی که با آی فون 4 را می خواهید مقدار به فکر راه جایگزین برای گرفتن پول از دستگاه های قدیمی خود را. شما ممکن است تعجب برای شنیدن که مدل با کیفیت بالا تا 50 پوند از بازی یا CEX می توانید.

ارزش آیفون 4s چقدر است: آی فون 4s ارزش

آن است که روی حیله و تزویر به تجارت در آی فون 4S به عنوان بسیاری از نقاط دیگر آنها را قبول کند. اگر آن را در شرایط واقعا خوب است، هر چند، که شما اطراف 50 پوند آن از امثال بازی و CEX می توانید برای شما ممکن است.

چقدر می ارزد؟ آیفون 5: آیفون 5 ارزش

اگر شما به آی فون 5 خواهد بود توصیه می شود مصرف آن را CEX یا eBay. متناوبا، Envirofone تا 75 پوند برای آیفون 5 را ارائه می دهد.

ما دیده ایم که آی فون استفاده می شود 5 مدل بروید تا 100 پوند در eBay، اما در آن زمان هزینه پرداخت شده و هزینه eBay است شما ممکن است بهتر از twith CEX یا Envirofone. GAمن گزینه دیگری دارد و آن اغلب قیمت مسابقات با CEX اگر شما پرس و جو.

چقدر می ارزد؟ آیفون 5s: آیفون 5s ارزش

به شما که شما می توانید اطراف £100 خوب وضعیت آیفون 5s، یا در eBay و یا از طریق Envirofone و یا بازی.

چقدر می ارزد؟ آی فون 6: ارزش آی فون 6

بازی به شما بدهد تا 285 پوند برای آیفون 128 GB 6 در وضعیت بسیار عالی.

به شما مقدار زیادی بیشتر در eBay و یا از طریق فروش خصوصی اگر چه زود. مدل های آیفون 6 16 GB برای £380 را دیده ام و تا 500 برای مدل 128 GB. آی فون به علاوه 6 با 64GB ذخیره سازی ارزش £480 است.

بعدی بخوانید: چگونگی راه اندازی آی فون جدید

چقدر می ارزد؟ آیفون 5 ج: ارزش آیفون 5 ج

شما می توانید فروش خود آیفون 5C به بازی برای تا 99 پوند و یا در Envirofone برای تا 70 پوند.

شما ممکن است قادر به فروش شما آی فون 5 C در eBay برای حدود 150 £، اما بسیاری از رقابت بنابراین اگر برایتان سخت است برای پیدا کردن پیشنهاد (یا در نهایت آن فروش بسیار کمتر) شگفت زده نمی شود. ممکن است بهتر است هدف برای حدود 130 پوند فروش حدي خصوصی.

ما آموزش آیفون محبوب ترین:

چگونه به فرار از زندان آی فون

نحوه باز کردن آیفون

نحوه پشتیبان آیفون

چگونه برای جلوگیری از…


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/13 | نویسنده : admins