کشیده شده به مرگ رایگان برای PS به علاوه کاربران این آوریل – PlayStation.Blog |گیفت کارت پلی استیشن

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

هی خانواده، آن را جاف، کارگردان بازی بیش از در بارتلت جونز آژانس کارآگاهی فراطبیعی خرید گیفت کارت. من یک اعتراف را به. برای چند ماه گذشته، هر زمان که بازیکنان نشان می دهد که کشیده شده به مرگ می شود یک فرد کامل به عنوان یکی از بازی های رایگان برای گیفت کارت پلی خرید گیفت کارتیشن به علاوه، من می خواهم که به نیش زبان من (و اگر شما من می دانم، شما می دانید که نمی آسان خرید گیفت کارت!).

همه من می تواند انجام اشاره شد و گفت، "که می شود، بزرگ خرید گیفت کارت. ما آن را دوست دارم، اما هیچ برنامه ای برای آن خرید گیفت کارت. ایده خوبی خرید گیفت کارت، هر چند! "

اما در پشت صحنه ما به مردمی در بیش از PS به علاوه صحبت شده بود. من می خوخرید گیفت کارتم به پیدا کردن راهی برای از همه شما دعوت اعضای PS Plus به این تجربه و شما نگاه به آنچه که واقعا مرا به هیجان در مورد بازی های این روز را. ما مشغول به کار در کشیده به مرگ نزدیک به سه سال، و در طول زمان، آن را واقعا تبدیل شده خرید گیفت کارت این قوی، بازی بسیار رقابتی – و ما حتی در مورد بسیاری از ویژگی های جدید صحبت نکرده خرید گیفت کارت. نیازی به گفتن نیست، من فکر کردم همه شما می توانید به ما کمک جامعه باور نکردنی ساخت برای بازی.

من فقط می تواند هر چیزی می گویند.

تا به حال.

ما نه تنها می تواند بیش از این صبر برای به اشتراک گذاشتن اخبار خوب خرید گیفت کارت، بنابراین در اینجا ما – در نهایت – صدای بلند و افتخار و هیجان زده به عنوان همه از خارج تا اعلام کند که کشیده شده به مرگ راه اندازی 4 آوریل و برای PS رایگان خرید گیفت کارت اعضای پلاس!

کشیده شده به مرگ، همانطور که می دانید، یک سوم شخص شوتر / خروس جنگی طول می کشد که به طور کامل در داخل صفحات نوت بوک یک بچه دبیرستانی خرید گیفت کارت. همه از نقاشی های خلاق بچه به زندگی می آیند و نبرد آن را در این بسیار رقابتی، سریع گام، بازی اکشن آنلاین.

علاوه بر مبارزه با شگفت آور تاکتیکی، منحصر به فرد بیش از سطوح سقف، و فوق العاده شخصیت های عمیق، خیلی بیشتر به کشیده شده به مرگ که ما واقعا در مورد صحبت نمی کنند. در اینجا پنج جالبترین ویژگی های جدید ما به بازی اضافه شده که می شود در راه اندازی هستند عبارتند از:

ماموریت مجسمه ابوالهول: ویک مجسمه ابوالهول مرموز و ببینید اگر شما می توانید او را هشت معماهای جنگ متمرکز را حل کند. برای هر معما حل، سلاح های جدید – و یا یک سطح جدید – پاداش خواهد

ماموریت شخصیت محور: علاوه بر درست کردن شخصیت، بازیکنان نیز این فرصت را به طریق 15 ماموریت عمل بسته بندی شده در هر یک از شش شخصیت راه اندازی کار داشته باشد. کسب لباس و طعنه نادر به کار می کنید راه خود را از طریق شخصیت های مورد علاقه خود را. خرید گیفت کارتاد تمام ماموریت های شخصیت و شما ممکن خرید گیفت کارت چهره به چهره با آتشفشان خدا آمده خرید گیفت کارت!

جعبه رمز و راز: چه کسی جعبه رمز و راز را دوست ندارد. آن کشیده شده به رمز و راز مرگ جعبه به لبه با طعنه شخصیت شگفت انگیز و پوسته های شخصیت های دیوانه خلاق پر شده خرید گیفت کارت. دریافت یک جعبه رمز و راز رایگان فقط با بازی سه بازی های آنلاین و پس از آن کسب جعبه رمز و راز برای هر 150 جان شما در میدان جنگ اجرا! [19،459،004]

بالا رفتن از برج: آن کشیده شده به برج راه اندازی مرگ در تم قصه های تیره پری بر اساس، و اگر شما در حالت رتبه بندی بازی، شما یک شانس برای رسیدن به بالای برج داشته، درآمد دیوانه برچسب برای هر طبقه به شما برسد!

مجنون رمز و راز پیشنهاد ویژه: من نه در آزادی برای رفتن به جزئیات و یا از بین بردن جای تعجب اما اجازه بدهید من این می گویند: "نابود کردن دشمنان من و زندگی من … با شما خرید گیفت کارت".

من امیدوارم که من بدست شما حداقل کمی علاقه مند در کشیده شده به مرگ، و شاید حتی اضافه کردن آن را به مجموعه بازی خود را.

و اگر من هنوز شما متقاعد نشده (و یا حتی اگر من!)، من به شما می خوخرید گیفت کارتم به دانستن خرید گیفت کارت که خودم و تعداد انگشت شماری از خدمه بارتلت جونز را انجام خواهد داد یک جریان زنده بازی [19،459،014] امروز در 3:00 pm اقیانوس آرام در اینجا بر روی انقباض برای نشان دادن بازی و تمام این ویژگی های جدید. ما همچنین مصرف می شود سوال، صحبت کردن در بازی به طور کلی، و هک، چه کسی می داند، شاید آنجا حتی یک دو تعجب یا می شود! امیدوارم که شما می توانید به ما بپیوندید!

مراقبت میشم. مثل همیشه، با تشکر برای حمایت و علاقه در تمام بازی های ما در طول سال کار کرده ام. ما هیچ چیز بدون شما!


خرید گیفت کارت
تاریخ ارسال : 17/03/17 | نویسنده : admins